Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü nasıl bozulur, büyü bozma duası, büyünün etkilerinden en kısa zamanda nasıl kurtulursunuz? Bu yazımızda detaylı olarak sizlerle bu konularda bilgi  paylaşacağız. İşlerin ters gitmesi için yapılan büyü nasıl bozulur , büyü nasıl çözülür , yapılan büyü nasıl bozulur. Birisine yapılan büyü nasıl bozulur , kişiye yapılan büyü nasıl bozulur , büyü bozan hocalar nasıl olmalı? Siz de bu sorulara yanıt bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir, şu an büyü nasıl bozulur konusundaki bu yazımızı okuyor olmanız da tesadüf değildir. Belki şu ana kadar kendisini hoca-medyum olarak nitelendiren pek çok kişiye, maddi-manevi sorunlarınıza çözüm bulmak için müracaat ettiniz. Eminim ki, sorunlarınıza bir türlü çözüm bulamadınız, hatta sıkıntılarınızın daha da arttığını gözlemliyorsunuz. Hemen hemen her gün sizin gibi sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış, mağdur olmuş onlarca kişi ile bize müracaat ediyor. Yazımızı lütfen sonuna kadar dikkatlice okuyun, siz de göreceksiniz ki okuyor olmanız tesadüf değil. Sorunlarınızın çözümü için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bu yazımızda bulacaksınız. 

Dikkatli olmalısınız

Tarafımızca yapılan büyü bozma çalışmaları hakkında bilgi vermeden önce, kısaca “büyü” nedir, “büyü belirtileri nelerdir” “büyünün hayatımızda ne gibi olumsuz etkileri vardır” sorularına cevap verelim. Hayatımızda karşılaştığımız her sorunun sebebini büyüye bağlamak tabi ki doğru değildir. Eğer, büyü kavramı konusunda bilgi sahibi olursanız, sorunlarınızın gerçek sebebini anlar, çözüm için doğru adımları atabilirsiniz. Aşağıda sıralayacağımız büyü belirtilerini hayatınızda gözlemliyor olmanız, mutlaka tarafınıza büyü yapıldığı anlamına gelmez. Büyüye maruz kalıp kalmadığınızı ancak gerçek bir havas hocası bakı yöntemiyle belirleyebilir. Tarafımca rabıta yolu ile bakı yapılmaktadır.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız. 

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ yazımı okumalısınız. 

Bir kaç el yazması kitabı eline geçiren kişiler, kendilerini havas hocası olarak tanıtmakta, büyüyü bozduğunu, cin musallatından kurtardığını iddia etmektedir. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu kişilerin bazıları şeytani cinler ile irtibatta olup sizin hakkınızda bazı şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler. Ama, bu cindar kişilerin emin olun ki kendilerine faydası yoktur. Sizin sorunlarınızı çözmeyi bir yana bırakın, daha da içinden çıkılmaz hale getirebilirler, cinleri size musallat edebilirler. Çünkü, bazı cinler insanları yanıltabilirler. Bu konuda size çok önemli bir ip ucu vermek istiyorum. Gerçek bir havas hocasına milyon dolarlar dahi teklif etseniz, şu kişiyi kendime aşık ettirmek istiyorum, büyü yapar mısınız, deseniz, büyü yapmaz. Tarafımca da sadece büyü bozma çalışmaları, giden eşi geri getirme, cin musallatından kurtarma, gibi ehli sünnete uygun alanlarda ilmi çalışma yapılır. Hakkımda detaylı bilgi almak için tıklayın: http://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

büyü nasıl bozulur

Büyü Nedir?

Büyü, tabiat üstü gizli güçler, cinler ile irtibata geçerek veya kendilerinde gizli güçler bulunduğuna inanılan bazı nesneleri kullanarak, insanların iradelerini kontrol altına alıp, onların istenildiği şekilde davranmalarını sağlamaktır. Büyü yapılırken, Kur’an-ı Kerim’de “cin” olarak adlandırılan enerji boyutundaki varlıkların şeytani olanları kullanılır. Bu şeytani cinler aracılığı ile insanların özgür iradelerine tesir edilmeye, insanları istenilen şekilde davranmaya, zihninde negatif duyguların oluşmasına, duygu ve düşüncelerinin istenilen şekilde değiştirilmesine, işlerinin ve ruh sağlığının bozulmasına, eşlerin arasının açılmasına çalışılır. Birbirini seven kişilerin arasını bozmak, eşlerin arasını açmak, birisini öldürmek, zarar vermek, gibi çok çeşitli kötü amaçlar ile büyü yapılmakta, yaptırılmaktadır. (buyu nasil bozulur)

Büyü Gerçekten Var mıdır?

Büyü kavramı, insanoğlunun varoluşundan bu yana müracaat edilen gerçek bir olgudur. Bazı insanlar, büyü bozma işlemlerine inanmayı bırakın, büyü kavramının varlığına dahi inanmazlar. Fakat, büyüye inanmamak kendilerine bir fayda getirmez, sorunları daha da büyütür. Büyünün varlığı, sadece Müslümanlar tarafından değil, diğer dinlere mensup kişiler tarafından da kabul edilmektedir. “Büyü” Kur’an-Kerim’de Bakâra Suresi’nde belirtildiği üzere Allah-u Te’ala’nın Harut ve Marut isimli iki melek ile yeryüzüne insanları  imtihan etmek için gönderdiği gizli bir ilimdir. Bu iki melek, insanlara bu ilimi öğretip “sakın bunları fitne çıkarmak, karı koca arasını bozmak, insanların kısmetini kapamak gibi kötü işlerde kullanmayın” diye tavsiye etmişlerdir. Fakat, insanlar kendi nefsi arzuları doğrultusunda, maalesef bu ilmi kötü amaçla kullanmışlardır. Allah-u Te’ala’nın bir hikmetine istinaden ve O’nun izni ile Peygamber Efendimiz’e (sav) de büyü yapılmış, üzerinde az tesiri görülmüş ve sonra yine Allah’ın izniyle hemen bu büyü çözülmüştür. Buradan da çok net anlaşıldığı üzere, büyü gerçeğinin var olduğu ortaya çıkmaktadır.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü bozma, işlemlerine başlamadan önce, kişinin üzerinde büyü olup olmadığının, varsa ne tür büyü yapıldığının doğru tespit edilmesi gerekir. Büyü belirtilerini detaylı olarak anlattığımız yazımızı bu linki tıklayarak okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/ 

Büyü belirtileri konusunda çok detaya girmeden, kısaca belirtecek olursak, büyü yapılmış kişinin ruh halinde ani değişiklik meydana gelir, çok sevdiği eşinden bir anda hoşlanmamaya başlar. Ticari hayatta işleri ters gitmeye başlar, asabileşir, uykuları düzensizleşir, rüyasında sıklıkla kedi, köpek, akrep, keçi, yılan görmeye başlar. Eğer, tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız öncelikle müracaat edeceğiniz havas hocasının ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde, namazında birisi olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, büyünün etkisinden kurtulmayı bırakın, ehil olmayan kişiler tarafından yapılan çalışmalar ile büyü daha da derinleşir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur konusunda bilgi almak için internetten çeşitli forumları okuyabilirsiniz fakat bunlar sizi yanıltmasın. Kesin ve kalıcı çözüm, gerçek bir havas hocasından çalışma desteği almaktır. 

Cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

 • Hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız fakat bunların tam olarak sebebini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken öncelikle tarafımdan bakım hizmeti almak olmalıdır.
 • Bakım esnasında kişiye gerçekten büyü mü yapılmış,  büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir. Ayrıca, kişiye büyü yolu ile ya da bir şekilde cinler musallat olmuş olabilir.
 • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye ya da cin musallatına maruz kalmış kişiler, 2 gece boyunca uzaktan tarafımca yapılan görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
 • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler, umre ziyaretlerim esnasında Mekke-Medine’den tarafımca alınmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Çalışmalarımı, Türkiye içi, Almanya, Fransa, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile göndermekteyim.

Tavsiye yazılar

Peki hocam size nasıl güveneceğiz?

Zaman zaman sahte hocalara müracaat edip mağdur olmuş, parasını kaptırmış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler oluyor. Metafizik alanında yayınlanmış ve halen satışta olan Kültür Bakanlığı’ndan onaylı 4 adet kitabım bulunmaktadır. Tarafımca da sadece büyü nasıl bozulur çalışmaları, giden eşi geri getirme, cin musallatından kurtarma, gibi ehli sünnete uygun alanlarda ilmi çalışma yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz birisini kendine aşık etmek, birisinin ticari hayatına zarar vermek, vs konularda kesinlikle çalışma yapılmaz. 

Tarafımızca hazırlanan ilmi havas çalışmaları tüm Türkiye’ye ve Almanya, Fransa, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir. Sorunlarınızın çözümüne yönelik ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur.

www.buyunasilbozulur.net

evdeki büyü nasıl bozulur , buyu nasil bozulur , büyü nasıl çözülür , yapılan büyü nasıl bozulur , eve yapılan büyü nasıl bozulurbüyü yapılan kişi ne yapmalı , bağlama büyüsü nasıl bozulur ,  

Büyü nasıl bozulur , buyu nasil bozulur , büyü bozma , işlerin ters gitmesi için yapılan büyü nasıl bozulur , büyü nasıl çözülür , yapılan büyü nasıl bozulur , birisine yapılan büyü nasıl bozulur , kişiye yapılan büyü nasıl bozulur konularında ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz. 

Hakkında tılsımlı dualar

43 comments

 1. Harika bilgiler mevcut

 2. Ehli sünnete uygun çok faydalı bilgiler var

 3. Eşime bir kadın tarafından büyü yapılmış. Evliliğimiz gayet mutlu bir şekilde devam ederken eşim benden uzaklaşmaya başladı. Boşanmak istediğini söyleyip evi terk etti. Ahmet Hocadan çalışma desteği aldıktan kısa bir süre sonra eşim.eve döndü. Allah razı olsun Ahmet Hocadan

 4. eşim ile gayet mutlu bir hayatımız vardı aniden benden soğuyup seni artık sevmiyorum senden nefret ediyorum diye beni terk etdi

  • Eşim beni sevmediğini diyo ve aynı evde iki yabancı gibiyiz bi anda seni artık sevmiorum çocuk için böyle devam edicez eşim bi an iyi güzel konusuo bi anda sinirlenip kızabilio yardım ederseniz çok sevinirim

 5. Hocam bzm de evlşgşmmiz cok guzel gdiyodu Ama esimm hayatında bi kz oldugunu ogrendim ayrıldm snra tekrar bni almaya gldi ama bna karsı cok soguk eskisi gbi deil yani işleri ters gdıyo evine uzak ne yapmayalım hocam ne olur allah rızası icin yardim edin evde durmak istmiyo

 6. Hocam bana annem tarafından büyü yapıldığına inanıyorum. Ailemle aramızda yıllardır bir küskünlük var annemin de daha onceden böyle buyulerle ugrastigini biliyorum.2014 yılında barışma için evime geldi vede daha sonra bir kadar sonra yine aramız açıldı küskün lük devam etmekte 17 yilik evliliğim mutlu evliligim var ama Son 3 yıldan beridir mutlu gitmiyor gayet zorlukla evliliği devam ettiriyoruz ben bunu sebebini annemin bana yapmış oldugü büyü olarak inanıyorum bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz saygilarim

 7. Size nasıl ulaşabilirim

 8. Bana annemin yakını leblebi yedirdi gece gözlerim kırmızı oldu ve karın ağrısından duramadım sonra işimden oldum ve birtürlü girdigim işlerde sabit kalamadım çokk güzel birkızım ve evlenemiyorumda çevremde arkadaşlarımda şok oluyor seningibi biri nasıl evlenemiyo diye kısacası büyümü var onuda bilmiyorum yardımcı olun lütfen !!!!!

 9. Selam ben 48 yasildayim 2004 den beri büyü var birtürlü kutulamiyorum lütfen yardim edermisiniz. Tesekkürler

 10. Selamünaleyküm
  Ahmet Hoca’dan destek almamda ki en önemli ölçü namazlı, abdestli ehli sünnet üzere olması oldu. Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir. Özellikle son yıllarda yoğunlaşan ruhsal bunalım ve sıkıntılarım için yardım istediğimde,
  çalışmalara başladı. Sürecin başlamasının ardından Elhamdülillah şifa bulduğumu görüyorum. ibadetleri yapmamıza engel olan ruhsal hastalıklarımıza kesinlikle çözüm aramalı ve bulmalıyız. Ertelemeyin !..
  Allah razı olsun Ahmet Hoca’dan.

 11. hocam benim adım tayfun eşim benden ayrılmak istedi bende hayır dedim çünkü kendisini seviyorum 12 yılık evliyiz 5 yaşında kızım var
  hocam dediğim gibi daha önce iki hocayı sordum ikiside ayrı ayrı şeyler söledi .
  birde sizden duymak isterim adım tayfun anna adı fatma Eşimin adı emine ana adı havva

 12. Kızım kocasıyla sorunlu bir evililik yaşıyor 8 yıldır ayrılar bu ay mahkemesi var adam devamlı büyü yaptırıyo çok çektim kızından bir senedir iyisi ama bu gece feryat ederek uyandı anne pijama yok diye asla çıplak yatmaz ne olabilir yardımcı olun allah rızası icin

 1. Pingback: KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANAN TILSIMLI DUALAR İLE SORUNLARINIZA ÇÖZÜM, HASTALIKLARINIZA ŞİFA BULABİLİRSİNİZ | TILSIMLI DUALAR, BÜYÜ NASIL BOZULUR

 2. Pingback: Büyü Bozma Havas Çalışmaları | Büyü Bozma

 3. Pingback: Adet kanı büyüsü nasıl bozulur | TILSIMLI DUALAR, BÜYÜ NASIL BOZULUR

 4. Pingback: Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur | TILSIMLI DUALAR, BÜYÜ NASIL BOZULUR

 5. Pingback: En etkili gideni geri getirme duası | TILSIMLI DUALAR, BÜYÜ NASIL BOZULUR

 6. Pingback: Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur | TILSIMLI DUALAR, BÜYÜ NASIL BOZULUR

 7. Pingback: Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur | BÜYÜ NASIL BOZULUR

 8. Pingback: Muska Nasıl Bozulur? | BÜYÜ NASIL BOZULUR

 9. Pingback: Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Bozma | BÜYÜ NASIL BOZULUR

 10. Pingback: Büyü Bozan Hocalar Konusunda Çok Dikkatli Olmalısınız | HAYAT VE SAĞLIK

 11. Pingback: Evde muska buldum ne yapmalıyım | Büyü Bozan Hoca

 12. Pingback: Telefonda Bakım | Büyü Bozan Hoca

 13. Pingback: Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur | Büyü Bozan Hoca

 14. Pingback: Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur | Büyü Bozan Hoca

 15. Pingback: Yılan Büyüsü Nasıl Bozulur | Büyü Bozan Hoca

 16. Pingback: Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur | Büyü Bozan Hoca

 17. Pingback: Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur? | Büyü Bozan Hoca

 18. Pingback: Eve domuz yağı sürüldüğünü nasıl anlarız | Büyü Bozan Hoca

 19. Pingback: Saçla yapılan büyü nasıl bozulur | 7 günde büyüden kurtulun

 20. Pingback: Giresun'da Büyü Bozan Hocalar | 7 Günde Büyüden Kurtulun

 21. Pingback: Çorlu'da Büyü Bozan Hocalar | 7 Günde Büyüden Kurtulun

 22. Pingback: Çorum'da büyü bozan hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 23. Pingback: Jakarta'da Büyü Bozan Hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 24. Pingback: Büyü bozan hocalar nasıl olmalı | 7 günde büyüden kurtulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir