Home / DUA / Maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak için dua

Maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak için dua

Maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak için dua , modern dünyanın insanlarının maddi ve manevi sıkıntıları her geçen gün artıyor.  Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar.
Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız. Ya Vâcid esması günlük manevi şifa programına dahil etmeniz gereken bir esmadır.

Ya Vâcid: يَا واجد Anlamı: Yarattıklarına kerem ve ihsanı bol olan, her şeyi yaratıp var eden, dilediği her şeyi bulan, hazinesinden hiçbir şey eksilmeyen, kendisine acizlik, fakirlik arız olmayan, yüce kudret sahibi O’dur!

  • Maddi ve manevi her türlü konuda sıkıntısı olanlar bu esmayı her gün okuyarak dua etmelidirler.
  • İşe ihtiyacı olanlar, maddi sıkıntı çekenler, huzur problemi yaşayanlar, eşler arasında geçimsizlik ve muhabbetsizlik problemi olanlar, evlatlarıyla problem yaşayanlar, ruhsal ve bedensel rahatsızlıklarından dolayı şifaya ihtiyacı olanlar her gün mutlaka Ya Vâcid esmasıyla dua ederek Allah’tan yardım istemelidirler.
  • Her gün istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.
  • Ya Vâcid esmasının bizlere yüklediği sorumluluk, Allah’ın lütuf ve kereminden istemek, O’nun merhametine ve mağfiretine sığınmak, bizlere verdiği ilim, servet ve kabiliyetlerden Allah’ın yarattığı tüm varlıkları faydalandırmaktır.
  • Evinden kaçan bir insanı geri getirmek için veya çalınan malınızın geri getirilmesi için yedi gün her namazdan sonra 140 defa “Ya Vacid” ism-i şerifi okunursa, çalınan malınız bulunur ve evden giden kimse geri gelir.
  • Siz de istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Bitirdikten sonra da şu duayı anlamıyla birlikte 3 kere okuyabilirsiniz.

Maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak için dua

Okunuşu:

“Allahümme aslih lî dinîyellezî hüve ‘ismetu emrî ve aslih lî dünyâyelletî fîhâ meâşî ve aslih lî ahiretiyelletî fîhâ meadî, vec’alil hayâte ziyâdeten lî fî külli hayrin, vec’alil mevte râhaten lî, min külli şerrin.” (Müslim, Zikir, 71)

Anlamı:

“Allah’ım! Dinimi güzelce yaşat ki o benim güvencemdir. Dünyamı düzelt ki o benim geçim kaynağımdır. Ahiretimi hazırla ki o benim son durağımdır. Hayatımda her türlü hayrı ziyadesiyle ihsan eyle. Ölümümü de her türlü şerlerden muhafaza eyle.”

Kaynak: ilahiyatci.tuba.hoca Instagram sayfası https://www.instagram.com/p/CPqxXWutSKA/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir