Home / Büyü Nasıl Bozulur / Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur

Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur

Eşime büyü yapılmış nasıl bozulureşime büyü yapıldı nasıl bozarımkocama yapılan büyüyü nasıl bozabilirim , bu tür sorular ile çok sık karşılaşıyorum. Öncelikle, şunu belirtmek isterim, eşiniz ile yaşamış olduğunuz tüm sorunların sebebi büyü olmayabilir. Eşinize ya da size büyü mü yapılmış bunu öğrendikten sonra büyüyü bozdurmak için uğraşmalısınız. Büyü yapılıp yapılmadığını gerçek bir havas hocasına müracaat ederek bakım yöntemi ile belirleyebilirsiniz. Tarafımca yapılan büyü bozma çalışmalarından bahsetmeden önce bazı konularda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarmak isterim.

Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur - eşime büyü yapıldı nasıl bozarım - kocama yapılan büyüyü nasıl bozabilirim
Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız. 

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Bakım Yapan Hocalar Konusunda Dikkatli Olmalısınız

Güvenmediğiniz kişilere bakım yaptırmamalısınız. Kendisini medyum olarak adlandıran insanların çoğu cinler aracılığı ile bakım yapmaktadırlar. Bu kişiler, cinler vasıtası ile, sizin ya da eşiniz hakkında bazı bilinmeyen şeyleri size söyleyip sizi etkileyebilirler, ALDANMAYIN! Sebebi, bakım yolu ile sizin auranız açılır ve açık olan bu kanaldan cinler kolayca size musallat olabilir. Sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışırken daha da içinden çıkılmaz sorunlara maruz kalabilirsiniz. 

Gerçek bir havas hocası sizi ikna etmek için size cicili bicili sözler söylemez, sizi saatlerce dinlemez. Eğer, telefonda biraz lakayıt konuşsanız sizi tersleyip telefonu kapatır. 

Gerçek bir havas hocası siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara zarar vermek, birisini kendinize aşık etmek, vs. konularda büyü ya da herhangi bir çalışma yapmaz.

Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur

İşlerinin bozulması için rakipleri tarafından  ya da aşık olan bir kadın tarafından kendisine bağlanması için eşinize büyü yapılmış olabilir. Büyü yapılırken kişiye şeytani cinler musallat edilir. Eşime büyü yapılmış nasıl bozulur , diye internetten araştırdığınız zaman karşınıza çeşitli terkipler, dua okumaları çıkabilir. Nasıl ki, internetten araştırarak, ameliyat videoları izleyerek birisini ameliyat etmeyeceğiniz gibi, okuduklarınızı uygulayarak, kendi kendinize yapılan büyüyü bozmaya çalışmamalısınız. Çünkü, büyü yapılırken kişiye cinler musallat edilir. Bu cin musallatından kurtulmak, yapılan büyüyü bozmak sanıldığı kadar kolay değildir. Aşağıda detaylı anlatacağız, havas ilminin kuralları vardır, uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Eşime büyü yapıldı nasıl bozarım sorusunun cevabı gerçek bir havas hocasından ilmi çalışma desteği almaktır.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Kesinlikle cinler hiçbir şekilde ile irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum rabıta yolu ile bakım neticesinde, kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Beni telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Cin musallatına-büyüye maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, büyü bozma ilmi havas vefk yazı çalışmalarını yazmaya başlıyorum.
  • Cin musallatına-büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • Havas vefk yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler bizzat tarafımca umre ziyaretlerim esnasında Mekke, Medine’den satın alınmaktadır.
  • Havas vefk yazı çalışmaları bittikten sonra ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışması almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmalar tüm Türkiye’ye ve dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki “peki hocam size nasıl güveneceğiz?” Hoca-medyum olarak telefonda ya da yüz yüze görüştüğünüz kişilerin cici bicili, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle kanmamalısınız. Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış kişiler, tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve bunun için gerçekten harcayacak zamanım da yok. İnsanların büyük bölümü, daha önce benden çalışma desteği alıp, Allah’ın izni ile sorunlarına çözüm bulmuş kişilerin referansı ile  bana ulaşıyor. Abdestinde-namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi, büyü bozma gibi helal konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cin musallatından kurtarmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için halvet ve riyazat dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu halvet ve riyazat dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. 

Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

www.buyubozulur.net

Eşime büyü yapılmış nasıl bozulureşime büyü yapıldı nasıl bozarımkocama yapılan büyüyü nasıl bozabilirim diyenler tarafımdan profesyonel ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir