Home / Büyü Nasıl Bozulur / Ayırma büyüsü nasıl bozulur

Ayırma büyüsü nasıl bozulur

Ayırma büyüsü nasıl bozulur , kendi nefislerine yenik düşen insanlar en yakınlarına bile büyü yapmaktan, yaptırmaktan kaçınmazlar. Eşler, nişanlılar birbirleri ile gayet uyumlu, huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürürlerken, aniden birbirlerinden uzaklaşmaya, sebepsiz yere tartışmalar yaparak, evliliklerini, ilişkilerini bitirme noktasına gelebilirler. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Eşleri, nişanlı kişileri için ayırmak için yapılan büyüler genellikle eşlerden, nişanlılardan birine yapılır. Kendisine büyü yapılan kişide ruhsal olarak değişiklikler gözlemlenir. Kişi, öncelikle eşinden, nişanlısından soğumaya başlar, uzaklaşır. Hatta, gözü çocuklarını bile görmez hale gelir. Büyü yapılan kişi ya eşiyle-nişanlısıyla sebepsiz yere tartışmaya başlar ya da içine kapanır, eşiyle-nişanlısıyla, çocukları ile konuşmaz. Eşleri-nişanlıları ayırmak için yapılan muska genellikle eşlerin-nişanlıların yaşadıkları evin bir yerine, genellikle de yatak odalarına yattıkları yatağın altına gizlice konur. Bazı durumlarda, eşlerin-nişanlıların ikisi birden birbirlerinden soğurlar adeta tiksinirler, boşanmak-ayrılmak isterler. 

Ayırma büyüsü nasıl bozulur

Eşleri-nişanlıları ayırmak için yapılan büyü çeşitlerinde bazıları, adet kanı büyüsü, soğutma büyüsü, yumurta büyüsü ve domuz yağı büyüsüdür. Büyü yapılırken eşlerden-nişanlılardan birine ya da ikisine birden cinler musallat edilir. Bu nedenle, kişilerin ya da yakınlarının yapacağı büyü bozma çalışmaları, dua okumaları ile büyüyü çözmek pek mümkün olmamaktadır. Hatta, büyü yapılırken kullanılan şeytani cinler, büyü bozulmasın diye direnç gösterirler. Bu durumda, büyüden kaynaklı yaşanan olumsuzluklar artarak devam eder.

Büyü yapmak büyük günahlardandır. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. Sadece büyü bozma cin musallatından kurtarma, giden eşin getirilmesi konusunda ilmi havas çalışmaları yapıyorum. Hayatta karşılaşılan tüm sorunlarının sebebini büyüye bağlamak doğru değildir. Bu nedenle, yaşanan sorunların sebebinin belirlenmesi için bakım yapmak gerekiyor. Rabıta yöntemi ile bakım yaparak kişiye büyü mü yapılmış, cin musallatı mı olmuş, öncelikle bunu tespit ediyorum. Bu tür sorunlar yaşıyorsanız öncelikle yapmanız gereken tarafımdan bakım hizmeti almak olmalıdır. Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken cinler ile irtibat kurmuyorum, onlardan faydalanmıyorum.

Öncelikle, bakım yaparak sorununuzun gerçek sebebini tespit ediyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Dikkatli olun

Piyasada kendini medyum, hoca olarak tanıtan çok fazla kişi var. Bunlar ücretsiz olarak bakım yapıyorlar. Sizler de zaten ücretsiz ne kaybedeceğim diyerek anne adınızı, doğum tarihinizi, isminizi söyleyerek bunlara bakım yaptırabilirsiniz. Ama, şunu bir düşünün hiç tanımadığınız birisi neden size ücretsiz bakım yapsın, size vakit harcasın. Sizin özel bilgilerinizi öğrendikten sonra üzerinize cinleri musallat ederler, sonra da size her istediklerini yaptırırlar. Sorunlarınıza çözüm bulmayı bir yana bırakın hayatınız işin içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur . Bazı insanlar ya da yakınları eşleri-nişanlıları ayırma büyüsü yapılmış olabileceğini belirtilerden anlarlar. Fakat, büyü kavramının ciddiyetini yeteri kadar bilmedikleri için, internetten, kitaplardan, vs. edindikleri bir takım bilgiler ile kendi kendilerine dualar okuyarak, terkipler düzenleyerek büyüyü bozmaya çalışırlar. Çoğu zaman, bu yapılan çalışmalar sonuçsuz kalır hatta sorunlar daha da büyür. Bir çok yazımızda belirttik, büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır, bunlar büyü yapılan kişilere musallat edilir. Bu nedenle, büyü bozma işleminde başarılı olmak için bu konuda ilmi bilgiye, tecrübeye, riyazata, icazete gerek vardır.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur bu soruların cevabı ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde namazında bir havas hocasından ilmi çalışma desteği almaktır.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/
  • Rabıta ile bakım yapıyorum. Rabıta yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Özel bir yöntem ile bakım yapıyorum. Gerçekten kendilerine cin mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış,  büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum.
  • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca, uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
  • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer , eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur . 

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara maddi-manevi zarar vermek, eşleri ayırmak, vs konularında çalışma yapmam.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Not : Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

eşlere yapılan büyü nasıl bozulur , eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur , eşime büyü yapılmış nasıl bozulur , soğukluk büyüsü nasıl çözülür , eşler arasına yapılan büyü nasıl bozulur , soğukluk büyüsü nasıl bozulur , eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır .

Tarafımca hazırlanan eşleri ayırmak için yapılan büyüsü büyüsü nasıl bozulur , soğutma büyüsü nasıl bozulur , ayırma büyüsü nasıl bozulur ve diğer tüm büyü bozma çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Tarafımdan havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir