Home / Büyü Nasıl Bozulur / Amerika’da büyü bozan hocalar

Amerika’da büyü bozan hocalar

Amerika’da büyü bozan hocalar , Amerika’da hocalar , Amerikada büyü bozan hocalar , Amerika büyü bozan hoca , USA büyü bozan hocalar , Allah’ın izni sorunlarınızın çözümü için doğru adrestesiniz. İnsanoğlu, maalesef ilahi kanunlara uygun yaşamamak, çevresindeki kötü insanlar, vs çeşitli sebepler ile büyüye, cin musallatına maruz kalabilir. Üzerinizdeki cin musallatından ve her türlü büyüden, hayatınızı kabusa çeviren olumsuz etkilerinden kurtulmak için tarafımca profesyonel ilmi havas vefk yazı çalışmaları yapılmaktadır. Tarafımca hazırlan çalışmalar dünyanın neresinde olursanız olun farketmez tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Tarafımca yapılan ilmi havas çalışmalarını aşağıda detaylı olarak anlatacağım, öncelikle yazıyı mutlaka sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Türkiye dışından tarafıma ulaşmak isteyenler WhatsApp’tan mesaj atabilir, arayabilir. Tarafıma telefon ile ulaşmadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı da okumalısınız, http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Biz, insanoğlunun yaşadığı bu alem dışında, metafizik bir alemin olduğu ve bu metafizik alemde yaşayan cin adı verilen varlıkların olduğu hemen hemen herkes tarafından kabul edilmektedir. İnsanoğlu, gözle göremese de Kur’anı-ı Kerim’de de cinlerin varlığı ile ilgili ayetler bulunmaktadır. Bu nedenle, büyüye inanıp inanmamanız bu gerçeği değiştirmez. Önemli olan, bu metafizik alemin varlığını bilip, bu alem hakkında bilgi sahibi olmak, hayatımızda karşılaşmış olduğumuz sorunların büyüden, cin musallatından kaynaklanmış olabileceğini idrak etmektir.

Cinlerin de aynı insanlar gibi şeytani ve rahmani olanları mevcuttur. Maalesef, nefsani arzularına yenik düşen bazı insanlar, bu şeytani cinlerden faydalanarak özel hayatlarında, iş hayatlarında çekemedikleri, kendilerine rakip gördükleri ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta, büyü yaptırmaktadır.

Büyü-cin musallatı, insanın bedeni-ruhani hayatını alt üst eden çeşitli olumsuz etkilere sahiptir. Büyü kavramı ve metafizik alem hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan sorunlara bir türlü anlam verememekte, sebebini anlayamamaktadır. Sorunlar karşısında bir türlü işin içerisinden çıkamamakta, bocalayıp durmaktadırlar. Diğer taraftan, kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Maddi-manevi zararlara uğramakta, mağdur olmaktadırlar.

Sosyal medyada kendini medyum-havas hocası olarak tanıtan, reklam yapan kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu kişilerin çok büyük bölümü, şeytani cinler ile irtibatta olup, bu cinler aracılığı ile bakım-bakı yapmaktadırlar. Şeytani cinler vasıtası ile sizin halkınızda bazı bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler. Fakat, sonrasında bu cinler, sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını, cin musallatından kurtulmanızı kesinlikle istemezler. Bu sebeple, bu medyumların-hocaların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyü ortadan kalkmaz, cin musallatından kurtulamazsınız. Hatta, üzerinizdeki büyünün ve cin musallatının etkileri daha da artmaktadır. Sebebi, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinler musallat edilir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin ortadan kalkmasını, büyünün bozulmasını asla istemezler.

Amerika’da büyü bozan hocalar

Amerika’da büyü bozan hocalar, Amerikada hocalar , Amerikada büyü bozan hocalar diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

Büyü nasıl bozulur

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Beni telefon ile aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, büyü bozma ilmi havas vefk yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • Havas vefk yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas vefk yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışmalarını almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmalar tüm Türkiye’ye ve dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki “peki hocam size nasıl güveneceğiz?” Hoca-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmamalısınız. Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış kişiler, tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve bunun için gerçekten harcayacak zamanım da yok. İnsanların büyük bölümü, daha önce benden çalışma desteği alıp, Allah’ın izni ile sorunlarına çözüm bulmuş kişilerin referansı ile  bana ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler oluyor. Metafizik alanında yayınlanmış, Kültür Bakanlığı’ndan onaylı, şu an satışta olan kitaplarım bulunmaktadır. Abdestinde-namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Giden eşin geri getirilmesi, büyü bozma, cin musallatından kurtarma gibi helal konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, sizleri cin musallatından kurtarmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır.

Havas ilminde başarılı olabilmek için halvet ve riyazat dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu halvet ve riyazat dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumanızı rica ederimhttp://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

 

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

(www.buyunasilbozulur.net)

US büyü bozan hoca , USA büyü bozan hocalar .

Amerika’da büyü bozan hocalar, Amerikada hocalar , medyum Amerika  , Amerika medyum , Amerikada büyü bozan hocalar diyenler tarafımdan profesyonel ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir