Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kara Büyü Nasıl Bozulur

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Kara büyü nasıl bozulur konusunda bilgi vermeden önce kara büyü nedir, kara büyü çeşitleri nelerdir, kısaca bu konularda bilgi verelim. Kara büyü, İslam dinince varlığı bilinen ancak müminlere yasaklanan, büyük günah olan bir olgudur. Kara büyü, şeytanlaşmış insanların, şeytanları ve kafir cinleri kullanarak yaptıkları bir etkidir. Kara büyü yapılarak insanların duygu ve düşünceleri değiştirilmeye, kişinin arzu edilen şekilde davranması sağlanır. Peygamber Efendimiz’e de (sav) büyü yapılmış ve kendisi de rahatsızlanmıştır. Cebrail (as) aracılığıyla büyünün nerede ve nasıl olduğu Peygamberimiz’e (sav) bildirilmiş ve büyüler bozulmuştur.

kara büyü nasıl bozulur

Kara Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Kara büyü, şeytanlaşmış insanlar tarafından yapılır, yaptırılır. Karşı tarafa zarar vermek için yapılır, yaptırılır ve etkisi çok güçlüdür. Kara büyü, eşlerin arasını açmak, eşleri ayırmak, işlerinin kötü gitmesini sağlamak, iş yerindeki bereketin kesilmesi, evlilik ve iş kısmetinin kapanması gibi amaçlarla yapılır. Ayrıca, kişinin amansız bir hastalığa yakalanması ya da ayrıca ölmesi için de kara büyü yapılabilir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü çok farklı yöntemlerle yapılır. Kara büyü yapılırken domuz yağı, kedi, köpek kanı, sabun, kaşık, yumurta, saç, tırnak, at nalı gibi malzemeler kullanılır.

Büyü yapmak, yaptırmak haram olduğu için tarafımızca büyü yapılmaz o nedenle büyünün nasıl yapıldığı konusunda ilgi vermeyeceğiz.

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

  • Büyü yapan kişi asabi olur, en ufak şeylere bile sinirlenebilir. Ancak, öfkesi çabuk geçer ve pişman olur.
  • İşleri hep aksi gider, olacakmış gibi görünen işler de olmaz.
  • Sık sık unutkanlık ve dalgınlık halleri görünür.
  • Kişi çok çabuk bunalır, yaptığı işlerden zevk almaz.
  • Halsizlik, isteksizlik olur, eli kolu hiç bir iş yapmaya kalkmaz.
  • Kazanılan paranın, yapılan işin bereketi olmaz.
  • Eşler arası sık sık sebepsiz yere tartışmalar olur.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur, bu konuda internette araştırdığınız zaman karşınıza çeşitli dualar, terkipler çıkar, kitaplarda da çeşitli dualar vardır. Bu terkipleri yapmak, duaları okumak faydasızdır diyemeyiz ama büyü yapılırken şeytani cinler kullanıldığı için büyüyü bozmak uzmanlık ister. Kendi kendinize okumalar yaparak cin musallatından kurtulmak çok zordur. Cinler üzerinizden gitmek istemediği için etkilerini, kişiye verdikleri zararı daha da arttırırlar. Ayrıca, çoğu zaman kendisine büyü yapılan kişi durumunu kabullenmez, kendisine büyü yapıldığını kabul etmez, bu nedenle herhangi bir okuma yapmaz, ilmi çalışma desteği almak istemez.

Kara büyü nasıl bozulur, tarafımıza müracaat eden kişilere öncelikle bakım yapılır. Buna göre kişiye gerçekten büyü mü yapılmış yoksa yaşanan sorunların sebebi başka bir şey mi tespit edilir. Eğer, kişiye büyü yapılmış ise yapılan büyünün türüne göre büyü bozma çalışmaları yapılır. Kişinin suya atıp içmesi, üzerinde taşıması, evine bulundurması için vefk çalışmaları yapılır, çeşitli okumalar yapılır. Yapılan çalışmalar tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile gönderilir. Kara büyü nasıl bozulur konusunda ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir