Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü nasıl anlaşılır büyünün kişi üzerindeki etkileri nelerdir, birisine büyü yapıldığını nasıl anlarsınız, bu konular hakkında bilgi sahibi olmalıyız ki, hayatımızda karşılaştığımız sorunların gerçek nedenini anlayabilelim.  Yazımızı sonuna kadar okuyarak büyü nasıl bozulur, sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız.

Büyü belirtileri nelerdir? Büyü nasıl anlaşılır?

Öncelikle hayatınızda karşılaştığınız sorunların sebebini doğru tespit etmek gerekir. Çoğu insan, hayatında bazı olumsuzluklar yaşamaya başladığında, sorunlar, aksilikler ile karşılaştığı zaman, maalesef soğukkanlı bir şekilde olayları analiz edememektedir. Karşılaştığı sorunların neden kaynaklanmış olabileceği konusunda sağlıklı bir fikir yürütememekte, dolayısı ile çözüm için doğru adımları atamamakta, sorunların içerisinde bocalayıp durmaktadır. Tabi ki, hayatımızda karşılaştığımız tüm sorunların, sıkıntıların sebebi büyü değildir. Bizlere düşen görev, büyünün toplumsal bir gerçek olduğunun bilincinde olmak, büyü nedir, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır, büyünün hayatımızdaki etkileri nelerdir, büyüden nasıl korunabiliriz, büyü nasıl bozulur, bu konularda bilgi sahibi olmak, çözüm için doğru adımların atılmasına vesile olmaktır. Allah’ın izniyle yaşamış olduğunuz sorunların sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz.

Ücretsiz bakım yapan kişilerden uzak durun.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız.

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ ve rabıta ile bakım yazılarımı da okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Not 3: Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Tarafımızca yapılan ilmi havas çalışmaları konusunda bilgi vermeden önce kısaca, bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığı, büyü nasıl anlaşılır, büyü belirtileri nelerdir, konularında bilgi vermek isteriz. Büyü, sanıldığının aksine eğitim düzeyi düşük insanların aksine, daha çok eğitim düzeyi yüksek, kariyer sahibi  kişiler tarafından müracaat edilen bir etkidir. Evlilik hayatınızda, iş hayatınızda sizi çekemeyen, sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler tarafından, size ya da eşinize büyü yapılmış, yaptırılmış olabilir. Dolayısıyla, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır, büyü bozma, vs. konularında bilgi sahibi olmalısınız ki, tedbirinizi alıp, olumsuz etkilerinden kurtulabilesiniz.

Dikkatli olmalısınız

Aşağıda sıralayacağımız büyü belirtilerini hayatınızda gözlemliyor olmanız, mutlaka tarafınıza büyü yapıldığı anlamına gelmez. Büyüye maruz kalıp kalmadığınızı ancak gerçek bir havas hocası, bakı, rabıta ve bir takım özel yöntemlerle tespit edebilir. Tarafıma müracaat eden kişilere rabıta yolu ile bakım yapmaktayım. Bir kaç el yazması kitabı eline geçiren kişiler kendilerini havas hocası olarak tanıtmaktadır. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu sahte hocalar şeytani cinler ile irtibatta olup, sizin hakkınızda bazı şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler. Ama, bu cindar kişilerin emin olun ki kendilerine faydası yoktur. Sizin sorunlarınızı çözmeyi bir tarafa bırakın, daha da içinden çıkılmaz hale getirebilirler, cinleri sizin üzerinize musallat edebilirler. Bu konuda size çok önemli bir ip ucu vermek istiyorum, gerçek bir havas hocasına milyon dolarlar dahi teklif etseniz, şu kişiyi kendime aşık ettirmek, eşinden ayırmak istiyorum, büyü yapar mısınız, deseniz, kesinlikle büyü yapmaz. Tarafımca da sadece büyü bozma çalışmaları, giden eşi geri getirme, cin musallatından kurtarma, gibi ehli sünnete uygun alanlarda ilmi havas çalışmaları yapılır. Hakkımda detaylı bilgi almak için tıklayın: http://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

Öncelikle, tarafımızca, kişiye özel büyü bozma ilmi havas çalışmaları yapmadan önce, bakım yöntemi ile bir kişiye gerçekten büyü mü yapılmış yoksa bu kişi cinlenmiş mi, sorunlarının sebebi başka bir şey mi, tespit edilir. Sonrasında, büyü bozma ya da cin çıkarma konusunda ilmi havas çalışmalarına başlanır. (Telefon ile tarafımı aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumalısınız http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Peki, herkes tarafından gözlemlenen, bir kişiye büyü yapıldığının belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır? Kendisine büyü yapılmış kişi, normalde aniden ortaya çıkan belirli bir şeyden yakınır. Örneğin, eşini seviyorken aniden eşinden hoşlanmamaya, nefret etmeye başlar, evinden hatta çocuklarından soğur, boşanmak ister. Bu hoşlanmamanın, görünüşte onu haklı çıkaracak hiçbir gerçekçi sebebi yoktur. Ya da kişinin vücudunda, belirli bir organında aniden ortaya çıkan ağrılar olur.

Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Bozma Havas Çalışmaları

Cinlenmiş kişiye yapılacak havas çalışmaları, büyü bozma çalışmalarından farklıdır. Vücuduna cin girmiş olan kişi, ya aniden içine kapanır, yalnız kalmayı tercih eder ya da daha sosyal, fakat suç işlemeye, kötülük yapmaya daha yatkın bir hale gelir. Vücuduna cin girmiş olan kişinin yüzünün zaman zaman kırmızı veya siyah renk aldığını görebilirsiniz. Bu durum, yüzün sadece bir bölümünde de görülebilir. Söz konusu kişi rahatsız edici, endişelendirici ve hatta çelişkili kabuslar görür. Örneğin, yüksek olmayan bir yerden aşağı düştüğünü görür ve şiddetli bir korku, acı hisseder veya uykusunda garip ve anlaşılmaz sözler söyler. 

Büyü Belirtileri

 • Büyü yapılmış kişinin gece uykuları düzensizleşir, genellikle uyuyamama ya da uykudan ani uyanma gibi sıkıntılar yaşamaya başlar.
 • Rüyasında anlamsız varlıklar, kedi, köpek, akrep, yılan gibi hayvanlar görür.
 • Tıbben çözülemeyen boyun ve baş ağrıları olur.
 • Takip edilme hissi kapılır.
 • Eskiye oranla halsizlik, yorgunluk, sinirlilik hissi
 • Gaipten sesler duyma
 • Bir kişiye aşırı bağlanma, bu kişinin tüm olumsuz yönlerine rağmen bu kişiden kopamama
 • Eşlerin arasını açmak için büyü yapıldığı zaman eşler daha önce birbirleri ile çok iyi anlaşırken büyü sonrası eşler adeta birbirinden nefret etmeye başlar.
 • Kısmet bağlama büyüsü yapılmış ise erkek ya da bayan fark etmez evlenmek isterler, kısmetleri çıkar fakat bir türlü evlenemezler, vazgeçerler.
 • Büyü yapılmış bir kişinin evine girdiğiniz zaman içiniz daralır, hemen oradan ayrılmak istersiniz.
 • Eşler birbirlerine cinsel yaklaşımda bulunmak istemezler.
 • Yeni geline büyü yapılırsa, damattan nefret eder.
 • Özellikle iş hayatında kendisine rakip gördüğü kişiye büyü yaptırıldığı zaman bu kişi iş yerindeki kişiler tarafından itibar görmemeye başlar
 • Ticaret yapan bir kişinin kazancı gayet iyi iken birden satışları düşer.
 • Bazı insanlar defalarca evlenir fakat her seferinde anlaşamazlar boşanırlar.
 • Güzel, hoş bir bayana büyü yapıldığı zaman onu kocasının ve insanların gözünde çirkin gösterir.

Hakkımda detaylı bilgi almak için lütfen tıklayarak yazıyı okuyun. http://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

www.buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Daha önce de belirttiğimiz gibi yapılan büyünün türüne göre büyü bozma ve cin musallatından kurtarma için yapılacak havas çalışmaları farklıdır. Büyü nasıl anlaşılır konusu çok önemlidir. Kişiye özel vefk çalışmaları yapılırken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Bu hazırlanan vefk çalışmalarının bir kısmını kişi üzerinde taşır, bir kısmını evine koyar, bir kısmını da belli bir süre suya atıp içer. Doğru tespit yapıldığı takdirde, büyü bozma ve cin çıkarma için yapılacak ilmi havas çalışmaları ile Allah’ın izni ile yaşadığınız, hayatınızı kabusa çeviren olumsuzluklardan, sorunlardan kurtulabilirsiniz. Büyü nasıl bozulur konusundaki sorunlarınızı gidermek, büyü bozma havas çalışmaları için doğru adrestesiniz, ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, çalışmalarım Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kargo ile gönderilmektedir.

Hakkında tılsımlı dualar

44 comments

 1. hocam eliyuzum duzgun fakat birtürlü evllilik iş olmuyor yoluna koyamıyorum falcıya gittim bana buyu yapılmış sana karlı taraf akarabaların tarafında inanın care bulamdım yardım edin neyapıcam ben nasıl düzleecem

  • tılsımlı dualar

   Öncelikle kesinlikle falcılardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Neden falcılardan uzak durmanız gerektiği konusunda önümüzdeki günlerde detaylı bir yazı hazırlayıp sayfamızda paylaşacağız. Kısmet kapalılığının çeşitli nedenleri olabilir. Bu konuda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 2. Hocam benm kocam rüyalarında sürekli köpeklerin saldırdığını kovaladığını söylüyordu.gece uykusunda sıçrayarak kalkıyordu veya benm kolumu çok sıkıyodu.aşırı derecede agresif.yani kavga etmeye bahane arıyor..Ve hafıza gidip geliyo.hatırlamıyor çoğu şeyi..kendi kendine çok konuşuyo.birde alkol alıyor ve alkol aldığında dahada sinirli oluyor..gözleri simsiyah oluyo ve tartışırken gözleri bana bakmıyo ya arkama yada başımın üst kısmına bakıyor..ben rüyamda gördüm ona büyü yapılıyorken.sonra öğrendim ki gerçektende büyü yapılmış 8 sene olmuş yapılalı.bana yardımcı olabilirmisiniz.alkol aldığı için dualar işe yaramıyor gibi

 3. Selamun Aleykum Hocam vücudumda sürekli sıkıntılar hergun esnemek işlerim yolunda gitmiyor daralma hergun ağlama mutsuzluk daha önce yuvamı yıktılar büyü yaptırarak etrafimda çok çekemeyen insanlar var çok fazla göz var başım ensem kalbim sıkışıyor bir batma gibi sanki vücudumda geziyorlar bazen kendimi tanıyamıyorum aynada yüzümün şekli değişmiş gibi daha çok çeşitli sıkıntılar yardım ederseniz sevinirim

 4. Babamda bir ay içerisinde çok tuhaf değişikler oldu. Uyamıyor. Uyurken aniden korkarak irkiliyor. Birbiriyle alakası olmayan konuşmalar yapıyor. Gözleri kanla dolup birine bakınca dalıp gidiyor. Yerinde duramıyor. Sürekli yer değiştirmek istiyor. Bir de evinden korkuyor. Daha doğrusu evde kendini daha rahatsız hissediyor. Muhakeme gücü iyice zayıflamıştır. Büyüden şüpheleniyoruz. Ne tavsiye edersiniz?

 5. merhabalar yazınızı okudum. uzun zamandır bana büyü yapıldığını düşünüyorum. hatta evlenirken bile. bunu nasıl öğrenebilirim. bahsettiğiniz bir çok belirti var zaten.

 6. Hocam,son 10 yildir basima gelmeyen kalmadi,hayatim param parca,hem is hemde ozel hayatim,meslegimde cok basarili biri olmama ragmen,herseyim yarim kaliyor,bir turlu sonuclanmiyor…anlamsizca seyler yasiyorum..
  Okudum yaptiklarinizi sizden yardim istiyorum..

 7. Hocam iyi günler eşim neye el atsa işleri yolunda gitmiyor vücudunda agrılar var sırt baş agrısı çekiyor bizde şüphelendik yardımcı olurmusunuz

 8. Evde çocuk sesleri duyuyorum ve sabah ezanina karsi boğularak uyaniyorum biri boğazimi sıkıyor evde tem kaldigim zamanlar birinin beni cagirdigini duyuyorum ruyamda arkasi donuk bir kadinin ttuhaf tuhaf seyler okudugunu gorüyprum ve bir keresinde babaannemlerde kalirken gece 3 te uyandim camdan disari bakinca kirlenmis beyaz elbiseli bir kadin gordum bana baktiginda oldurecek gibi bakiyordu. Daha sonra hemen kafami yastiga koyup yatmam bir oldu ve camin kenarinda ayak sesleri duydum yardim etme sansiniz var mi

 9. Hocam merhabalar . Erkek arkadaşımla önceden çok iyiyken birdenbire aramız bozuldu , sürekli olmadık nedenlerden dolayı kavga ediyoruz birbirimizi korkuyoruz , ikimizin de iş hayatında aksilikler başladı ve sürekli korkulu rüyalar, kimi zaman karabasan görüyoruz ve birdenbire sıçrayarak uyanıyoruz ve korkuyoruz bazen değişik sesler duyuyoruz . Ve özellikle erkek arkadaşım çok mülayim iyi biri iken aksi , sınırlı , agresif insan olmaya başladı sürekli ayrılma noktasına geliyoruz . . Lütfen yardım edin bunlar büyü belirtileri olabilir mi ne yapmamız lazım ?

 10. Hocam merhaba ben bu sabah bir medyuma ücret gönderdim üzerimde ki büyüyü kaldırması icin. Gercekten de üzerimde buyu emareleri vardı cok zor günler yaşıyordum bu yüzden de hemen inandim ama yazınızı okuyunca cok doğru buldum. Lütfen bana yardim edin

 11. Hocam benim 4 yıllık bir ilişkim oldu birbirimizi çok seviyorduk sözlendik. Sözümüzden 3 ay sonra sözlüm beni istemediğini beni sevmediğini duygularının bittiğini söyledi. Herşey bi anda oldu. Bir hocaya gittik büyü olduğunu söyledi. Ne yapicami bilmiyorum. Yardımcı olurmusunuz.

 12. S.A Hocam
  Ben rüyamda hocam türkiyede kendi evimizdeydik…ondan sonra beni bir korku sardi evde ya3 yada 4 kisiydik…
  Ondan sonra bir hocami yoksa bir adammi tam bilemicem …yakinima geldi ve duvardaki yuvarlak saate 2 tane olgun soyulmamis portakali birisini 5 olan yere digerinide 7 olan yere kancayla takti hocam cok kötü görünüyordu saatle birlikte portakal hizla sallanmaya basladi ve bana oglum size büyü yapmislar dedi… ben bu ruyadan cok etkilendim hocam… bu rüyadan 2 gün öncede halamin evindeydim ve halam yemek pisirirken bana oglum sen iceri gec dedi ve beniceri gectigimde odada 2 yasli teyze ve 1 de yasli sakalli amca vardi ve ben bunlarin elini öpüyordum yasli amcanin beni sevdigi belliydi cünkü aferin oglum diyor nedenini bilemiyorum ama biraz karisik bir rüyadi hocam nolur bi yardimci olurmusunuz…?s.a hocam

 13. Merhaba hocam bana da ne olduysa lohusalık döneminde oldu geceleri kara kara şeyler görüyordum. Çok korkuyordum şimdi de yalnız kalmaya korkuyorum hep içimde sıkıntı var böyle olcekmisim hissine kapılıyorum.geceleri rahat uyuyamiyorum korkulu rüyalar görüyorum yardım edermisiniz

 14. Hocam hayatımda herşey iyi giderken Bişeyler oldu Başıma gelmeyen hastalık ve mide sıkıntıları sürekli olarak nasipsizlik kismetsizlik Hayyatan umudu kesme kendimi ezik hissetme kendime önem vermeme Herşeyi boş verme mevcut şuan Suphelendigim akrabalarım var büyü olup olmadığını nasıl anlarız?

 15. Merhabalar yazdığınız belirtiler bende de oluyor acaba bende büyü yada cinlenme mi var nasıl öğrenincez bana yardımcı olurmusunuz

 16. Hocam merhabalar… esimle birbirimizi cok severek evlendik…
  ama daha evlenmeden 1 hafta önce isten çıkarıldı… Aylarca is bulamadi, buldugu iste duramadı… İnanılmaz kontrol delisi
  Bir kaynanam var… bir de kayınpeder… evlendik 1 cocugumuz var ve boşanıyoruz… Eşim beni cok severdi neden böyle oldu anlamiyorum, siddet bile uyguladi… gozu dönüyor bazen… Tuvaletten çıkmaz, karni ve kalbi agrir sıkışır… surekli yorgun bitkin olur… Sacma sapan ruyalar görüp benden suphelenir… Aramizda da sogukluk oldu… ben de evden soğudum… tasindik ama olmadi yine… bana karsi hep doldurdular… Hala daha da yapıyorlar ve benim mükemmel bir insan olduğumu soyleyen kocam onlarin ağzının icine bakiyor… delirecegim. Ben kaynanama bir dua okumuştum, evime gelemesin diye, ama bu dua sadece kötü niyetli insanlar uzerinde etkili olur diyordu, ve oldu o gunden sonra kaynanam gelemedi evime.. Ama kocam da gitti…

 17. Selamun aleykum hocam. Benim cok sevdigim bi arkadasm var. Cocukluktan beri dostumdur. 2 ay once istemedigi bi kizla evlendirdiler. Arkadasm cok degisti resmen kullaniyolar onu. Benim suphem kızın annesinin bisey yaptigindan yana. Cocugu erittiler. Aşırı kilo kaybetti. Birazda zengin annesi kızını zorla verdi cocuga parası icin. Yardim edin lutfen. Içim dayanmıyo artk

 18. Merabalar bn esimle daha evlenmemistim onsiralar esimin ailesini okdr seviyordumki surekli gormek istiyodum fakat evlendikten sonra esimin ailesine ozellikle kayinvalideme karsi bnde bisey olustu boyle sesink duymak istemiyorum konusunca sanki boguluyorum gormek istemiyorum ne arasim ne sorsun istiyorum hepsine karsi oyleyim ama ona karsi daha cok anne demeyi cok seviyodum ama şimdi anne demeyi bile istemiyorum sevgimde supe yok hala seviyorum disari tek basima cikamiyorum herseyden skliyorum biseye hevesle basliyorum sonra skiliyorum surekli ev isi temizlik yapmak ihtiyaci hissediyorum hic bisey bana tad vermiyor onceden buyu yapmak isteyen cok oldu ama gozum acikto simdi evlendikten sonra yapabilirler diye supe ediyorum sizce buyu varmidir nit esimle hic bi sknti yok cinsel yakinlasma disinda onda sknti yok ama hic istekli olmuyorum istemiyorum lutfen cvp yazin

 19. Hocam,
  Odamda bir sandık var. Onun içersinde şefaf bir poşet buldum içinde bir tutan saç vardı. Saç bana ait değildi ama. Poşet düğümlenmiş orda duruyordu. Oraya ben veya çevremdeki hiç kimse koymuş olamaz. Ne olduğunu bilmiyorum. Sizce ne olma ihtimalleri var? Lütfen yanıt verin. Kendimi korkmaktan alı koyamıyorum.

 20. Hocam bana yardimci olun lutfen esimle aramizda surekli tartismalar oluyor gozlerime bakip bu sen degilsin diyip odaya kitledi beni sakinlesmemi bekledi bolluk bereket icindeyken butun hersey ters gitmeye basladi esimle aramizda problemler oluyor uyurken korkuyorum esim basimda bekliyor uykudayken sıcrayip korkuyormusum halsizlik uyku bozuklugu tek kalmak istiyorum yanimda kimse olsun istemiyorum sadece esim olsun istiyorum evden cikmiyorum kariyerimi isimi biraktim sosyal hayatim 0 ra dustu mutsuzluk huzursuzluk var hep yardımcı olursaniz cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir