Home / Kişisel Gelişim / Sarımsak ve defne yaprağı ritüeli

Sarımsak ve defne yaprağı ritüeli

Dünyanın  dua ve pozitif düşünce ile ayakta durduğunu biliyoruz, enerjilerle hareket ettiğini biliyor muydunuz?Sarımsak ve defne yaprağı ile hayatınıza bol şans ve bereket getireceksiniz Allah’ın izniyle. Size ve ailenize bol şans, zenginlik getirecek bu ritüelin yapılışı çok kolay, aşağıda sizlerle paylaşacağız. Bazı insanlara bu tür ritüelleri uygulamak garip gelebilir hatta bu tür ritüellerin İslam dinine göre caiz olmadığını söyleyebilirler. Şunu bilmemiz gerekir Yüce Allah’ın yarattığı her şey, canlı, cansız varlıklar enerjiden oluşur. Bu varlıkların bazıları çevrelerine pozitif enerji yayarken bazıları negatif enerji yayar, bazıları negatif enerjiyi üzerinde toplar hapseder. Bu tür ritüeller ile yapılmaya çalışılın Allah’ın izniyle pozitif enerjilerin açığa çıkmasına, negatif enerjilerin hapsedilerek yok olmasına vesile olmaktır. Sarımsak ve defne yaprağı ritüeli .

Bu tür ritüelleri yaparken İlahi kanunlara uygun bir yaşam sürmek, helal dairesinde kazanç elde etmek için çalışmak, ibadetlerimizi aksatmamak en önemli prensibimiz olmalı. Bu ritüeller bir vesile, şifayı, bolluğu, huzuru, mutluluğu verenin Yüce Yaratıcımız Allah (c.c.) olduğunu bir an bile aklımızdan çıkarmamalıyız. Biz vesilelere sarılacağız takdir Mevlamızın.

Sarımsak ve defne yaprağı ritüeli

Malzemeler

  • Ağzı kapaklı cam bir kavanoz
  • Soyulmuş ve yıkanmış 7 diş sarımsak
  • Yıkanmış 7 adet defne yaprağı

Hazırlanışı

  • Niyet: Niyet ettim paramın, evimin, işimin, evliliğimin, hayatımın üzerinde ne kadar negatif enerji, nazar, olumsuzluklar varsa defne ile sarımsağa toplansın, bu kavanoza toplansın. Zenginlik ve mutluluk evime girsin.
  • 7 adet defne yaprağını ve 7 diş sarımsağı kavanozun içerisine koyun ve üzerini su ile doldurun. Bu işlemi yaparken tek başınıza yapın ve kimse görmesin. 
  • Kavanozun kapağın kapatmadan önce sağ eliniz kavanozun altında sol eliniz üzerinde olacak şekilde kavanozu elinize alın. Burnunuzdan derin bir nefes alın ağzınızdan verin ve şunları söyleyin: “Şu ana kadar ruh hafızama toplanmış benliğime ve bedenime ait olmayan negatiflik varsa enerjisi ile birlikte suya toplansın. Ruhum bedenim bu negatif enerjilerden temizlensin. Bolluğu bereketi huzuru evime, işime, hayatıma çekiyorum”
  • Kavanozun ağzını kapatırken “evime, işime, parama zenginlik çekiyorum” diyorsunuz.
  • Bu kavanozu evinizde kimsenin görmeyeceği bir yerde 10 saklıyorsunuz 10 gün sonra çöpe döküyorsunuz. Tekrar aynı  şeyi hazırlıyorsunuz bir 10 gün daha bekletip çöpe döküyorsunuz. Bu işlemi toplamda 4 kere yapıyorsunuz. Bu işlemleri yaparken kimse görmemeli ve bilmemeli.

Kaynak: https://youtu.be/qUO9Xex45Zg

Tavsiye Yazılar

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir