Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kara Büyü Nasıl Bozulur

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Kara büyü nasıl bozulur konusunda bilgi vermeden önce kara büyü nedir, kara büyü çeşitleri nelerdir, kısaca bu konularda bilgi verelim. Kara büyü, İslam dinince varlığı bilinen ancak müminlere yasaklanan, büyük günah olan bir olgudur. Kara büyü, şeytanlaşmış insanların, şeytanları ve kafir cinleri kullanarak yaptıkları insanlar üzerindeki bir etkidir. Kara büyü yapılarak insanların duygu ve düşünceleri değiştirilmeye çalışılır, böylece kişinin istenilen edilen şekilde davranması sağlanır. Peygamber Efendimiz’e de (sav) büyü yapılmış ve kendisi de bu büyüden etkilenerek rahatsızlanmıştır. Cebrail (as) aracılığıyla büyünün nerede ve nasıl olduğu Peygamberimiz’e (sav) bildirilmiş ve yapılan büyüler bozulmuştur. Bakım yapılarak Allah’ın izniyle sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

kara büyü bozma yöntemleri , büyü yapılan insan nasıl kurtarılır , konularında tarafıma müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Rabıta yöntemi ile rahmani bir şekilde bakım yapıyorum. Bakım yaparken ve sonrasında ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum, cinlerden destek almıyorum. Sadece büyü bozma, cin musallatından kurtarma ve giden eşin getirilmesi konularında ilmi havas çalışmaları yapıyorum, kesinlikle büyü yapmıyorum.

Dikkatli olmalısınız

Kara büyü bozma yöntemleri diye internette yapacağınız araştırmalar sonucu ortaya çıkan bilgiler ile kendi kendinize büyü bozma terkiplerinin uygulamamalısınız. Üzerinize cinler musallat olur ya da mevcut olan cinler büyünün bozulmaması için size çok daha fazla sıkıntı vermeye başlarlar. Ücretsiz bakım yapan kişiler konusunda da çok dikkatli olmalısınız. Siz evinizdeki giriş kapısını bırakın gece gündüz bile açık bırakıp evin içerisinde oturur musunuz? Anne adınızı kendi adınızı söyleyerek ücretsiz birisine bakım yaptırmanız demek ruhsal kapınızı açık bırakmanız, cinlerin size musallat olmasına zemin hazırlamanız demektir.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Kara büyü nasıl bozulur - kara büyü belirtileri
Kara büyü nasıl bozulur

Kara Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Kara büyü, şeytanlaşmış insanlar tarafından yapılır, yaptırılır. Karşı tarafa zarar vermek için yapılır, yaptırılır ve etkisi çok güçlüdür. Kara büyü, eşlerin arasını açmak, eşleri ayırmak, işlerinin kötü gitmesini sağlamak, iş yerindeki bereketin kesilmesi, evlilik ve iş kısmetinin kapanması gibi amaçlarla yapılır. Ayrıca, kişinin amansız bir hastalığa yakalanması ya da ayrıca ölmesi için de kara büyü yapılabilir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü çok farklı yöntemlerle yapılır. Kara büyü yapılırken domuz yağı, kedi, köpek kanı, sabun, kaşık, yumurta, saç, tırnak, at nalı gibi malzemeler kullanılır.

Büyü yapmak, yaptırmak haram olduğu için tarafımızca büyü yapılmaz o nedenle büyünün nasıl yapıldığı konusunda ilgi vermeyeceğiz. 

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

 • Büyü yapan kişi asabi olur, en ufak şeylere bile sinirlenebilir. Ancak, öfkesi çabuk geçer ve pişman olur.
 • İşleri hep aksi gider, olacakmış gibi görünen işler de olmaz.
 • Sık sık unutkanlık ve dalgınlık halleri görünür.
 • Kişi çok çabuk bunalır, yaptığı işlerden zevk almaz.
 • Halsizlik, isteksizlik olur, eli kolu hiç bir iş yapmaya kalkmaz.
 • Kazanılan paranın, yapılan işin bereketi olmaz.
 • Eşler arası sık sık sebepsiz yere tartışmalar olur.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur, bu konuda internette araştırdığınız zaman karşınıza çeşitli dualar, terkipler çıkar, kitaplarda da çeşitli dualar vardır. Bu terkipleri yapmak, duaları okumak faydasızdır diyemeyiz ama büyü yapılırken şeytani cinler kullanıldığı için büyüyü bozmak uzmanlık ister. Kendi kendinize okumalar yaparak cin musallatından kurtulmak çok zordur. Cinler üzerinizden gitmek istemediği için etkilerini, kişiye verdikleri zararı daha da arttırırlar. Ayrıca, çoğu zaman kendisine büyü yapılan kişi durumunu kabullenmez, kendisine büyü yapıldığını kabul etmez, bu nedenle herhangi bir okuma yapmaz, ilmi çalışma desteği almak istemez.

 • Kara büyü nasıl bozulur, tarafıma müracaat eden kişilere öncelikle bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
 • Eğer, kişiye büyü yapılmış ise yapılan büyünün türüne göre büyü bozma çalışmaları yapılır. Kişinin suya atıp içmesi, üzerinde taşıması, evine bulundurması için vefk çalışmaları yapılır, çeşitli okumalar yapılır.
 • İlmi havas vefk yazılarını hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler, Mekke, Medine’den yıllık düzenli olarak yaptığım umre ziyaretlerim esnasında tarafımca alınmaktadır. 
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine sizlerin tarafından ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır. Vefk yazıları alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Tüm çalışmalar Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Hoca olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle kanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz. Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor. 

Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. 

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

 

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur , eşler arasındaki büyü nasıl bozulur , eşe yapılan büyü nasıl bozulur , eşler arasına yapılan büyü nasıl bozulur , kara büyü bozma yöntemleri , büyü yapılan insan nasıl kurtarılır .

büyü yapılan insan nasıl kurtarılır , kara buyu nasil bozulur , kara büyüden nasıl kurtulunur , kara büyüden nasıl kurtulunur , büyü yapılan insan nasıl kurtarılır .

kara büyü nedir , kara büyüden nasıl kurtulunur , kara büyü nasıl çözülür , büyü nasıl bozulur , kara büyü nasıl anlaşılır  .

Maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir hayat yaşamak sizin elinizde. Yeter ki siz sorunların çözümü için çaba harcayın. Yapılan çalışmalar tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile gönderilir. Kara büyü nasıl bozulur konusunda ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

11 comments

 1. Slm hocam üstümde kara büyü oldugunu öyrendim bunu nasil olacak bunun cözümü varmi vasa bi zahmet ne gerekiyorsa yapin bundan kurtarin saygilar hocam

 2. Merhabalar. Eşimle aramız iyi degil ve nerdeyse ayrılma pozisyonuna geldik. 🙁 ikimizinde psikoloji iyi degil. Aramıza sogukluk girdi. Ve ben yuvamin bozulmasını istemiyorum. Ve bize büyü yada herhangi birşeyin yapıldığını. Evde birseyin olduğunu düşünüyorum. Lutfen bana yarsim edin

 3. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/ yazımı okuduktan sonra 0532 162 74 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Öncelikle bakım yapıp sorunun sebebini tespit etmeliyiz. Sonrasında çözüm odaklı çalışma yaparız. Dua ve selametle kalın.

 4. Hocam benım esımle aramız bozuk cok buyu olmasından supelenıyorum. Ne yapcem hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir