Home / DUA / Rızkı gökten indiren zikir

Rızkı gökten indiren zikir

Rızkı gökten indiren zikir . Yüce Yaratıcımız Allah (c.c.) A’la Suresi 1. ayet-i kerimesinde şöyle buyurmaktadır: “Yüce Rabbinin adını tesbih et (zikret).”  Rad Suresi 28. ayette de şöyle buyrulmaktadır: “Bunlar, iman edenler ve Allah’ı zikrederek gönülleri huzura kavuşanlardır. Bilesiniz ki gönüller ancak Allah’ı zikrederek huzura kavuşur.” Bu ayeti kerimelerden de anlaşıldığı üzere dünya ve ahiret saadetinin sırrı Allah’ı zikretmekte. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız zikri çekene Melekler gökten rızık indirmek için sıraya geçerler ve her okumada Allah (c.c.) tarafından bir melek yaratılır. Bu Melek kıyamete kadar sizin için tespih eder. Tüm sevapları kıyamet gününe kadar amel defterinize yazılır.

Bu, rızık, başta olmak üzere dünya ve ahiret saadeti için öyle faydalı bir zikirdir ki, ama maalesef çok az kişi bunun farkındadır. Bu zikrin çok önemli bir zamanı vardır. Bu zamanda zikredilirse, göklerdeki rızık kapıları ardına kadar sizler için açılır ve rızkınız gökten boyun eğerek size gelir.

Bu zikri okurken kalbinizde duanın gücünü hissederek, tam bir itikat ile okuyun. Kalbinizden fışkıran o enerji semalarda yankılansın.

Rızkı gökten indiren zikir

1) “Sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim, estağfirullah ve etübü ileyh”

Okuma adedi: 100 kere

Okuma zamanı: İmsak ile sabah namazı arası

2)“Sübhanallahi ve bihamdihi”

Okuma adedi: 100 kere

Okuma zamanı: Güneş batmadan önce (Akşam namazına yarım saat kala)

Kaynak: http://www.imanyolu.com/rizki-gokten-indiren-zikir/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

http://buyunasilbozulur.net/

 

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir