Home / Büyü Nasıl Bozulur / Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur , öncelikle, şunu belirtmek isterim, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz tüm sorunların sebebi büyü olmayabilir. Bu nedenle, sorunlarınızın sebebinin bakım yapılarak belirlenmesi gerekiyor. Eşinize ya da size büyü mü yapılmış bunu öğrendikten sonra büyüyü bozdurmak için doğru kişiye ulaşmalısınız. Büyü yapılıp yapılmadığını gerçek bir havas hocasına müracaat ederek bakım yöntemi ile belirleyebilirsiniz. Tarafımca yapılan büyü bozma çalışmalarını anlatmadan önce, bazı konularda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarmak isterim. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Dikkatli olun!

Piyasada çok fazla ücretsiz bakım yapan kişi var. Bir düşünün hiç tanımadığınız birisi neden ücretsiz bakım yapsın. Altında mutlaka bir pit yeniği olduğunu düşünmelisiniz! 

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı bu yazımı da okumanızı önemle tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur diyenler tarafımdan profesyonel ilmi havas çalışma desteği almak, bakım yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bana ulaşabilir, WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.

Kendime özel rabıta yöntemi ile bakım yaparak yapılan büyünün türünü ya da cin musallatı olup olmadığını tespit ediyorum. Rabıta yaparken ve havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.

Bakım Yapan Hocalar Konusunda Dikkatli Olmalısınız

Güvenmediğiniz, tereddütlerinizin olduğu kişilere bakım yaptırmamalısınız. Kendisini medyum olarak adlandıran insanların çoğu cinler aracılığı ile bakı-bakım yapmaktadırlar. Bu kişiler, cinleri kullanarak, sizin ya da eşiniz hakkında bazı bilinmeyen şeyleri size söyleyip sizi etkileri altına alabilirler, ALDANMAYIN! Sebebi, bakım yolu ile sizin auranız açılır ve açık olan bu kanaldan şeytani cinler kolayca size musallat olabilir. Problemlerinizin sebebini bulmaya çalışırken daha da içinden çıkılmaz sorunlara maruz kalabilirsiniz. 

Gerçek bir havas hocası sizi ikna etmek için size cicili bicili sözler söylemez, sizi saatlerce telefonda dinlemez. Eğer, telefonda biraz lakayıt konuşsanız sizi tersleyip telefonu kapatır. 

Gerçek bir havas hocası, siz kendisine milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara zarar vermek, eşleri ayırmak,  birisini kendinize aşık etmek, vs. konularda büyü ya da herhangi bir çalışma yapmaz.

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur

İşlerinin bozulması için rakipleri, iş arkadaşları tarafından  ya da aşık olan bir kadın-erkek tarafından kendisine bağlanması için eşinize büyü yapılmış olabilir. Büyü yapılırken kişinin üzerine şeytani cinler musallat edilir. Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur , diye internetten araştırdığınız zaman karşınıza çeşitli terkipler, dua okumaları çıkabilir. Nasıl ki, internetten araştırarak, ameliyat videoları izleyerek birisini ameliyat etmeyeceğiniz gibi, okuduklarınızı uygulayarak, kendi kendinize büyüyü bozmaya çalışmaları yapmamalısınız. Çünkü, büyü yapılırken kişiye cinler musallat edilir. Bu şeytani cin musallatından kurtulmak, yapılan büyüyü bozmak sanıldığı kadar kolay değildir. Aşağıda detaylı anlatacağız, havas ilminin kuralları vardır, uzmanlık ve tecrübe gerektirir. 

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı önemle rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/
  • Rabıta yöntemi ile bakım yapmaktayım. Kesinlikle cinler ile hiçbir şekilde irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum kendime özel rabıta yolu ile bakım neticesinde, kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Beni telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Cin musallatına-büyüye maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak ruhani görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, büyü bozma, cin musallatından kurtarma ilmi havas vefk yazı çalışmalarını yazmaya başlıyorum.
  • Cin musallatına-büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazılarını yazıyorum.
  • Havas vefk yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler bizzat tarafımca umre ziyaretlerim esnasında Medine’den, Mekke’den satın alınmaktadır.
  • Havas vefk yazı çalışmaları bittikten sonra ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağını detaylı olarak yazıyorum ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışması almak ya da bakım yaptırmak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmalar tüm Türkiye’ye ve dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki “peki hocam size nasıl güveneceğiz?” Hoca-medyum olarak telefonda ya da yüz yüze görüştüğünüz kişilerin cici bicili, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmamalısınız. Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını bu kişilere kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası, güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve bunun için gerçekten harcayacak zamanım da yok. İnsanların büyük bölümü, daha önce benden çalışma desteği alıp, Allah’ın izni ile sorunlarına çözüm bulmuş kişilerin referansı ile  bana ulaşıyor. Abdestinde-namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi, büyü bozma gibi helal konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan oldukça fazla sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cin musallatından kurtarmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için halvet ve riyazat dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu halvet ve riyazat dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. 

Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Tavsiye Yazılar

Not : Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

www.buyubozulur.net

eşimin üzerindeki büyüyü nasıl bozabilirim

eşimin üzerindeki büyüyü nasıl bozabilirim , eşimde büyü mü var , eşime büyü yapıldı nasıl bozarım , eşime soğutma büyüsü yapılmış , eşlere yapılan büyü nasıl bozulur , eşime büyü yapılmış nasıl bozulur

eşimde büyü olduğunu nasıl anlarım , eşime muska yapıldığını nasıl anlarım , eşimin üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarım , eşler arasına yapılan büyü nasıl bozulur , eşimin üzerindeki büyüyü nasıl bozabilirim

kocama yapılan büyüyü nasıl bozabilirim , kocama büyü yapıldığını nasıl anlarım , eşime büyü yapıldığını nasıl anlarım , kocama büyü yapıldığını nasıl anlarım , kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım , eşimle bana büyü yapıldığını nasıl anlarım ,

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur diyenler tarafımdan profesyonel ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir