Home / Büyü Nasıl Bozulur / ip büyüsü nasıl bozulur

ip büyüsü nasıl bozulur

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

ip büyüsü nasıl bozulur , düğüm büyüsü nasıl bozulur , 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur , aşağıda bu konulardaki sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız. Öncelikle, kısaca düğüm büyüsü nedir, hangi amaçlar ile yapılır bundan bahsedelim. Düğüm büyüsü, ip kullanılarak yapıldığı için ip büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. İp büyüsü 4 farklı amaç ile yapılmaktadır. Bunlar;

  • Kişinin iradesini düğümleyerek etki altına alma ve ona istediğini yaptırma,
  • Kişinin idrarını bağlayarak ona bedensel olarak acı verme, işkence yapma,
  • Eşini ya da bir başkasını kendine aşık etme, bağlama,
  • Bir kişinin ya da bir ailenin tamamının hayatını düğümleme

Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Tüm çalışmalarım Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Ayrıca, bilgi almak için tarafımı aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumanızı da rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

ip büyüsü nasıl bozulur - düğüm büyüsü nasıl bozulur - 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur
İp büyüsü nasıl bozulur

ip büyüsü nasıl bozulur

ip büyüsü nasıl bozulur , sorusuna cevap vermeden öncelikle şunu belirtelim, hayatınızda karşılaştığınız tüm sorunların sebebi büyü değildir. Büyünün bir takım belirtileri vardır. Büyü belirtileri, büyü nasıl anlaşılır konusunda bilgi sahibi olmak için mutlaka bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz, http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Gelelim ip büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabına, her yazımızda belirttiğimiz üzere büyü yapılırken şeytani cinlerden destek alınır. Bu cinler, büyü yapılan kişiye musallat edilir. Bu işin ehli değilseniz kendi kendinize yapacağınız okumalar, uygulamalar ile bu cinleri daha da azdırabilirsiniz. Hem vakit kaybetmiş olursunuz, hem de büyünün etkilerini daha da arttırmış olursunuz. ip büyüsü nasıl bozulur , düğüm büyüsü nasıl bozulur , 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını ancak bu işin uzmanı, abdestinde namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, dürüst bir havas hocasında bulabilirsiniz. büyü nasıl bozulur
  • Tarafıma müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yolu ile bakım yapılır. Cindar kişilerden uzak durmalısınız. Rabıta ile bakım, bakım yapan hocalar hakkında bilgi almak için mutlaka bu yazımı okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • İlmi havas yazı çalışmalarına başlamadan önce, büyüye, cin musallatına maruz kalmış kişi tarafımca uzaktan ruhsal-manevi arınma, temizlenme işlemine tabi tutulur. Bu işlem 1-2 gece boyunca devam eder. 
  • Sonrasında, yapılan büyünün türüne göre tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır. Bu yazılar 3 kategoride olur. Birincisi, suya konulup 1 gece bekletilir ve belirlenen süre boyunca sabahları aç karna içilir. Örneğin, 7 gün boyunca içilecek ise cam bir kavanoza 7 çay bardağı içme suyu konur. Tarafınıza gönderilen vefk yazısı bu suyun içerisine konur, 1 gece bekletilir, ertesi gün aç karna içmeye başlanır. Hazırlanan ikinci vefk yazısını kişi muska haline getirip üzerinde taşır. Üçüncü vefk yazısı da evin belirtilen bir köşesine konur, burada saklanır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine sizlerin tarafından ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır. Vefk yazıları alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • İlmi havas vefk yazılarını hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler, Mekke, Medine’den yıllık düzenli olarak yaptığım umre ziyaretlerim esnasında tarafımca alınmaktadır. 

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını belirtiyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler müracaat ediyor. Metafizik alanında yayınlanmış, Kültür Bakanlığı’ndan onaylı ve yaklaşık 4 yıldır satışta olan kitaplarım bulunmaktadır. 

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diye bilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir hayat yaşamak sizin elinizde. Yeter ki siz sorunların çözümü için çaba harcayın. ip büyüsü nasıl bozulur , 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur , ip büyüsü nasıl bozulur konusundaki mağduriyetinizi gidermek, büyünün etkilerinden tamamen kurtulmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, tarafımca kişiye özel olarak hazırlanan çalışmalar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına kargo ile gönderilmektedir.

 

 

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir