Home / Büyü Nasıl Bozulur / İstanbulda güvenilir hoca

İstanbulda güvenilir hoca

İstanbulda güvenilir hoca , İstanbulda iyi bir hoca arıyorum , derin bir hoca arıyorum , İstanbulda büyü bozan hoca arıyorum , güvenilir medyum arıyorum , muska yapan hocalar İstanbul , İstanbulda büyü bozan hocalar , Allah’ın izni ile sorunlarınızın çözümü için doğru adrestesiniz. Bir çok yazımızda büyü kavramı konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık, büyünün büyük günahlardan olduğunu belirttik. İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de açıkça yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu alemde yaşayan, cin olarak adlandırılan varlıklar mevcuttur. Maalesef nefsine yenik düşen insanlar bu cinlerden faydalanarak özel hayatlarında, iş hayatlarında çekemedikleri, kendilerine rakip gördükleri kişilere büyü yapmakta, büyü yaptırmaktadır. Bakım yapılarak Allah’ın izniyle sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

istanbulda güvenilir hoca - istanbulda iyi bir hoca arıyorum - istanbul daki ünlü hocalar - derin bir hoca arıyorum - büyü bozan hoca arıyorum
İstanbul’da güvenilir hoca ve İstanbul’da iyi bir hoca arıyorum

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

İstanbulda güvenilir hoca , istanbulda cin çıkaran hocalar , büyü insanın bedeni-ruhani hayatını alt üst eden etkilere sahiptir. Büyü kavramı konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle birdenbire ortaya çıkan sorunlara anlam verememektedir. Diğer taraftan, kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru hocayı bulamamaktadır. Maddi-manevi zararlara uğramaktadırlar. Piyasada kendini hoca-medyum olarak lanse eden kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu kişilerin çok büyük bölümü cinler ile irtibatta olup, bu cinler aracılığı ile bakım yapmaktadırlar. Cinler vasıtası ile sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek sizi etkileyebilmektedir. Fakat, sonrasında bu cinler sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını istemezler. Hatta, sizin üzerinize cinleri musallat ederler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyü ortadan kalmamaktadır. Hatta, üzerinizdeki büyünün etkileri daha da artmaktadır. Sebebi, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinler musallat edilir. Bu cindar hocaların cinleri de sizin üzerinizdeki cinlerin ortadan kalkmasını, büyünün bozulmasını istemezler.

İstanbulda güvenilir hoca

İstanbulda güvenilir hoca , İstanbulda iyi bir hoca arıyorum , derin bir hoca arıyorumİstanbulda büyü bozan hoca arıyorum , istanbul daki ünlü hocalarİstanbul medyum adresleri , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapılır. Kesinlikle cinler ile irtibata geçilmez. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir.
  • Bakım neticesinde yapılan büyünün türü belirlendikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 2 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas yazı çalışmalarına başlanır.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
  • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor. Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

İstanbulda güvenilir hoca , İstanbulda iyi bir hoca arıyorum , istanbulda cin çıkaran hocalar , derin bir hoca arıyorum , büyü bozan hoca arıyorum diyenler tarafımızdan çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

One comment

  1. Selamünaleyküm hocam sizden bana yardım demesini rıca ediyorum işim yok bundan 2 yıl önce bir hocaya gittim okuması İcin başarılı olamadı bünyen zayıf dedi dişi cin var sende dedi Allah için bana yardım et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir