Home / DUA / Para yağdıran dua

Para yağdıran dua

Para yağdıran dua , “Vermek İstemeseydi, İstemeyi Vermezdi” İnsanoğlunun hayatında, en çok neyin yeri var derseniz, size tek bir kelimeyle cevap verebilirim: “Dua.” Dua: Seslenmek, çağırmak, Allah’a yalvarmak, O’ndan dilekte bulunmak, O’na yakarmaktır. Dua, insanda fıtri bir olgudur. Dua, kulluğun ruhudur; temiz ve samimi bir imanın neticesidir. Çünkü, dua dan sonra, dua eden insan, duasıyla: Bütün kainata hükmeden, en küçük işlerini ve en gizli arzularını bilen, sesini duyan, her haline aşina, her hareketinden haberdar olan birisinin var olduğunu gösterir. Ve anlar ki, bütün varlıkların seslerini işiten, onlara merhamet eden, dertlerine derman yetiştiren, her şeye erişen, yetişen O’nun kudret elidir.

Dua ile Allah’a dayanan kişi, bütün olayların arkasındaki gerçek tasarruf sahibinin Allah (c.c.) olduğunu bilir. Çünkü o bilir ki, bu alemde tesadüf yoktur. Her olayın bir hikmeti, bir sebebi vardır. Bu nedenle, Allah (c.c.) Kur’an-ı Kerim’de buyuruyor ki: “Bazen hoşunuza gitmeyen bir şey hakkınızda hayırlı olabilir, buna karşılık hoşunuza giden bir şey de, hakkınızda kötü olabilir. Allah bilir, fakat siz bilmezsiniz.” (Bakara 216.) Bu hakikati
bilmeyen insan, olayları değerlendirirken hata yapar, haddi aşar ve karamsar bir hayat sürdürerek ruh sağlığını bozar.

Halbuki, dualı insan, Allah’ın himayesine girmiş, ona güvenmiş ve ona dayanmış olur. Bu nedenle, Allah’tan korktuğu için, Allah’tan başka hiçbir şeyden, hiçbir kimseden korkmaz, zira o bilir ki, Allah’ın izni olmadan daldan bir yaprak dahi yere düşmez.

Para Yağdıran Dua Okunuşu

”Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Fettahu, Ya Vehhab, İfteh Li Kulubi Verzukni Bi La Te’ab. ”

Para Yağdıran Dua Okuma Zamanı ve Adedi

Yukarı da yazılan duayı akşam namazından sonra 21 gün boyunca günde 70 kere okumalısınız.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir