Home / Büyü Nasıl Bozulur / Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsü nasıl bozulur, yumurta büyüsü bozma , bu konuda bilgi vermeden önce yumurta büyüsü nedir, bir kişiye yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir, hayatınızda ne gibi olumsuzluklara sebep olur, kısaca bu konulara açıklık getirelim. Tarafımızca yapılan büyü bozma ve cin musallatından kurtarma çalışmaları ile Allah’ın izni ile tüm bu olumsuzluklardan ve eşiniz ile yaşadığınız sorunlardan kurtulabilir, huzurlu bir şekilde bolluk ve refah içerisinde hayatınıza devam edebilirsiniz. Şunu da belirtelim, tarafımızca sadece büyü bozma, giden eşi geri getirme ve cin musallatından kurtarma çalışmaları yapılır. Milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara zarar vermek için kesinlikle büyü yapmam. Yumurta büyüsü, kara büyü çeşitlerinden olup genellikle, eşleri, nişanlıları, sevenleri birbirinden ayırmak için yapılır. Çevrenizde, evliliğinizi çekemeyen, kıskanan ya da eşinizi, nişanlınızı, sevgilinizi elinizden almak isteyen kişiler tarafından sizi ayırmak için yapılır. Mutlaka bu yazımızı sonuna kadar okumanızı önemle tavsiye ederiz. 

Bakım yapılarak Allah’ın izniyle sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz!

Yumurta büyüsü nasıl bozulur - yumurta büyüsü
Yumurta büyüsü nasıl bozulur

Dikkatli olun!

Gerçekten büyü mü yapılmış, yapılmış ise ne tür büyü yapılmış tespit etmek için öncelikle tarafımdan bakım hizmeti almanız gerekiyor. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve sonrasında hiç bir şekilde cinler ile irtibata geçmiyorum.

İnternetten bakın yapan hocalar, diye sorguladığınız zaman karşınıza çok sayıda ücretsiz bakım yapan kişi çıkabilir. Bakım ciddi bir iştir. Bedava diye bakım yaptırmak kendinize yapacağınız en büyük kötülüklerden bir tanesidir. Neden mi? Anne adınızı, kendi adınızı, doğum tarihinizi birisine söylemek adeta evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu bilgiler ile sizin aura, enerji merkezi kanallarınıza müdahale ederek, istedikleri şeyleri sizin iradeniz dışında size yaptırabilirler. 

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Evde yumurta bulmak ne anlama gelir, yumurta büyüsü, ayırmak için yapıldığı gibi, bir kişiyi kendisine aşık etmek için de yapılır. Büyü yapılması, yaptırılması dinimizce haramdır. Bu nedenle büyünün nasıl yapıldığı konusunda bilgi vermeyeceğiz. Kısaca şunu belirtecek olursak, yumurta büyüsü, yapılırken yumurta kullanılır, yapılması basittir. Toplumda birçok kimse bu büyünün nasıl yapıldığını bilir. Fakat, yumurta büyüsü, kara büyü türlerinden biri olduğu için çok etkili bir büyüdür ve bozulması kolay değildir, uzmanlık ister. Ayrıca, tüm kara büyü çeşitlerinde olduğu gibi büyü yapan, yaptıran kişinin hayatına olumsuz etkileri olabilir. 

Yumurta Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , Yumurta büyüsü yapıldığının en önemli belirtisi eşiniz, nişanlınız, sevgiliniz ile ilişkiniz gayet iyi iken, birden bozulmaya başladıysa, sebepsiz yere aranızda tartışma oluyor, karşılıklı ya da tek taraflı birbirinden soğuma durumu ortaya çıktı ise yumurta büyüsü yapılmış olabilir. Yumurta büyüsüne maruz kalmış evli kişiler, boşanmak için ciddi sebepleri olmasa bile, çocuklarının olmasına rağmen boşanırlar. Sevgililer, nişanlılar başta birbirlerini çok sevmelerine rağmen ayrılırlar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsünü yapmak oldukça basit olmasına rağmen yumurta büyüsü nasıl bozulur konusu uzmanlık gerektirir. Eşinize ya da size yumurta büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız yapmanız gereken, dürüst, ehli sünnete uygun yaşayan bir havas hocasına müracaat etmektir. Gerçek havas hocası siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmaz, bu çok önemli bir kriter olmalı sizin için. Para için büyü de yaparım diyen kişilere ücretsiz bakım dahi yaptırmayın. Hem büyü yapan hem de büyü bozduğunu iddia eden kişilerden uzak durmalısınız, bu kişiler cindar kişilerdir. Bu kişiler bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki etkilerini daha da azdırırlar.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bu kişilere bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için başvuran kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapılır. Tarafımca kesinlikle cinler ile irtibata geçilmez. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü belirlenir.
  • Bakım neticesinde yapılan büyünün türü belirlendikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas vefk yazı çalışmalarına başlanır.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları yazılır.
  • Havas vefk yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler, Mekke, Medine’den yıllık düzenli olarak yaptığım umre ziyaretlerim esnasında tarafımca alınmaktadır. 
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı açıklamalı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor.

Ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde, namazında, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  birisini kendinize aşık etmek, vs konularda çalışma yapmam. Yapılan büyünün bozulması, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır. 

Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak ya da bakım yaptırmak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Çalışmalarım, tüm Türkiye’ye ve dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Not : Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

tavuk büyüsü nasıl bozulur , tavuk bacağı büyüsü nasıl bozulur , kara tavuk yumurtası büyüsü , evin bazı yerlerinde yumurta bulmak .

yumurta büyüsü nasıl çözülür , yumurta büyüsü bozma , yumurta büyüsü nasıl çözülür , yumurta büyüsü nedir , yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , mezara gömülen yumurta büyüsü .

Yumurta büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

6 comments

  1. Iyi akşamlar. Yumuata Buyusu bozma isleminin ucreti ne kadardır.

  2. Selamün aleyküm hocam hayırlı geceler ben tavanda asma katta yumurta üstünde dua yazılı buldum bu ne anlama geliyor hocam

  3. İyi günler bugün evde temizlik yapıyordum oturma odasını temizledikten sonra içeri girdiğimde bi adet tüm yumurta koltuğun üzerinde duruyordu. Bu sırada evde sadece ben vardım ve o yumurta önceden de orada olsa onu görmemiş olmam imkansız. Ne olur yardımcı olun çok korkuyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir