Home / Büyü Nasıl Bozulur / Eve yapılan büyü nasıl bozulur

Eve yapılan büyü nasıl bozulur

Eve yapılan büyü nasıl bozulur , çevrenizde sizi kıskanan, çekemeyen ya da eşinize aşık olan kişiler olabilir. Bu nedenle eşiniz ile sorunlar yaşayıp boşanmanızı isteyenler çıkabilir. İş hayatınızda da sizi kendinize rakip gören kötü niyetli kişiler olabilir. İnsanların size zarar vermek için en kolay uygulayacakları yöntem büyüdür. Eğitim düzeyi yüksek olan kişiler arasında da büyüden medet uman kişilerin sayısı oldukça fazladır. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızı sebebinin belirlenmesi ve havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Eve yapılan büyü belirtileri nelerdir?

Bazı insanlar evlerine girdikleri anda içleri sıkılır, bunalırlar, huzursuz olurlar. Evde bulunan eşleri, anneleri, babaları ya da çocukları ile sürekli tartışırlar. Evin içerisinde iken içlerinden hiçbir şey yapmak gelmez, ruhsal olarak kendilerini bunalımda hissederler. Kendilerini yorgun hissederler, uyumak istedikleri zaman da uykuları kaçar, düzenli uyku uyuyamazlar, gece aniden uyanırlar ya da kabuslar görürler. Hatta, evlerine girdiklerinde iştahları kapanır, yemek yemek bile istemezler. Evin içerisinde sebebi anlaşılamayan hoş olmayan bir koku vardır. Bu eve, gelen misafirler de hemen hemen aynı hisleri yaşayabilirler, kendilerini huzursuz hissedebilirler, bir an evvel bu evden ayrılmak isterler. 

Size ya da bir yakınınıza büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız emin olmanın yolu bakım yaptırmaktır. Tarafımı telefon ile aramadan önce bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim.  http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Eve yapılan büyü nasıl bozulur
Eve yapılan büyü nasıl bozulur

Eve yapılan büyü nasıl bozulur

Siz de yukarıda bahsettiğimiz belirtileri, sorunları hayatınızda yaşıyorsanız size ya da eşinize büyü yapılmış olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Aslında büyü eve değil size, eşinize ya da evdeki bir kişiye yapılmıştır. Büyü yapılırken hazırlanan muska ya da başka bir obje, eve konulduğu için yukarıda ki belirtileri evin içerisine girdiğiniz zaman yoğunlukla yaşarsınız. Peki, bu durumda yapmalısınız?

 • Öncelikle bu işin uzmanı bir havas hocasına müracaat edip bakım hizmeti almalısınız. Evde muska veya başka büyü objesi bulsanız bile, bunu kesinlikle, açmamalı, yakmamalı ya da suya atmamalısınız. Bu işlemler ile büyü bozulmaz. Büyü yapılırken cinler musallat edilir. Bu işlemler ile cinleri daha da azdırırsınız. Yaşadığınız büyü kaynaklı sıkıntılar daha da artar.

Abdestinde namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, CİNDAR kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

Tarafımca yapılan büyü bozma çalışmaları, eve yapılan büyü nasıl bozulur

 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor.  Yaşamış olduğunuz sıkıntıların sebebi nedir, bakım yaparak tespit etmeliyim. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
 • Bakım yaparak kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Bakımda ortaya çıkanları size telefonda anlatıyorum. Bakım hizmeti almak için ofisime gelmenize gerek yoktur.
 • Bakım sonrası ilmi havas çalışmaları yaptırmak sizin tercihinize kalmış.
 • İlmi havas çalışma desteği alan büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
 • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, büyü bozma ilmi havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
 • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazılarını hazırlıyorum.
 • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır. Tüm çalışmalar alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer.
 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Çalışmalarımı tüm Türkiye’ye ve diğer ülkelere kargo ile gönderiyorum.
 • Telefon ile tarafımı aramadan önce bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumalısınız . http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

İnternet ortamında, piyasada kendini medyum, havas hocası olarak lanse eden kişilerin sayısı oldukça fazla. Diyebilirsiniz ki, “peki hoca size nasıl güveneceğiz?” Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, dolandırılmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası, güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten buna harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor  Ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde-namazında, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Not: Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımızı da mutlaka okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Eve yapılan büyü nasıl bozulur , büyü yapılan ev nasıl temizlenir , bir eve yapılan büyü nasıl bozulur , eve yapılan büyüler nasıl bozulur , ev büyüsü nasıl bozulur , evdeki büyüden nasıl kurtulunur , eve ve aileye yapılan büyü nasıl bozulur .

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir