Home / Uncategorized / Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua

Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua

Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua , hayatımızı olumlu yönde değiştirmek için sadece 40 güne ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz? Bu büyük sır ile hayatınızın akışına pozitif bir farklılık getirebilirsiniz. Büyük sır, Allah için kendinizi, nefsinizi kötülüklerden, negatif enerjilerden arınmanıza imkan sağlar. Bu şekilde huzuru, bolluğu, bereketi, sevgiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Bu 40 gün içinde hayatınızdaki maddi manevi değişimi siz ve yakınlarınız fark edeceksiniz. Yaşadığınız bu mucizeye siz ve çevresindekiler şaşkınlıkla bakacaklar ve size bu değişimizin sırrını soracaklar.

Bu 40 gün içerisinde ve sonrasında hayatınızdan kazalar ve belalar uzaklaşmış, hayatınıza huzur ve mutluluk gelmiş, başarıyı elde etmiş, kalbiniz nurla dolmuş, sıkıntılarınız ortadan kalkmış, meşru istekleriniz gerçekleşmeye başlamış olacak. Bu 40 gün içerisinde aşağıdaki uygulamayı hiç ara vermeden eksiksiz ve inanarak yapın.

Başladığınız günün tarihini bir yere not alın ve 40 günün sonundaki mucizelere tanıklık edin. Hatta, 40 gün dolmadan da inancınızın kuvvetine göre hayatınızdaki mucizeler başlayabilir.

Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua uygulaması

40 gün boyunca sabah ve yatsı namazının bitiminde aşağıdakiler temiz bir ortamda ve temiz kıyafetlerle eksiksiz okunmalıdır.

  • 41 kere “Ya Allah Ya Kerim Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyyu Ya Metin”
  • 41 kere “Allahümme Salli Ala Muhammed”
  • 1 kere “Fatiha Suresi” fakat “İyyake na’büdü ve iyyake nestain” 41 kere okunacak
  • 125 kere “Hasbünallahu ve ni’mel vekil”
  • 41 kere “Lâ Havle ve Lâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyil Azîm”

Yukarıdakileri okuduktan sonra duanızı edin ve Amin! deyin.

Not: Bir şişeye içme suyu doldurup bu okumaları sesiniz suya ulaşacak bir sesle okuyabilir sonra gün içerisinde bu sudan içebilirsiniz. Ama şişedeki suyu tamamen bitirmeyin yarım çay bardağı kadar kaldıktan sonra üzerine gün içerisinde hep ilave edin.

Kaynak: http://www.imanyolu.com/40-gunde-hayatinizi-degistirecek-buyuk-sir/

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir