Home / DUA / Sabah akşam okunacak dualar

Sabah akşam okunacak dualar

Sabah akşam okunacak dualar , dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan bilimsel araştırmalarda duanın hastalıkları iyileştirme konusundaki olumlu katkısı ortaya konmuştur. Amerika’da Duke Üniversitesi Tıp Merkezi’nde bulunan araştırmacılar, bakterilere, tohumlara ve hasta farelere dua okumuşlar. Dua okunmuş bakterilerin dua okunmamış bakterilere göre daha hızlı büyüdükleri, tohumların çok daha hızlı filizlendiği, hasta farelerin çok çabuk iyileştikleri, gözlemlenmiştir. Ülkemizde ve tüm dünyada yaşamış olduğumuz corona virüs kaynaklı salgın hastalığın kolay kolay ortadan kalkmayacağı uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Hayatımızın her döneminde olduğu gibi bu zor dönemlerde de insanoğluna düşen görev gerekli tedbirleri aldıktan sonra Yüce Yaratıcımız’a sığınarak kendimizi manevi koruma altına almak. Bunu için sabah akşam okumamız gereken dua ve ayetleri yazımızda bulabilirsiniz . 

San Francisco Hastanesi Kalp Bakım Ünitesi’nde yapılan bir araştırmada, kendilerine dua edilen hastaların, kendilerine dua edilmeyen hastalara göre bazı fonksiyonlarının daha sağlıklı oldukları tespit edilmiştir. Dua edilen hastalarda, daha az göğse basınç ve akciğere hava verme yoluyla suni kan dolaşımı ve suni teneffüs sağlama ihtiyacı, daha az idrar çıkartıcı ilaçlar ve daha az antibiyotik verme ihtiyacı duyulmuş.

Dua isimli kitabında “Dua, kanseri bile tedavi eder” diyen iki adet Nobel ödüllü Fransız doktor Alexis Carrel “Yarınlara Doğru” isimli kitabında şunu yazmaktadır: Bir rahip, Don Alexis’e “öğrencilerinize dua etmeyi öğretiyor musunuz?” diye sormuş. Don Alexis, şu cevabı vermiş: “Ben onlara bütün hayatlarını bir dua haline getirmelerini öğretiyorum”

Sabah akşam okunacak dualar

Aşağıda belirttiğimiz dua ve ayetler sabah ve akşam namazını kıldıktan sonra düzenli olarak her gün okunmalıdır.

  • 7 kere Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm. Bismillahiş Şafi bismillahil Kafi bismillahil Muâfi . Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.
  • 7 kere Ha Mim
  • 6 kere Hasbünallahu ve Nimel Vekil . 1 kere Hasbünallahu ve Nimel Vekil ve nimel Mevla ve ni’men nasir gufrâneke rabbenâ ve ileykel-masîr .
  • 21 kere Kureyş Suresi (Bismillâhirrahmânirrahîm. Li îlâfi kurayş. Îlâfihim rihlete’ş-şitâi ve’s-sayf. Felya’budû Rabbe hâze’l-beyt. Ellezî et’amehum min cû’ın ve âmenehum min havf.

Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Büyü Nasıl Anlaşılır ? başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Cin Musallatı Belirtileri Neler başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/cin-musallati-belirtileri/

Büyü nasıl bozulur

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

http://buyunasilbozulur.net/

sabah akşam okunacak dualar , mutlaka düzenli olarak okumanızı tavsiye ederiz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir