Home / Kısmet Açma / Kısmet Açma Duası Gerçekten Etkili Midir?

Kısmet Açma Duası Gerçekten Etkili Midir?

İnsanın hayatında öyle dönemler olur ki, aksilikler hep üst üste gelir, elini hangi işe atsa adeta kurur. Hayırlı bir eş ile evlenip yuva kurmak ister, bir türlü evlenemez. Bir işe girip çalışmak ister, iş bulamaz ya da iş bulur ama kısa zaman sonra ayrılır, kovulur. Toplumda diğer insanlar ile olan ilişkilerinde sorunlar yaşar, kimse kendisine itibar etmez. Böyle durumlarda, insanlar kısmetinin kapalı olduğunu düşünüp internetten, kitaplardan kısmet açma duası araştırmaya başlar.

kısmet açma duası

İnsanın Kısmeti Kapanır mı? 

Allah, yarattığı kullarının kısmetini kapatmaz. Allah, tüm kullarını yaratırken kısmetleri açık olarak yaratır. Fakat, çevremizdeki kötü niyetli, bizi çekemeyen insanların yaptığı büyüler, yaydıkları negatif enerji nedeni ile birçok alanda kısmetimiz kapanır. Ya da birisinin bedduasını almış olabiliriz. Allah’a olan kulluk vazifelerimizi tam olarak yerine getirmeyip, doğru yoldan (Hakk yolundan) uzaklaşarak, yanlış yollara saparak, kendi kendimize de kısmetimizin kapanmasına sebep olabiliriz.

Kısmet Açma Duası Muskası Yaptırmak Kaderle Oynamak mıdır?

Kısmet açma duası muskası ve vefk çalışmaları yapmak, yaptırmak kesinlikle kaderi değiştirmek değildir. İnsanlar hasta oldukları için doktora gidip, şifa aramıyorlar mı? Bedeni hastalıklarımızın şifasını aramak için doktora gitmek, doktoru vesile olarak görmek nasıl caiz ise havas alimlerinden de ilmi destek almak o kadar caizdir. Kader, kainatta olacak şeylerin ve insanların başına gelecek olayların zamanını, yerini, özelliklerini ve nasıl olacağını Allah’ın ezelde bilmesi ve takdir etmesine denir. Her şeyi takdir eden ve yaratan yüce Allah’tır. Fakat, herhangi bir işi yapıp yapmama konusunda Allah, insana irade ( Cüzi irade ), yani seçme hakkı ve özgürlüğü vermiştir. İnsanoğlu, bu irade ile iyilik yapmayı seçer ve gücünü  bunu yapmak için kullanırsa, Allah iyiliği yaratır. Eğer, insanoğlu kötülük yapmayı seçer ve gücünü bunu yapmak için kullanırsa Allah kötülüğü yaratır. Bu nedenle, kısmet açma duası muskası ve vefk çalışmaları yapmak, yaptırmak, Havas alimlerinden ilmi çalışma desteği almak kaderle oynamak değildir.

Görülüyor ki, insan neyi yapmak isterse Allah onu yaratır. “Hayır ve şer Allah’tandır.“ sözünün anlamı budur.

Kısmetin kapanması hayatın her alanında olabilir. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen insanlar, çeşitli dualar okumaya başlarlar. Çoğu insan tek başına yapacağı okumalar ile istediği sonuçlara ulaşamaz. Bu durumlarda, zaman kaybetmeden sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak istiyorsanız bu işin ehli bir havas aliminden kısmet açma duası vefk ve muska çalışmaları konusunda ilmi destek almaktır.

Tarafımızca kısmet açma duası terkipleri uygulanmaya başlanmadan önce, kısmet kapalılığının neden kaynaklandığını tespit etmek için bakım yapılır. Sonrasında, özel hazırlanmış mürekkep ile kişiye özel kısmet açma duası muskası ve suya atılıp içilecek vefk çalışmaları hazırlanır. Kısmetin hangi alanda kapalı olduğuna bağlı olarak bunların dışında da bir takım terkipler, ilmi çalışmalar yapılır. Allah’ın izni ile hazırlanan kısmet açma duası muskası ve vefk çalışmaları ile kısa zamanda hayatınızda karşılaştığınız sorunlar çözülmeye başlanır. Kısmet açma duası konusunda ilmi destek almak için bizimle irtibata geçin, 0532 162 74 24

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir