Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur ? Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır , insanların kısmeti neden kapanır detaylı olarak bir önceki yazımızda anlatmıştık, burada kısaca değineceğiz.

kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız.

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır ?

Bazı insanlar, çok çalışmalarına, çabalamalarına rağmen bir türlü istedikleri refah düzeyine ulaşamazlar. Gerek iş hayatlarında, gerek özel hayatlarında arzu ettikleri başarıyı yakalayamazlar. Gayet iyi üniversitelerden iyi derece ile mezun olmasına rağmen iş bulamayan, bulduğu işten bir süre sonra ayrılmak zorunda kalan ya da hak ettikleri terfiyi bir türlü alamayan insanlara rastlarız.

Diğer taraftan, bazı insanlar evlenip mutlu bir yuva kurmak isterler ama son anda aksilikler çıkar bir türlü evlenemezler. Tabi ki bu tür sorunları yaşıyor olmak mutlaka büyüye maruz kalmış olduğunuz anlamına gelmez. İbadetlerini yerine getirmeyen, çevresindeki insanlara haksızlık etmiş olan kişiler bu tür kısmetsizlikler yaşayabilirler.

Kısmet kapalılığı yaşayan kişilerin, büyüye maruz kalıp kalmadıklarını anlamak için, işin ehli, dürüst bir havas hocasına bakım yaptırmaları gerekir.

Kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur ?

Tüm büyü çeşitlerinin bozma işleminde olduğu gibi kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı, işin ehli, ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde namazında bir havas hocasından ilmi havas çalışma desteği almaktır.

Cindar, abdestinde namazında olmayan kişilere bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle bakım yapılarak gerçekten kendilerine büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir. Ayrıca, kişiye büyü yolu ile ya da bir şekilde cinler musallat olmuş olabilir.
  • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye ya da cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
  • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
  • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara maddi-manevi zarar vermek, eşleri ayırmak, vs konularda çalışma yapmam. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Tarafımca hazırlanan kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur ve diğer tüm büyü bozma çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Tarafımdan havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Kısmet büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir