Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kocaeli’de büyü bozan hocalar

Kocaeli’de büyü bozan hocalar

Kocaeli’de büyü bozan hocalar , Kocaeli’de derin hocalar , Kocaeli’de hocaya gidenler , İzmit’te büyü bozan hocalarKocaeli’de ünlü hocalar , Kocaeli’deki en iyi hocalar , en iyi vefk yapan hocalar , Kocaeli’de muska yapan hocalar , en iyi büyü bozan hocalar , Allah’ın izni ile bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. Büyüden, cin musallatından, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz sorunlardan kurtulup maddi ve manevi anlamda zenginlik, bolluk içerisinde huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz.  Bir çok yazımızda büyü ve cin musallatı kavramları konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Israrla, büyünün, büyük günahlardan olduğunu belirttik. Büyünün büyük günahlardan olduğunu bilmelerine rağmen maalesef insanlar nefislerine yenik düşerek büyü yapmakta yaptırmaktadır.

Kocaeli'de büyü bozan hocalar
Kocaeli’de büyü bozan hocalar

İnsanoğlunun gözle göremediği, fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu metafizik alemde  cin olarak adlandırılan varlıklar yaşamaktadır. Bu cinlerin de, aynı insanlar gibi rahmani ve şeytani olanları vardır. Maalesef, nefislerine yenik düşen bazı insanlar, bu şeytani cinleri kullanarak, özel hayatlarında, iş hayatlarında kıskandıkları, çekemedikleri, kendilerine rakip gördükleri ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta ya da yaptırmaktadır.

Yaşadığınız sıkıntılar gerçekten büyüden mi kaynaklanıyor tespit etmek için en doğru yöntem bakım yaptırmaktır.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Kocaeli’de büyü bozan hocalarbüyü, insanın ruhani-bedeni hayatını alt üst eden, çeşitli  olumsuzluklara sebep olan etkilere sahiptir. Büyü kavramı hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan olumsuzluklara bir türlü anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, bir türlü de işin içinden de çıkamamaktadırlar. Kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru, dürüst havas hocasını bulamamaktadır. Piyasada kendini medyum-hoca olarak lanse eden kişilerin oyuncağı olmakta, mağdur olmakta, maddi-manevi zararlara uğramaktadırlar.

Dikkatli Olun!

Piyasada kendini havas hocası-medyum olarak tanıtan kişilerin sayısı oldukça fazladır ve her geçen gün artmaktadır. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani cinler ile irtibatta olup, bu cinler aracılığı ile bakım yapmaktadırlar. Bu kişiler çoğunlukla ücretsiz bakım yapıp sizi kendilerine çeker, cazip hale getirirler. Şeytani cinler aracılığı ile sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, buna sakın aldanmayın. Bu şeytani cinler sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını kesinlikle istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyü ortadan kalmaz. Hatta, üzerinizdeki büyünün etkileri daha da artar. Sebebi, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinler musallat edilmektedir. Bu cindar hocaların, medyumların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin sizi terk etmesini, büyünün bozulmasını istemezler, engel olmak için mücadele ederler.

Kocaeli’de büyü bozan hocalar

Kocaeli’de büyü bozan hocalar , Kocaeli’de derin hocalar , Kocaeli’de hocaya gidenler , Kocaeli’de ünlü hocalar ,   Kocaeli’deki en iyi hocalar , en iyi vefk yapan hocalar , Kocaeli’de muska yapan hocalar , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafıma müracaat eden kişilerin, öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
  • Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve havas çalışmaları yaparken hiçbir şekilde cinler ile irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. 
  • Bakımın ardından, Allah’ın izni, büyüklerin himmeti ile yapılan büyünün türünü belirliyorum. Eğer, profesyonel ilmi havas çalışma desteği almaya karar verirseniz, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 2 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile gönderiyorum.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle kanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun olarak yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası, güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin büyük bölümü, referans kanalı bana ulaşıyor. Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda herhangi bir çalışma, büyü yapmam. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatta karşılaşmış olduğunuz sorunların sebebi nedir öncelikle bakım yapmamız gerekiyor. Ona göre, çözüm odaklı ilmi havas çalışması yapılması gerekiyor.  Kocaeli’de büyü bozan hocalar , Kocaeli’de derin hocalar , Kocaeli’de hocaya gidenler Kocaeli’de ünlü hocalar , Kocaeli’de en iyi hocalar , en iyi vefk yapan hocalar , Kocaeli’de muska yapan hocalar ,   diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir