Home / Kişisel Gelişim / Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek , dikkatimizi neye yoğunlaştırırsak hayatımıza onu çektiğimizi biliyoruz. Bu yazımızda detaylarını anlatacağımız defne yaprağı ritüeli, hayatında bloke olmuş para kanallarının açılmasına, bolluk ve bereketin hayatına akmasına yardımcı olacaktır. Düşüncelerin hayatımızı şekillendiren gücünden daha fazla yararlanmak için kolay ve günlük olarak uygulayabileceğimiz bazı ritüeller var. Ritüel deyince bazılarının aklına, huzursuzluk, olumsuzluk getiren bir uygulama olduğu gelebilir. Aslında, gün içerisinde alışkanlık olarak yaptığımız her şey bir ritüeldir.

Sabah uyandığımızda yapmamız gereken ritüeller

Sabah kalkınca camı açıp 3 defa derin nefes aldıktan sonra gökyüzüne bakarak, “sağlıkla kucakladığın bu yeni güne selam olsun”, diyerek güne başlamak müthiş pozitif hissetmeye yol açacak bir ritüeldir.

Yatak çarşafını camdan silkeleyerek yatağı toplamak. Yatağını toplarken gece boyuna rüyalarda almış olduğun rehberlik için teşekkür etmek tüm enerjini yükseltecektir.

Giyeceklerini giymeden önce camdan silkelemek. Giysilerde biriken bir önceki güne ait tüm enerjiyi silkeleyerek atmak, yine tüm enerjini yükseltecektir.

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

Defne ağacının spiritüel gücü, defne ağacı çok eski zamanlardan beri iyi şans, bolluk bereket ve başarı sembolü olarak görülmüştür. Defne yaprağı yakmanın aromaterapide çok önemli bir yeri vardır. İçeriğindeki linalol maddesinin panik bozukluğa ve gerginliğe iyi geldiği tıbben yapılan araştırmalar ile kabul görmüştür.

Ezoterik öğretilerde de defne yaprağı, negatif enerjiyi temizlemek, şans ve bereketi arttırmak için kullanılmaktadır. Evinizde düzenli olarak defne yaprağı yakıp dumanını evin içerisinde dolandırdığınız zaman evdeki negatif enerjileri temizleyecek, kokusu ise üzerinizdeki gerginliği ve stresi alacaktır. Bu kadar faydalı bitki ile şimdi hayatınıza nasıl bolluk ve bereketi çekebileceğinize, hayatınıza kolaylıkla daha fazla para akışını nasıl sağlayabileceğinize bakalım

Ritüel 1 yaprağın üzerine yazarak toprağa gömmek

Malzemeler

  • 1 adet yeşil ya da sarı mum
  • 1 adet defne yaprağı
  • Siyah keçeli kalem

Yapılışı

Keçeli kalem ile defne yaprağının üzerine istediğin para miktarını, bolluk, bereket, zenginlik vb kelimeleri yaz. Yaprağı mumun altına koy ve mumu yaka. Mumu yakarken niyetini içinden tekrar et. Örneğin, “para bana rahatlıkla gelir, istediğim miktarda para bana hızla ve kolaylıkla gelir” gibi cümleler kur. Mumu 10 dakika boyunca yak ve meditatif bir müzik ya da bir ilahi eşliğinde bu olumlama cümlelerini içinden söyle. İsteklerin gerçekleşmiş, zenginlik içerisinde yaşıyormuşsun hisleriyle kal. 10 dakika sonra mumu söndürebilirsin. Altındaki yaprağı en yakınındaki bahçedeki toprağa göm. Bu çalışmayı istediğin gerçekleşene kadar istediğin zaman yapabilirsin. Ama en uygun zamanlar yeni ay ve ayın hilal zamanlarıdır.

Ritüel 2 yaprağın üzerine yazarak yakmak

Malzemeler

  • Kibrit
  • Yanmayan kase
  • 1 adet defne yaprağı
  • Siyah keçeli kalem

Yapılışı

Yaprağın üzerine niyetimiz gerçekleşmiş şekilde yazıyoruz. Örneğin, “2.000 TL bana kolaylıkla geldi, şükürler olsun”, gibi bir şey yazabilirsin. Burada önemli olan çok net ve niyetin çoktan gerçekleşmiş gibi bir cümle yazman. Yazdıktan sonra, niyet ettiğin miktarı ellerinde tutuyormuş gibi hayal et. Gözünün önünde niyetini olmuş gibi canlandır. İstediğin kadar miktar paranın cüzdanında olduğunu, banka hesabında olduğunu imajine edebilirsin. Kendi hayal gücüne göre bambaşka şeyler de gözünün önünde canlandırabilirsin. 5-10 dakika bu şekilde gözünde canlandırma yap. Sonrasında yaprağın tamamını kibritle yak. Küllerini camdan rüzgara savur. Rüzgara savururken yaprağın üzerine yazdıklarını bir kez daha zihninde canlandır.

Bu çalışmayı isteğiniz gerçekleşene kadar her gün yapabilir. Hatta isteğiniz gerçekleştikten sonra farklı istekleriniz için de yapabilirsiniz. 

Ritüel 3 yaprağı cüzdanda taşımak

Malzemeler

  • 1 adet defne yaprağı
  • Siyah keçeli kalem

Yapılışı

Yakın zamanda sana gelmesini istediğin miktarda parayı defne yaprağının üzerine yaz. Örneğin, “5.000 TL” Yaprağı cüzdanına kağıt paraları koyduğun bölüme para gibi yerleştir. Yerleştirirken bu miktar paranın cüzdanında olduğunu gözünün önünde canlandır. Niyetin gerçekleşene kadar yaprağı cüzdanında taşımaya devam et. Niyetin gerçekleştiğinde yaprağı yakabilirsin. Yakarken, sana sunulan bu bolluk ve bereket için Allah’a şükretmeyi, bu niyetinin gerçekleşmesinden duyduğun minneti dile getiren bir dua etmeyi unutma

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=pMpBum8zmjE

Önemli not 1: Her çalışma herkese uygun olmayabilir. Burada deneme yanılma yöntemi ile hangi ritüelin sizin için etkili olduğunu bulabilirsiniz. Ya da içindeki sesin seni yönlendirmesine göre bir ritüeli uygulayabilirsiniz.

Önemli not 2: Hayatınızı ilahi kanunlara uygun bir şekilde yaşamak, ibadetlerinizi aksatmamak, kul hakkı yememek, insanlara zulüm etmemek  en önemli hayat felsefesiniz olmalıdır.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir