Home / Büyü Nasıl Bozulur / Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır , manevi bakım, insanoğlunun hayatında karşılaşmış olduğu sıkıntıların sebebinin belirlenmesi ve ruhani alemden kaynaklanan sorunların tespit edilmesi için metafizik aleme yapılan astral seyahattir. Burada astral seyahat, bakımı yapan havas hocası tarafından yapılır. Sorunlar yaşayan kişinin yaşadığı sorunların sebebi hakkında bu şekilde bilgilere ulaşılır. Bir başka deyişle, bakı-bakım, hayatta karşılaşılan problemlerin ruhani veya cismani tezahürlerinin nedenini belirlemek için yapılan spiritüel bir uygulamadır. Allah’ın izni ile hayatta karşılaşmış olduğunuz, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz sorunlarınızın neden kaynaklandığının belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz!

Büyüden, cin musallatından, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz sorunlardan kurtulup, maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir hayat yaşayabilirsiniz.

Bakım, çeşitli yöntemler ile yapılmaktadır. Bakımın kendine özgü hassasiyetleri vardır. Bakım ile meşguliyeti olan kimsenin, İslami hassasiyetlere önem vermesi, haram-helal kavramlarına dikkat etmesi ve şüpheli şeylerden uzak durması gerekir. Ruhani alemle irtibatı sekteye uğratmaması için, bakı yapan kişinin yaşantısında ibadet ve teatlarda gevşekliğe, gaflete mahal vermemesi gerekir. Ruhani alemi titreşime geçirecek olan, ulvi hizmetlilerin manyetizmidir. Spiritüel derinlik manevi ruhaniyeti celb eder. Cinler vasıtası ile bakım yapan kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler üzerlerindeki cinleri size musallat ederler, sorunlarınızın daha da içinden çıkılmaz hale gelir.

Bakım hizmeti nasıl alınır
Bakım hizmeti nasıl alınır

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır , aşağıda anlatılanları dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

 • Tarafımca rabıta yolu ile bakım yapılmaktadır. Bakı-bakım esnasında ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum, cinlerden faydalanmıyorum.
 • Tarafımdan bakım hizmeti almadan önce mutlaka bu web sitemi inceleyerek, hakkımda bilgi sahibi olmanızı rica ederim. Tarafıma ulaşan kişilerin bilgilerinin gizliliği açısından telefonlara kendim bakıyorum, sekreterim ya da yardımcım yok. Yoğun bakı ve metafizik çalışmalarım nedeni ile telefon ile tarafımı arayan kişilere kendimi anlatacak, güven telkin edecek ne vaktim, ne de buna ihtiyacım var. 
 • Tarafımdan bakım hizmeti almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken, bana WhatsApp’tan mesaj atmanız. “Hocam, bakım yaptırmak istiyorum, 300 TL bakım ücretini hesabınıza para yatıracağım, isim soyad ve IBAN numaranızı bana gönderir misiniz”, şeklinde bir mesaj. 
 • Sonrasında, WhatsApp’tan bakım yaptıracak kişinin annesinin ve kendi adını bildirmesi yeterlidir. Bakım yaptıracak olan kişi evli ise ayrıca ücret alınmadan hem eşine hem de kendisine bakım yapıyorum.  Örneğin, ben Ayşe kızı Fatma, eşim Zeynep oğlu Ali, gibi. Bu bilgilerin dışında kişinin resmini, doğum tarihini, vs bilgilerini istemiyorum. WhatsApp’tan bu bilgileri göndermeyin.
 • Tarafıma bu bilgiler WhatsApp’tan ulaştıktan sonra sıra ile kişileri arayarak telefonda bakımı anlatıyorum. Bakım hizmeti almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yoğun talepler nedeni ile insanlar ile yüz yüze görüşecek vaktim de yok. 

*** TEL 0532 162 74 24

Bakım Ücreti 300 TL

300 TL bakım ücretini banka kanalı ile havale-EFT yapmak için hesap bilgileri: Akbank T.A.Ş. TR70 0004 6000 6788 8000 0730 33

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını söylüyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, dürüstlüğümü, çalışmalarımın etkisini ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor.

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diyebilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  birisini size aşık etmek, vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Bakım Yapan Hocalar

Bakım yapan hocalar konusunda çok dikkatli olmalısınız. İnternette araştırıp bulduğunuz herkese bakım yaptırmamalısınız. Bu kişilerin web sitelerini çok iyi incelemelisiniz. Ehli sünnete uygun yaşamayan, abdestinde, namazında olmayan cindar kişierden uzak durmalısınız. Özellikle, ücretsiz bakım yaptığını belirten kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler bakımı cinleri kullanarak yaparlar ve cinleri sizin üzerinize musallat ederler. Sonrasında sizin paralarınızı almak için bu cinleri kullanarak kendilerine adeta sizi bağımlı hale getirirler. Bırakın sorunlarınızın çözülmesini hayatınız kabusa döner.

Bakım Sonrası Büyü Nasıl Bozulur Havas Çalışmaları

 • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye maruz kalmış kişiler, 2 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas çalışmaları yapılır.
 • Yazı çalışmaları yaparken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafıma özel olarak hazırlanır.
 • Tarafımca hazırlanan çalışmalar ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Sizden gelenler

 

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

uzaktan bakım yapan hocalar , büyü nasıl bozulur , en iyi bakım yapan hocalar ,

Bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , İstanbul’da bakım yapan hocalar , Türkiye’de bakım yapan hocalar, Anadolu’da bakım yapan hocalar, Avrupa’da bakım yapan hocalar Ankara’da bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , büyü bozan hocalar , bakım hizmeti nasıl alınır .

Hakkında tılsımlı dualar

12 comments

 1. Slm hocam ücreti yatırdıktan sonra sizinle nasıl iletişime geçicez no vs iletişim bilgisi yok

 2. Selamın aleyküm hocam eşimde musallat var kim tarafından neden yönlendirildi bilmiyorum bir çok hocayla görüştüm ama sonuç alamadım anca para istiyorlar para kısmını bir şekilde zorla ayarlıyorum ama yine sonuç alamıyorum sizin yazılarınızı okuyunca bir güven geldi bana nasıl yardım edebilirsiniz büyü kim tarafından neden yapılmış Nasıl çözülür nasıl kurtuluruz yardımcı olabilirseniz bakım istiyorum allah rızası için önce allahtan sonra sizden yardımınızı dileniyorum

 3. Hocam bu büyünün kim tarafından yapıldığını öğrenebiliyor musunuz? Öğrendikten sonra kişi hakkında ne kadar detay verebilirsiniz?

 4. Hocam kolay gelsin ben esimden nisanda ayrı yaşamaya başladık haziranda da bosandik 7 yaşında oğlum var inatlastik onun gerekçesi farklı benim ki farklı oturup konuşamıyoruz tek celsede bitti hep geçmiş deseleniyor benim kafamda o aldatıyor onun kafasında benim ailem var ondan diyor bir bucukyildir o kişiden rahatsızlık duyduğumu söylediğim halde umursamadı kızlarda yuzlestim benden sonra o da eşinden ayrılmış gerekçesini anlattı ama aklımda hala ikisi var ve ben bu durumdan çok rahatsız oluyorum kendimi iyi hissetmiyorum bitti ama aklımda hala aldattı mi aldatmadimi sürekli bunları düşünüyorum ve psikolojik olarak iyi değilim iyi gibi görünüyorum sadece

 5. Merhaba hocam eşim 1 yıl içinde agresiflesti, çevredeki insalrin yanında bnri küçük düşüyor ve evle manevi anlamda hiç ilgilenmiyor ufacık biseyde kavga çıkartıp her defasında ayrılmak istediğini söylüyor ortada çocuğum var napmam gerekiyor hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir