Home / Kişisel Gelişim / Bilinçaltını para için kodlama

Bilinçaltını para için kodlama

Bilinçaltını para için kodlama , hepimizin belli gereksinimleri dışında evlerimiz hiç kullanmadığımız belki de hiç bir zaman kullanmayacağımız eşyalarla nefes alamaz durumda. Enerjinin rahat akması için evlerimizde nefes almak istiyor inanın bana.. Bilmeden hayatımızı çöplüğe çeviriyoruz. Hele bilinçaltımız! Zamanında nasıl etkilenmişsem hala temizlemekte zorlandığım kodlar var.

Bilinçaltı geçmiş veya gelecek algılamaz sizin ona verdiğiniz komutu aldığı gibi uygular. Ama merak etmeyin, bilinçaltımızı bu kodlardan temizlemek kolay. Öncelikle hayatınızda blokajları ve bu tıkanmaların sebep olduğu düşünceyi bulmanız gerekiyor. Diyelim ki siz maddi olarak sürekli problemler içindesiniz. Bu tıkanıklığa neden olabilecek, sizi kıtlık bilincine sokan düşünce kalıbının ne olduğunu, ilk olarak nerede bu düşünceyi kabul ettiğinizi bulduğunuzda zor olan kısmı halloluyor. Geriye kalan tek şey kabule geçmek. Bu enerjiyi serbest bırakıyor.

Direnç İçinizde bulunduğunuz durumu artırmaktan başka bir işe yaramaz. Parayla olan kullandığınız sözlere bakın mesela.. Ancak bununla ilgili çekirdek inancınızı bilemiyorsunuz. O zaman şöyle yapıyorsunuz.

Bilinçaltını para için kodlama

İlk olarak beyanımızı yapıyoruz

“Parayla ilgili bir blokajım olduğunu düşünüyorum. Fakat bu konuyla ilgili çekirdek inancımın ne olduğunu bilmiyorum. Buna rağmen kendimi, çekirdek inancıma neden olan herkesi derinden bağışlıyorum, kabul ediyorum ve onaylıyorum. Parayla ilgili tüm blokajlarımı, çekirdek inancımı serbest bırakıyor, paranın hayatıma getireceği bolluk, bereket ve zenginliği kabul ediyorum.”

Bunu kendinizin duyabileceği bir ses tonuyla bir kaç defa söyledikten sonra, vücudumuzdaki bazı enerji noktalarına EFT deki gamut vuruşlarını uygulayacağız şimdi.

Bu noktalara ufak ufak vururken olumlamayı tekrar edeceğiz.

  • Başınızın üst kısmı
  • Kaşınızın ortası
  • Gözün kenarındaki kemik
  • Gözün altında Elmacık kemiğinizin üstü
  • Burun ve dudak arasında kalan bölge
  • Çene üstü
  • Köprücük kemiğinin hemen altı
  • Kol altının 4-5 cm altı
  • Küçük parmaktan baş parmağa kadar tüm parmaklarınızın ucuna
  • Elin yan kısmı

Olumlama:

Burası zengin bir evren ve burada hepimize yetecek kadar bolluk var. İstediğim her şey bana kolaylıkla geliyor

Nur Demir

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CJMLC1Ns7mB/

Tavsiye Yazılar

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir