Home / Kısmet Açma / Şans Duası Vefk Çalışmaları

Şans Duası Vefk Çalışmaları

Şans Duası Neden Gereklidir?

Toplumumuzda, bazı insanlar maalesef dini konuda yeterli bilgi ve donanıma sahip olmadıkları için, şans duası olur mu, insan çalışıp çabalarsa şansı açılır, isteklerine ulaşır, gibi söylemlerde bulunurlar.

şans duası

Almanya için tel: 0163 675 75 21

Allah (c.c.) tüm yaratmış olduğu insanlar için bir kader ve kısmet çizgisi belirlemiştir. Müslüman bir insan, hem ahiret hem de dünya hayatı için, üzerine düşen vazifelerini yerine getirdikten sonra, Allah (c.c.) tarafından kendisine tayin edilen yazgısında başına gelen olaylar karşısında sabır ve metanet içerisinde olmalı. Hayır da şer de Allah’tan (c.c.) gelir, inancına bağlı kalarak şükür ile hayatına devam etmeli.

Fakat, şu da unutulmamalıdır, çevremizdeki bazı insanlar, bu inanç ve iman eksiliğinden dolayı, kötülük amaçlı büyü yaptırarak kısmetimizi kapatmakta, mutlu bir evlilik yapmamıza, rızkımıza engel olmaktadır. Kısmetimizin kapanması için bu tür kötü büyülere müracaat edenler en yakın arkadaşımız, dostumuz, aile bireylerimiz olabilir.

Şans Duası Vefk Çalışmaları

Öncelikle şunu belirtelim, şans duası vefk çalışması yaptıracağınız hocanın ehli sünnete uygun birisi olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, sorunlarınızın çözülmesini bir yana bırakın, daha da artar. Tarafımızca hazırlanan kısmet açma vefk çalışmalarından bahsetmeden önce, vefk nedir, kısaca tanımını yapalım. Vefk, bir problemi çözme ya da istenilen bir sonucuna ulaşmak için gerekli enerjinin hedeflenen noktaya transferini, ruhani varlıklar aracılığı ile mümkün kılan, kişiye özel hazırlanan tesirli bir dua hazırlama şeklidir.

Eğer, siz de kendinizi şanssız hissediyorsanız, işleriniz bir türlü rast gitmiyorsa, evlenemiyorsanız, hayatınızı rahat bir şekilde geçirecek kazancı elde edemiyorsanız, kötü bir büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Bu durumda, tabi ki kendiniz de internetten, kitaplardan bulduğunuz şans duası nı okuyarak, sıkıntılarınızdan kurtulmaya çalışabilirsiniz. Özellikle, büyüye maruz kaldığınız durumlarda, kendi kendinize okuduğunuz şans duası ile istediğiniz sonuçlara ulaşamadığınızı görürsünüz. Neden mi? Bunu şu örnekle açıklamaya çalışalım: Evleneceksiniz ve inşaatı yeni bitmiş bir ev satın aldınız, diyelim. İnşaat molozları, evin içerisinden temizlenmeden eve yeni eşyaları getirtir misiniz, getirtmezsiniz. Büyüye maruz kalmış bir insan da, inşaat molozları temizlenmemiş bir eve benzer. Öncelikle, büyünün, habis ruhların etkisinden temizlenmeniz gerekir. Tarafımızca hazırlanan şans duası vefk havas çalışmalarından önce, büyüden, habis ruhların etkisinden kurtulmanız için orijinal safran mürekkebi ile yazı çalışmaları hazırlanır. Bu yazı çalışmaları tarafınıza gönderilir, bunları suyun içerisine koyup … gün bu sudan içersiniz. Büyünün etkisinden kurtulduktan sonra tarafınıza göndermiş olduğunuz şans duası vefk çalışmalarını üzerinizde taşımaya başlarsınız. Tabi ki, şans duası vefk çalışmaları bununla sınırlı değildir, bazı okumalar da yapılır. Allah’ın (c.c.) izni ile kısa süre içerisinde şans duası vefk çalışmalarının olumlu etkilerini, şansınızın kısmetinizin açılmaya başladığını görmeye başlarsınız. Şans duası vefk çalışmaları için bizimle irtibata   geçmek için tel 0532 162 74 24.

Sizden gelenler

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir