Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Bozma

Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Bozma

Büyü nasıl anlaşılır büyünün kişi üzerindeki belirtileri nelerdir, birisine büyü yapıldığını nasıl anlarsınız, bu konular hakkında bilgi sahibi olmalıyız ki, hayatımızda karşılaştığımız sorunların gerçek nedenini anlayabilelim. Çoğu insan, hayatında bazı olumsuzluklar yaşamaya başladığında, sorunlar, aksilikler ile karşılaştığı zaman, maalesef soğukkanlı bir şekilde olayları analiz edememektedir. Karşılaştığı sorunların neden kaynaklanmış olabileceği konusunda sağlıklı bir fikir yürütememekte, dolayısı ile çözüm için doğru adımları atamamakta, sorunların içerisinde bocalayıp durmaktadır. Tabi ki hayatımızda karşılaştığımız tüm sorunların, sıkıntıların sebebi büyü değildir. Bizlere düşen görev, büyünün toplumsal bir gerçek olduğunun bilincinde olmak, büyü nedir, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır, büyünün hayatımızdaki etkileri nelerdir, büyüden nasıl korunabiliriz, büyü nasıl bozulur, bu konularda bilgi sahibi olmak, çözüm için doğru adımların atılmasına vesile olmaktır.

Tarafımızca yapılan ilmi havas çalışmaları konusunda bilgi vermeden önce kısaca, bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığı, büyü nasıl anlaşılır, büyü belirtileri nelerdir, konularında bilgi vermek isteriz. Büyü, sanıldığının aksine eğitim düzeyi düşük insanlardan daha çok, eğitim düzeyi yüksek, kariyer sahibi  kişiler tarafından müracaat edilen bir etkidir. Evlilik hayatınızda, iş hayatınızda sizi çekemeyen, sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler tarafından, size ya da eşinize büyü yaptırılmış olabilir. Dolayısıyla, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır, büyü bozma, vs. konularında bilgi sahibi olmalısınız ki, tedbirinizi alıp, olumsuz etkilerinden kurtulabilesiniz.

Aşağıda sıralayacağımız büyü belirtilerini hayatınızda gözlemliyor olmanız, mutlaka tarafınıza büyü yapıldığı anlamına gelmez. Büyüye maruz kalıp kalmadığınızı ancak gerçek bir havas hocası, bakı, rabıta ve bir takım özel yöntemlerle tespit edebilir. Tarafıma müracaat eden kişilere rabıta yolu ile bakı yapılmaktadır. Bir kaç el yazması kitabı eline geçiren kişiler kendilerini havas hocası olarak tanıtmaktadır. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu sahte hocalar şeytani cinler ile irtibatta olup, sizin hakkınızda bazı şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler. Ama, bu cindar kişilerin emin olun ki kendilerine faydası yoktur. Sizin sorunlarınızı çözmeyi bir tarafa bırakın, daha da içinden çıkılmaz hale getirebilirler, cinleri size musallat edebilirler. Bu konuda size çok önemli bir ip ucu vermek istiyorum, gerçek bir havas hocasına milyon dolarlar dahi teklif etseniz, şu kişiyi kendime aşık ettirmek istiyorum, büyü yapar mısınız, deseniz, kesinlikle büyü yapmaz. Tarafımca da sadece büyü bozma çalışmaları, giden eşi geri getirme, cin musallatından kurtarma, gibi ehli sünnete uygun alanlarda ilmi havas çalışmaları yapılır. Hakkımda detaylı bilgi almak için tıklayın: http://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

büyü nasıl anlaşılır

Öncelikle, tarafımızca, kişiye özel büyü bozma ilmi havas çalışmaları yapmadan önce, bakım yöntemi ile bir kişiye gerçekten büyü mü yapılmış yoksa bu kişi cinlenmiş mi, sorunlarının sebebi başka bir şey mi, tespit edilir. Sonrasında, büyü bozma ya da cin çıkarma konusunda ilmi havas çalışmalarına başlanır.

Peki, herkes tarafından gözlemlenen, bir kişiye büyü yapıldığının belirtileri nelerdir, büyü nasıl anlaşılır? Kendisine büyü yapılmış kişi, normalde aniden ortaya çıkan belirli bir şeyden yakınır. Örneğin, eşini seviyorken aniden eşinden hoşlanmamaya, nefret etmeye başlar, evinden hatta çocuklarından soğur, boşanmak ister. Bu hoşlanmamanın, görünüşte onu haklı çıkaracak hiçbir gerçekçi sebebi yoktur. Ya da kişinin vücudunda, belirli bir organında aniden ortaya çıkan ağrılar olur.

Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Bozma Havas Çalışmaları

Cinlenmiş kişiye yapılacak havas çalışmaları, büyü bozma çalışmalarından farklıdır. Vücuduna cin girmiş olan kişi, ya aniden içine kapanır, yalnız kalmayı tercih eder ya da daha sosyal, fakat suç işlemeye, kötülük yapmaya daha yatkın bir hale gelir. Vücuduna cin girmiş olan kişinin yüzünün zaman zaman kırmızı veya siyah renk aldığını görebilirsiniz. Bu durum, yüzün sadece bir bölümünde de görülebilir. Söz konusu kişi rahatsız edici, endişelendirici ve hatta çelişkili kabuslar görür. Örneğin, yüksek olmayan bir yerden aşağı düştüğünü görür ve şiddetli bir korku, acı hisseder veya uykusunda garip ve anlaşılmaz sözler söyler. 

Büyü Belirtileri

 • Büyü yapılmış kişinin gece uykuları düzensizleşir, genellikle uyuyamama ya da uykudan ani uyanma gibi sıkıntılar yaşamaya başlar.
 • Rüyasında anlamsız varlıklar, kedi, köpek, akrep, yılan gibi hayvanlar görür.
 • Tıbben çözülemeyen boyun ve baş ağrıları olur.
 • Takip edilme hissi kapılır.
 • Eskiye oranla halsizlik, yorgunluk, sinirlilik hissi
 • Gaipten sesler duyma
 • Bir kişiye aşırı bağlanma, bu kişinin tüm olumsuz yönlerine rağmen bu kişiden kopamama
 • Eşlerin arasını açmak için büyü yapıldığı zaman eşler daha önce birbirleri ile çok iyi anlaşırken büyü sonrası eşler adeta birbirinden nefret etmeye başlar.
 • Kısmet bağlama büyüsü yapılmış ise erkek ya da bayan fark etmez evlenmek isterler, kısmetleri çıkar fakat bir türlü evlenemezler, vazgeçerler.
 • Büyü yapılmış bir kişinin evine girdiğiniz zaman içiniz daralır, hemen oradan ayrılmak istersiniz.
 • Eşler birbirlerine cinsel yaklaşımda bulunmak istemezler.
 • Yeni geline büyü yapılırsa, damattan nefret eder.
 • Özellikle iş hayatında kendisine rakip gördüğü kişiye büyü yaptırıldığı zaman bu kişi iş yerindeki kişiler tarafından itibar görmemeye başlar
 • Ticaret yapan bir kişinin kazancı gayet iyi iken birden satışları düşer.
 • Bazı insanlar defalarca evlenir fakat her seferinde anlaşamazlar boşanırlar.
 • Güzel, hoş bir bayana büyü yapıldığı zaman onu kocasının ve insanların gözünde çirkin gösterir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi yapılan büyünün türüne göre büyü bozma ve cin musallatından kurtarma için yapılacak havas çalışmaları farklıdır. Büyü nasıl anlaşılır konusu çok önemlidir. Kişiye özel vefk çalışmaları yapılırken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Bu hazırlanan vefk çalışmalarının bir kısmını kişi üzerinde taşır, bir kısmını evine koyar, bir kısmını da belli bir süre suya atıp içer. Doğru tespit yapıldığı takdirde, büyü bozma ve cin çıkarma için yapılacak ilmi havas çalışmaları ile Allah’ın izni ile yaşadığınız, hayatınızı kabusa çeviren olumsuzluklardan, sorunlardan kurtulabilirsiniz. Büyü nasıl bozulur konusundaki sorunlarınızı gidermek, büyü bozma havas çalışmaları için doğru adrestesiniz, ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, çalışmalarım Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kargo ile gönderilmektedir.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

15 comments

 1. hocam eliyuzum duzgun fakat birtürlü evllilik iş olmuyor yoluna koyamıyorum falcıya gittim bana buyu yapılmış sana karlı taraf akarabaların tarafında inanın care bulamdım yardım edin neyapıcam ben nasıl düzleecem

  • tılsımlı dualar

   Öncelikle kesinlikle falcılardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Neden falcılardan uzak durmanız gerektiği konusunda önümüzdeki günlerde detaylı bir yazı hazırlayıp sayfamızda paylaşacağız. Kısmet kapalılığının çeşitli nedenleri olabilir. Bu konuda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 2. Hocam benm kocam rüyalarında sürekli köpeklerin saldırdığını kovaladığını söylüyordu.gece uykusunda sıçrayarak kalkıyordu veya benm kolumu çok sıkıyodu.aşırı derecede agresif.yani kavga etmeye bahane arıyor..Ve hafıza gidip geliyo.hatırlamıyor çoğu şeyi..kendi kendine çok konuşuyo.birde alkol alıyor ve alkol aldığında dahada sinirli oluyor..gözleri simsiyah oluyo ve tartışırken gözleri bana bakmıyo ya arkama yada başımın üst kısmına bakıyor..ben rüyamda gördüm ona büyü yapılıyorken.sonra öğrendim ki gerçektende büyü yapılmış 8 sene olmuş yapılalı.bana yardımcı olabilirmisiniz.alkol aldığı için dualar işe yaramıyor gibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir