Home / Büyü Nasıl Bozulur / İstanbul’da büyü bozan hocalar

İstanbul’da büyü bozan hocalar

İstanbul’da büyü bozan hocalarbüyü bozan hocalar istanbulİstanbul’da iyi bir hoca arıyorum , derin bir hoca arıyorum , İstanbul’da büyü bozan hoca arıyorum , güvenilir medyum arıyorum , İstanbul’da muska yapan hocalar Allah’ın izni ile sorunlarınızın çözümü için doğru adrestesiniz. Aşağıda, tarafımca yapılan büyü bozma ve cin musallatından kurtarma çalışmaları hakkında bilgi vereceğim. Büyünün büyük günahlardan olduğunu birçok yazımda belirttim. Maalesef, nefsine yenik düşen insanlar şeytani cinlerden faydalanarak özel hayatlarında, iş hayatlarında çekemedikleri, kendilerine rakip gördükleri arkadaşlarına, yakınlarına büyü yapmakta, büyü yaptırmaktadır.

istanbulda büyü bozan hocalar - büyü bozan hocalar istanbul - istanbulda iyi bir hoca arıyorum - derin bir hoca arıyorum - istanbulda büyü bozan hoca arıyorum - güvenilir medyum arıyorum - istanbulda muska yapan hocalar
İstanbul’da büyü bozan hocalar

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

İstanbul’da büyü bozan hocalar , büyü insanın bedeni-ruhani hayatını alt üst eden etkilere sahiptir. Büyü kavramı konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle birdenbire ortaya çıkan sorunlara anlam verememektedir. Diğer taraftan, kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Maddi-manevi zararlara uğramaktadırlar.

İnternet ortamında kendini hoca-medyum olarak tanıtan kişilerin sayısı oldukça fazla. Bu kişilerin çoğu cinler ile irtibatta olup, bu cinler aracılığı ile bakım yapmaktadırlar. Cinler vasıtası ile sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler, bu kişilere kanmayın. Fakat, sonrasında bu cinler sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyü ortadan kalmamaktadır. Hatta, tarafınıza yapılan büyünün etkileri daha da artmaktadır. Nedeni ise, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinler musallat edilir. Bu cindar hocaların cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin ortadan kalkmasını, büyünün bozulmasını istemezler.

İstanbul’da büyü bozan hocalar

İstanbul’da büyü bozan hocalarbüyü bozan hocalar İstanbulİstanbul’da iyi bir hoca arıyorum , derin bir hoca arıyorum , İstanbul’da büyü bozan hoca arıyorum , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, CİNDAR kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

Tarafımca yapılan büyü bozma çalışmaları:

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
  • Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir.
  • Bakım sonrasında, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, büyü bozma ilmi havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazılarını hazırlıyorum.
  • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır. Tüm çalışmalar alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Çalışmalarımı tüm Türkiye’ye ve diğer ülkelere kargo ile gönderiyorum.
  • Telefon ile tarafımı aramadan önce rabıta ile bakım yazımı mutlaka okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

İnternet ortamında, piyasada kendini medyum, havas hocası olarak lanse eden kişilerin sayısı oldukça fazla. Diyebilirsiniz ki, “peki hoca size nasıl güveneceğiz?” Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten buna harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor ya da kitaplarımı alıp okuyan kişiler oluyor.  Ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde-namazında, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurmuyorum. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

İstanbul’da büyü bozan hocalarbüyü bozan hocalar istanbulİstanbul’da iyi bir hoca arıyorum , derin bir hoca arıyorum , İstanbul’da büyü bozan hoca arıyorum , diyenler tarafımızdan çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

One comment

  1. Iki buçuk ay oncesine kadar hic birseyim yoktu daha sonra bir erkek arkadasim oldu ondan sonra cok samimi bir arkadasimin beni kiskandigini fark ettim daha sonra kalp carpintisi vucuduma igne batma hissi uyuyamamaozellikle aksamlari titreme bogazimda ve burnumda rahatsiz hisler basladi her turlu doktora gittim fakat bir sey bulamiyorlar bana buyu yapilmis olabilir mi erkek arkadasimdanda ayrildim bana buyu yapmis olabilecegolabileceğini düşündüğüm kisiyi aklimdan geçirdiğinde bile kalbim çarpmaya ve acayip bi huzursuzluk basiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir