Home / DUA / Rızık ve iş kapılarını açan dua

Rızık ve iş kapılarını açan dua

Rızık ve iş kapılarını açan dua , Celcelutiye Duası, dünya ve ahirette faydalı cennet hazinelerinden bir hazine olduğu söylenir. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız kısa beyiti günde 28 kere okuyan ummadığı yerden rızka ve hayırlı şeylere kavuşur. İş yerinde işleri artar, kazandığı paranın bereketi artar. Kazançları iyi olmasına rağmen bereketi olmayan kişilerde bu okumayı yapmalı. 

Celcelûtiyye duası içerisinde İsm-i Azam’ın gizlendiği, beyitlerden oluşan çok özel bir duadır. Bu dua pek çok esmayı da içerisinde barındırır. Celcelûtiyye duası Peygamber Efendimize (s.a.v) Cebrail aleyhisselamin tarafından bildirilmiş özel bir duadır. Cennet hazinelerinden bir hazine olduğu, pek çok konu için bu duadan istifade edilebileceği alimler tarafından bildirilmiştir.

Aşağıdaki beyiti 28 DEFA OKUYAN KİMSEYE YÜCE ALLAH (CC) BİLMEDİĞİ VE DÜŞÜNMEDİĞİ YERLERDEN RIZIK VE HAYIRLI ŞEYLER GÖNDERİR, ONU KİMSEYE MUHTAÇ ETMEZ. BU BEYİTİ OKUYAN TÜCCAR İSE ALLAH (CC) ONUN ALIŞVERİŞİNİ KOLAYLAŞTIRIR, MALINA BEREKET İHSAN EDER şeklinde geçmektedir kaynaklarda.

Rızık ve iş kapılarını açan dua

Okunacak Celcelütiye beyiti:

“Ve subbe aleyyer rizka sabbete rahmetin. Fe ente racâül âlemiyne velev tağat.”

Beyitin kaynağında geçen anlamı ise

“Allah’ım! Rızkı rahmet sağanağı gibi üzerime yağdır. Her ne kadar isyanda ileri gitseler de bütün âlemlerin sığınağı yalnızca sensin. “

Bu beyiti her gün okumaya devam edebilir ya da 21 veya 41 günlük bir çalışma yapabilirsiniz.

Celcelûtiyye tam kasemi nice sırlara vakıftır.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

http://buyunasilbozulur.net/

Rızık ve iş kapılarını açan dua , rızık kapılarını açan dua , rızık kapısı açan dua , rızık kapısını açan dua , rızık kapıları açan dua , rızık kapılarını açan mucize dua .

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.