Home / DUA / En etkili iş bulma duası

En etkili iş bulma duası

En etkili iş bulma duası , iş bulmak ve hayırlı bir rızık kapısının açılması için kişinin bu yolda fiili olarak çaba sarf etmesi önemlidir. Fiili duasını yerine getirirken ise Allah (c.c.) den yardım istemesi, hayırlı bir rızık ve iş kapısının açılması istemesi çok güzel olacaktır. Bu çalışma ile kişinin enerjisi ve frekansı yükselecek, işe girmesi veya kendi iş yerini açması için hayırlı kapılar açılacaktır Allah’ın izniyle. Bu ayetler ayrıca zenginlik ve bolluk için de okunabilir.

Aşağıda paylaşacağım iki ayet-i kerimeyi sırayla bir gün birisini bir gün diğerini olacak şekilde veya 7 şer gün önce birisini sonra diğerini olmak üzere okuyabilirsiniz. Bu çalışmaları en az 21 gün veya daha fazla yapmanız daha iyi olacaktır.

En etkili iş bulma duası

  • Bakara suresi 247. Ayet son kısmı 990 defa bu niyetler ile olunacaktır: “allâhu yu’tî mulkehu men yeşâu”
    • Meali: “Allah, mülkünü dilediği kimseye verir.” şeklindedir.
  • Okunacak olan diğer ayet ise 1150 defa Ali İmran suresi 26. Ayetinden şu kısım: “malikel mulki tu’til mulke”
    • Meali ise” Mülkün sahibi sensin, dilediğine mülkü sen verirsin”
  • Okumalara başlamadan önce ve okuma bitince aşağıda yazdığım Salât-ı Tefriciye’yi de bir defa okuyun lütfen. Salât-ı Tefriciye: “Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek”

Allah (CC) ihtiyacı olanlara hayırlı bir rızık ve iş kapısı nasip etsin; cümlemize bolluk ve zenginlik nasip etsin, dualarımızı kabul ve makbul buyursun.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CYQ_yQ9NhDA/mutlusanalp

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

buyunasilbozulur.net

iş bulmak için dua , iş bulmak hayırlı rızık için dua , iş bulma duası , iş bulmak için okunacak dua , mucize is bulma duası , çabuk iş bulmak için okunacak dua

hayırlı iş bulma duası , iş bulma duası çok etkili , iş bulmak için hangi süre okunur , hayırlı iş bulmak için dua , iş bulmak için okunacak en tesirli dua , acil iş bulma duası .

En etkili iş bulma duası , is bulmak icin okunacak dua , iş bulma duaları , is bulmak icin okunacak etkili dua , en etkili iş bulma duası , iş bulmak için hangi dua okunur .

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.