Home / DUA / Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua

Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua

Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua , Allah’ın izni ile bu dua insanların size sevgi, muhabbet beslemeleri için vesile olacaktır. “Vermek İstemeseydi, İstemeyi Vermezdi” İnsanlar arasında değer görmediğini, gerek özel hayatlarında gerekse iş hayatlarında diğer insanların kendisinden kaçtığını, uzak durduğunu söyleyen insanların sayısı oldukça fazla. Sevmek karşılığında sevilmek bu dünyada insanı en mutlu eden şeylerin başında gelir. Hemen herkes diğer insanlar tarafından sevilmek, mutlu bir yuva kurmak, toplum içerisinde sayılmak ister. Aşağıda sizler ile paylaşacağımız bu dua bu isteğinize ulaşmanıza vesile olacaktır.

Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua
Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua

Dua, kulluğun ruhudur; temiz ve samimi bir imanın neticesidir. Çünkü, dua dan sonra, dua eden insan, duasıyla: Bütün kainata hükmeden, en küçük işlerini ve en gizli arzularını bilen, sesini duyan, her haline aşina, her hareketinden haberdar olan birisinin var olduğunu gösterir. Ve anlar ki, bütün varlıkların seslerini işiten, onlara merhamet eden, dertlerine derman yetiştiren, her şeye erişen, yetişen O’nun kudret elidir.

Dua, kulun Rabb’isine acziyetini kabul ettiği andır. Huzura kavuşma vasıtasıdır. Dua, bizzat ibadettir. İnsan, bu alemde, ilim ve dua vasıtasıyla tekemmül eder. İmandan sonra, insanın esas vazifesi, dua etmektir. Dua, ubudiyetin, Allah’a kulluğun esasıdır.

Nasıl ki, görmeyen, duymayan, düşünmeyen, akılsız ve ruhsuz bir varlık olan bir portre, ait olduğu isme göre bir değer kazanıyorsa, Allah’ın harika bir sanat eseri olan insan da, dua ile Besmele ile bir değer kazanıyor.

Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua

Bismillahirrahmanirrahim “Ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi.”

Bu duayı, her gün okuyan kimse tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer. İstenilen vakitte okunabilinir. Fakat, bizim tavsiyemiz sabah ve akşam namazlarını kıldıktan sonra 3 kere okumaktır.

Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler , başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/kismet-acmak-icin-yapilmasi-gerekenler/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

http://buyunasilbozulur.net/

ya baisu entellezi , ya baisu entellezi mucize dua , ya baisü entellezi , ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel , ya baisu entellezi , bütün kalpleri mıknatıs gibi çeken dua , ya baisu entellezi büyü mu .

Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeken dua , umarız en kısa zamanda toplum içerisinde sevilen sayılan biri haline gelir, mutlu bir yuva kurarsınız.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.