Home / Büyü Nasıl Bozulur / Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsü nasıl bozulur, bu konuda bilgi vermeden önce yumurta büyüsü nedir, bir kişiye yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir, hayatınızda ne gibi olumsuzluklara sebep olur, kısaca bu konulara açıklık getirelim. Tarafımızca yapılan büyü bozma çalışmaları ile Allah’ın izni ile tüm bu olumsuzluklardan kurtulabilir, huzurlu bir şekilde bolluk ve refah içerisinde hayatınıza devam edebilirsiniz. Şunu da belirtelim, tarafımızca sadece büyü bozma çalışmaları yapılır. Milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara zarar vermek için tarafımızca kesinlikle büyü yapılmaz. Yumurta büyüsü, kara büyü çeşitlerinden olup genellikle, eşleri, nişanlıları, sevenleri birbirinden ayırmak için yapılır. Çevrenizde, evliliğinizi çekemeyen, kıskanan ya da eşinizi, nişanlınızı, sevgilinizi elinizden almak isteyen kişiler tarafından sizi ayırmak için yapılır.

yumurta büyüsü nasıl bozulur

Yumurta büyüsü, ayırmak için yapıldığı gibi, bir kişiyi kendisine aşık etmek için de yapılır. Büyü yapılması, yaptırılması dinimizce haramdır. Bu nedenle büyünün nasıl yapıldığı konusunda bilgi vermeyeceğiz. Kısaca şunu belirtecek olursak, yumurta büyüsü, yapılırken yumurta kullanılır, yapılması basittir. Toplumda birçok kimse bu büyünün nasıl yapıldığını bilir. Fakat, yumurta büyüsü, kara büyü türlerinden biri olduğu için çok etkili bir büyüdür ve bozulması kolay değildir, uzmanlık ister. Ayrıca, tüm kara büyü çeşitlerinde olduğu gibi büyü yapan, yaptıran kişinin hayatına olumsuz etkileri olabilir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Yumurta büyüsü yapıldığının en önemli belirtisi eşiniz, nişanlınız, sevgiliniz ile ilişkiniz gayet iyi iken, birden bozulmaya başladıysa, sebepsiz yere aranızda tartışma oluyor, karşılıklı ya da tek taraflı birbirinden soğuma durumu ortaya çıktı ise yumurta büyüsü yapılmış olabilir. Yumurta büyüsüne maruz kalmış evli kişiler, boşanmak için ciddi sebepleri olmasa bile, çocuklarının olmasına rağmen boşanırlar. Sevgililer, nişanlılar başta birbirlerini çok sevmelerine rağmen ayrılırlar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsünü yapmak oldukça basit olmasına rağmen yumurta büyüsü nasıl bozulur konusu uzmanlık gerektirir. Eşinize ya da size yumurta büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız yapmanız gereken, dürüst, ehli sünnete uygun yaşayan bir havas hocasına müracaat etmektir. Gerçek havas hocası siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmaz. Hem büyü yapan hem de büyü bozduğunu iddia eden kişilerden uzak durmalısınız. Eşler arasındaki anlaşmazlıkların her sebebi tabi ki büyü değildir. Tarafımıza müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yolu ile bakım yapılır. Bu şekilde sorunun sebebi büyü mü başka bir şey mi o tespit edilir. Eğer, kişinin büyüye maruz kaldığı tespit edilirse, yapılan büyünün türüne göre büyü bozma çalışmaları yapılır. Tarafımızca özel olarak hazırlanan mürekkep ile kişiye özel vefk çalışmaları, bir takım terkipler yapılır. Bu çalışmalar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kargo ile gönderilir. Diğer konularda büyü nasıl bozulur ve yumurta büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

2 comments

  1. Iyi akşamlar. Yumuata Buyusu bozma isleminin ucreti ne kadardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir