Home / DUA / Rızık bolluğu için okunacak ismi şerifler

Rızık bolluğu için okunacak ismi şerifler

Rızık bolluğu için okunacak ismi şerifler .Esmaül Hüsna, Yaratıcıya ait tüm sıfatların enerjisi, bütün görünen ya da görünmeyen madde ile mana alemi üzerinde, gezegenlerden tutun da en küçük hücreye kadar hakimdir. Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar. Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız. Esmalar, auralarınıza doğrudan nüfuz eder, onları pozitif frekanslarla besler ve güçlendirirler. Yaşantımızı kendimiz belirliyoruz. Esmalar kendi başlarına birer enerjidir, hem öyle bir enerjidir ki yedi kat sema üzerinde merkezlidir.

Rızık bolluğu için okunacak ismi şeriflerin  faziletleri

Ticani meşayihından Seyyid Muhammed Ekensus Hazretleri bir mektubunda talebesine şöyle bir vasiyette bulunmuştur: Sabah namazının sünneti ile farzı arasında, (1 kere) Fatiha-ı Şerife okuyup sevabını Rasulüllah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’e hediye ettikten sonra: Aşağıdaki 8 ism-i şerifi zikrederseniz, şüphesiz Allah-u Te’ala fazl-u keremiyle rızık derdine karşı size kifayet eder. Geçim endişesini kalbinizden giderir ve fazl-u keremiyle size rızkı bolca akıtır.

Rızık bolluğu için okunacak ismi şerifler

Okunuşu

Yâ Allâhu Yâ Hayyu Yâ kayyûmu Yâ Vâhidu
Yâ Ehadu Yâ Vâcidu Yâ Cevâdu Yâ Kerîm.
İnfahnî minke bi nefhati hayr.
inneke alâ külli şey in kadîr.

Anlamı

Ey Allah’ım! Ey gerçek hayat sahibi! Ey her şeyi yöneten! Ey bir olan!
Ey tek olan! Ey zengin! Ey cömert! Ey kerem sahibi!
Tarafından bana bir hayır esintisi bahşet.
Şüphesiz sen her şeye hakkıyla gücü yetensin.

Okunma zamanı ve sayısı

Sabah namazının sünneti ile farzı arasında 1 kere okunması tavsiye olunur.

Tavsiye Yazılar

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.