Home / Kişisel Gelişim / Access consciousness nasıl aracı

Access consciousness nasıl aracı

İsteklerin gerçekleşmesi için muhteşem bir çalışma, access consciousness nasıl aracı . Hayallerimin ötesinde nasıl daha kolay bir hayatım olur?  Ben ne yapsaydım, ne olsaydım hayallerimin ötesinde muhteşem bir hayatım olur? Hayatımızda “neden” kelimesini neden kullanmamalıyız? Bu yazımızda access consciousness araçlarından biri olan neden ve nasıl konularını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca, isteklerin gerçekleşmesi için çok etkili olan bir çalışmayı nasıl yapacağınızı, sizlere aktaracağız. Evlilik hayatında, iş hayatınızda, sağlık ve para konularında, aklınıza gelen her konuda hayatınızda nelerin olmasını istiyorsanız bu çalışmayı yapabilirsiniz. 

Neden sorusunu kullanmamalıyız!

Biz “neden” diye sorduğumuz zaman çözümü görmek zorlaşıyor. Neden bu benim başıma geldi? Neden bu sorunları yaşıyorum? Neden başaramıyorum? Neden sorunlarımı çözemiyorum? Neden, dediğimiz zaman gerçek çözümden uzak nedenler neden sorusunu doğurur. Neden, diye sorduğumuz zaman beynin ön lobu kapanır. Yani, konsantrasyon, problem çözme, plan yapma merkezini kapatmış oluruz. Sonuç, sürekli mazeretler üretiyoruz, sürekli erteliyoruz, kısır bir döngü içerisine kendimizi hapsediyoruz. 

“Neden” sorusunu sorduğumuz zaman dinimize göre de isyan etmiş oluruz. Allah’a teslim olmamış oluruz. Tevekkül, teslimiyet frekansından çıkmış oluruz. Neden sorusunu sordukça, neden bu benim başıma geldi, dedikçe sürekli aynı olayları, aynı sorunları hayatımıza çekmiş oluruz. Kişiler değişir ama yaşanan olaylar, sorunlar hep aynı olur.

Access consciousness nasıl aracı

Nasıl sorusunun gücü!

Bunun yerine, “nasıl” sorusunu sorduğumuz zaman beyin çözüm odaklı çalışır. Bundan daha iyi nasıl olur? Ben nasıl bir çözüm üretebilirim? Hayatımı daha iyi, daha mutlu nasıl yaşayabilirim? Nasıl daha başarılı olabilirim? Nasıl kendimi daha güçlü hissedebilirim? Nasıl kendimi daha değerli, yeterli hissedebilirim? şeklinde sorular sorup, sonrasında cevap vermediğimiz zaman, cevaplarını Rabbimizden beklersek patır patır cevapların geldiğini, aktığını görürüz. 

Nasıl sorusunu sorduğumuz andan itibaren beynimizin ön lobu aktif hale geldiği için çözüm bekleyen konuya konsantre olmamız sağlanır. Problem çözme becerimizin artmasını sağlar. Daha kolay plan yapar hale geliriz. Bu şekilde çareler, çözümler üretmeye başlarız. “Bundan daha iyi nasıl olur?” access consciousness araçlarından biridir. Sürekli, nasıl sorusunu sorarak beynin ön korteksini açık tutmuş oluruz. Problem çözme becerilerimizi aktif tutmuş oluruz.

Akışı değiştiremiyorsanız bakışınızı değiştirin

Şu andan itibaren hayatınızdan neden sorusunu atarak, nasıl sorusunu hayatınıza katarak muhteşem değişimi yaşayabilirsiniz. Nasıl sorusunu sormaya başlamak dua frekansına geçmek demektir. Allah’ım ben ne yapsaydım, ne olsaydım, ne olsaydı, hayallerimin ötesinde kolaylıkla …….. (Boşluğu isteğiniz şeylerle doldurabilirsiniz) Hayatıma kimi ya da neyi ekleseydim hayallerimin ötesinde kolaylıkla, neşeyle, keyifle muhteşem bir hayatım olur, olması için neler mümkün? Hayatıma kimi ya da neyi eklesem hayatım eğlenceli olur? 

Çözüm bu kadar kolay, çözüm burnumuzun dibinde, uzaklarda aramaya gerek yok. Nasıl sorularını sorup cevapları Allah’a bıraktığımız zaman Rabbimiz ikramlarını sunacaktır.

Kaynak: secilce.accessbars.regresyon Instagram sayfası https://www.instagram.com/p/CNNuNgUlp_4/

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir