Home / Büyü Nasıl Bozulur / Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur, Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur, Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Sabun büyüsü nasıl bozulursabun büyüsü belirtileri nelerdir , birisine sabun büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Sabun büyüsü, en tehlikeli ve çözülmesi en zor olan kara büyü çeşitlerindendir. Bu büyünün yapılış amaçları bir insanı hasta etmek, yatalak hale getirmek, ona maddi manevi zarar vermektir. Sabun büyüsü genellikle kişinin özel ya da iş hayatındaki düşmanları ya da başarısını, mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından yapılır, yaptırılır. Bu büyünün yapılışı kolay ve maliyeti az olmasına rağmen oldukça etkili ve insana çok fazla zararı olan bir kara büyüdür. Tüm büyü çeşitlerini olduğu gibi sabun büyüsünü de yapmak ve yaptırmak günahtır. Sabun büyüsü yapıldığı zaman, sabun eridikçe, büyü yapılan insanı yavaş yavaş ızdıraba, ağır hastalığa götürür. Büyü bozulmazsa ölüme kadar götürür. Günümüzde pek çok insan sevmediği birine dolaylı olarak zarar vermek için bu büyüye başvurmaktadır.

Aşağıda sıraladığımız belirtileri kendi hayatınızda ya da bir yakınınızda gözlemliyorsanız yapmanız gereken çok acil bir havas hocasından ilmi çalışma desteği almak olmalıdır. Piyasada, internette kendisini havas alimi olarak tanıtan pek çok kişiyi bulabilirsiniz. Gerçek bir havas alimi dürüst, ehli sünnete uygun yaşayan birisi olmalı. İslam dininin şartlarını yerine getirmeyen, abdestinde namazında olmayan, cindar kişilerden uzak durmalısınız. Bu kişilerin emin olun ki, kendilerine faydası yoktur. Cindar kişiler, üzerlerindeki cinler vasıtası ile sizin hakkınızda bir takım şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler. Bunlar hep kötü şeytani cinlerin oyunudur. Fakat, sonrasında sizin üzerinizdeki büyüyü çözmeyi bir yana bırakın, cinleri size musallat ederek, sorunlarınızı daha da içinden çıkılmaz hale getirirler. Tarafıma bu şekilde mağdur olmuş çok sayıda kişi müracaat etmektedir. Tarafımca yapılan büyü bozma çalışmalarını aşağıda belirttim. Sizleri, bir konuda daha uyarmak isterim: Gerçek bir havas alimi kesinlikle büyü yapmaz. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, şu kişiyi kendime aşık ettirmek istiyorum, eşinden boşansın benimle evlensin, ticari hayatta birisine zarar vermek istiyorum, vs. konularda kesinlikle büyü yapmaz.

Sabun Büyüsü Belirtileri, Sabun Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Sabun büyüsü belirtileri de diğer büyü çeşitlerindeki belirtilere benzer. Kişinin ruh halinde ciddi bozulmalar olur, sebepsiz yere iç sıkıntısı, ruh darlığı, gece kabuslar görme, vs. sıkıntılar yaşamaya başlar. Ayrıca, kişi de fiziksel olarak da aniden ortaya çıkan halsizlik, baş ağrısı, kilo kaybı, iştahsızlık gibi durumlar yaşanır.
Sabun büyüsü yapılan kişiler bedenlerinde çok büyük acılar çeker, insanlar ile olan ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşamaya başlar. Arkadaşlarıyla ve kendi aileleri ile olan bağları zayıflar. Bu kişiler, daha çok içine kapanmaya başlayarak diğer insanlardan adım adım uzaklaşırlar, yalnızlaşırlar. Bir taraftan da ciddi sağlık problemleri yaşarlar. Eğer, müdahale edilmezse yani sabun büyüsü bozulmazsa, kişi ölüme kadar gidecek tehlikelerle karşı karşıya kalabilir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Yukarıda saydığımız belirtileri siz de hayatınızda yaşıyor ve tarafınıza büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız, kendi kendinize çözmek için uğraşmamalısınız. Hem vakit kaybetmiş olursunuz, hem de büyünün etkilerini daha da azdırmış olursunuz. Sabun büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını ancak bu işin uzmanı, abdestinde namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, dürüst bir havas hocasında bulabilirsiniz.

Tarafımıza müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yolu ile bakım yapılır. Bu arada şunu belirtelim, güvenmediğiniz, dürüstlüğünden emin olmadığınız kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Tarafımızca yapılan bakım sonucunda gerçekten büyüye mi maruz kalmışsınız, yaşadığınız sorunların nedeni başka bir şey mi o tespit edilir. Sonrasında kişiye özel okumalar yapılır, suya koyup içmesi, üzerinde ve evinde taşıması için özel mürekkep ile vefkler yazılır, hazırlanır. Sabun büyüsü nasıl bozulur konusundaki mağduriyetinizi gidermek, büyünün etkilerinden tamamen kurtulmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz, yaptığımız çalışmalar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına kargo ile gönderilmektedir.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir