Home / DUA / Nazar ve büyüden korunma duası

Nazar ve büyüden korunma duası

Nazar ve büyüden korunma duası , Nazar çoğunlukla insanların bilerek ya da bilmeyerek karşı tarafa göndermiş olduğu ağır bir negatif enerjidir. Nazar İslâmi kaynaklarda, ayetlerde ve hadislerde de geçmektedir. Ağır bir enerji olduğu için de insanlar üzerindeki etkisi de ağır olur. Kalem suresi 51. ayetinde nazarın etkisinden açıkça bahsedilmiştir. Yıldızınız düşük ise, nazardan korunmak için yaptığınız veya taşıdığınız bir çalışma yok ise nazardan kolaylıkla ve ağır şekilde etkilenebilirsiniz, dikkat etmeniz ve sürekli olarak korunma çalışması yapmanız gerekmektedir.

Nazar enerjisi auranızdaki enerjiyi düşürerek sizin negatif enerji ve olayları daha çok çekmenize sebep olur. Nazar enerjisi üstünüzde blokajlar yaratabilir ve nasibinizi kısmetinizi tıkayabilir. Nazar enerjisi sizi hasta edebilir, başınızın ağrımasına işlerinizin kötü gitmesine sebep olabilir. Özellikle yıldızınız düşük ise bu konuya çok dikkat etmelisiniz; çünkü nazar enerjisi hayatınıza düşündüğünüzden çok daha fazla zarar verebilir.

Nazar ve büyüden korunma duası

Ayetel Kürsi ile Korunma Çemberi Uygulaması

  • Ayetel Kürsi ile koruyucu daire yapmak için, kıbleye karşı iki diz üzerine oturulur. Besmele ile bir Ayetel Kürsi okunur ve sağ yana üflenir.
  • Yine besmele ile ikinci Ayetel Kürsi okunup sola yana üflenir.
  • Üçüncü Ayetel Kürsi öne, dördüncüsü arkaya, beşincisi yukarıya, altıncısı yere doğru, aşağıya üflenir. Yedinci Ayetel Kürsi sağ yandan başlayıp, öne, sola, arkaya ve sağa sırasıyla çepeçevre üflenir. 
  • Yine besmele ile okunan sekizinci Ayetel Kürsi üflenmez. Bunun yerine hava içe çekilerek yutulur. Bu işlemle kişi kendisini manevi bir küre içine almış olur.

Bu koruma, aynı zamanda kişinin kendisine yapılan büyüden korunması, yatarken yapılarak kabusları uzak tutması, yola çıkarken beladan uzak olması ve akla gelebilen her türlü koruma için de kullanılır.

Nazar enerjisinden korunmak için

  • Yukarıda anlatmış olduğum Ayet-el Kürsi çemberi günlük olarak uygulanabilir (sabahları evden çıkmadan)
  • Nas ve Felak sureleri gün içerisinde bolca okunabilir. (7 şer defa okuyabilirsiniz)
  • Kalem suresi 51. ve 52. ayetleri okunabilir, bu ayetler nazara karşı çok etkilidir. (21 er defa okumanızda fayda var)

وَاِنْ يَكَادُ الَّذٖينَ كَـفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِاَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّ كْرَ وَيَقُولُونَ اِنَّهُ لَمَجْنُونٌۘ

Kalem Suresi 51 Ayetinin Arapça Meali; “Bismillahirrahmanirrahim”

“Ve in yekadüllezine keferu le yüzlikuneke bi ebsarihim lemma semiuz zikra ve yekulune innehu le mecnun mecnunun”.

Kalem Suresi 51 Ayetinin Türkçe Meali; “Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla”

Ve inkar edenler, zikri Kur’an-ı Kerim-i işittikleri zaman gerçekten seni neredeyse gözleri ile devirirler. Ve; Muhakkak ki o, gerçekten mecnundur derler.

 وَمَا هُوَ اِلَّا ذِ كْرٌ لِلْعَالَمٖينَ

Kalem Suresi 52 Ayetinin Arapça Meali; “Bismillahirrahmanirrahim”

“Ve ma hüve illa zikrun lil alemin alemine”.

Kalem Suresi 52 Ayetinin Türkçe Meali; “Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla”

Ve O Kur’an-ı Kerim, alemlere zikirden ve öğütten başka bir şey değildir.

Kaynak: B.Kısa-Süleyman’ın Ahdi

Kaynak: https://www.kalemsuresi.gen.tr/kalem-suresi-51-52.html

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CUPiWIWNoin/

Kaynak: https://www.gizemlidualar.com/gizemli-dualar/ayetel-kursi-ile-korunma-cemberi-uygulamasi.html

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

http://buyunasilbozulur.net/

 

nazar korunma duası , nazardan koruma duası , buyu ve nazardan korunma dualari , evi nazardan korunmak için dua , nazar sihir büyü ve vesveselerden korunma duası .

büyüden nazardan korunma duası , nazar ve büyüden korunma duası , nazardan büyüden korunma duası , nazardan korunma yöntemleri , nazardan korunma duası , nazardan korunmak için dua . nazardan korunma yolları , nazardan korunmak için , kem gözlerden korunma duası , nazardan korunmak için okunacak dua , nazardan korunmanın yolları .

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir