Home / DUA / Ayetel kürsi ile korunma çemberi

Ayetel kürsi ile korunma çemberi

Ayetel kürsi ile korunma çemberi , aşağıda sizlerle paylaşacağımız  Ayet-el Kürsi okuma terkibi ile nazar ve negatif enerjilerden kendinizi koruyarak bolluk bereket içerisinde huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz.  AYET-EL KÜRSİ Bakara suresi 255. ayetidir ve çok keskin koruması olan bir ayettir. Bu ayet ile oluşturulan koruma kalkanı sayesinde insan kazadan, beladan, nazardan ve pek çok olumsuz enerjiden korunabilir.

Ayetel kürsi ile korunma çemberi

Kıbleye doğru dizlerin üstüne oturulur. Toplam 8 adet Ayetel Kürsi okunacak bu çalışma ile sizi çevreleyen bir enerji küresi oluşacak ve siz de bunu hayal edin, zihninizde canlandırın.

Çalışmanın yapılması:

  1. Ayetel Kürsi okunur ve sağa üflenir (bu sırada sağ tarafınızda kürenin bir parçası oluşmuş gibi hayal edin)
  2. Ayetel Kürsi okunur ve sola üflenir ( bu sırada kürenin soldaki parçası oluşmuş gibi hayal edin)
  3.  Ayetel Kürsi okunur ve öne üflenir (bu sırada kürenin öndeki parçası oluşmuş gibi hayal edin)
  4. Ayetel Kürsi okunur ve arkaya doğru dönerek üflenir (bu sırada kürenin arkadaki parçası oluşmuş gibi hayal edin)
  5. Ayetel Kürsi okunur ve yukarı doğru üflenir (bu sırada kürenin üstteki parçası oluşmuş gibi hayal edin)
  6. Ayetel Kürsi okunur ve aşağı yani yere doğru üflenir (bu sırada kürenin alttaki parçası oluşmuş gibi hayal edin)
  7. Ayetel Kürsi okunur ve sağ yandan başlayarak sola doğru dönerek ve aynı noktaya gelene kadar çevreye üfleyerek daire çizilir (bu sırada kürenin tamamen oluştuğunu, sizi sandığını ve çevrenizde çok güçlü bir enerjiden küre/kalkan oluştuğunu hayal edin)
  8. Ayetel Kürsi okunur ve okuma bitince üflemek yerine yutkunarak ya da havayı içine çekerek son Ayetel Kürsi bin de içten sizi korunası sağlanır.

AYET-EL KÜRSİ koruma çalışması çok etkili ve güçlüdür. Özellikle sabahları evden çıkmadan bunu uygulamayı yapmanız sizi pek çok negatif olay ve enerjiden koruyacaktır. 

Kaynak: mutlusanalp

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

(www.buyunasilbozulur.net)

Ayetel kürsi ile korunma çemberi , Ayetel kürsi çemberi , ayetel kürsi koruma çemberi , ayetel kürsi ile korunma dairesi , ayetel kürsi koruma ile çemberi , ayetel kürsi korunma çemberi .

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.