Home / Büyü Nasıl Bozulur / Evde muska buldum ne yapmalıyım

Evde muska buldum ne yapmalıyım

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Evde muska buldum ne yapmalıyım , evde muska bulunca ne yapmalıyım , muska buldum ne yapmalıyım , öncelikle bu durumda yapmamanız gereken en önemli şey muskayı açmamaktır. Bunun dışında, muskayı suya atmak, muskayı yakmak kesinlikle çok yanlış bir uygulamadır. Bu yazımızda, evde muska buldum ne yapmalıyım , evde muska bulunca ne yapmalıyım , muska bulunca ne yapmalıyım sorularınıza cevap vermeye çalışacağız. Yazıyı sonuna kadar dikkatle okumanızı önemle tavsiye ederim.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız.

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı da okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Evde Muska Buldum Ne Yapmalıyım ?

Evde muska buldum ne yapmalıyım ? Evinizde muska bulmanız, size, eşinize ya da evde bulunan diğer kişilere büyü yapılmış olabileceğinden şüphelenmeniz gerekir. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız arasında sizin mutluluğunuzu, başarılarınızı, eşinizi kıskanan kişiler tarafından size bu muska yoluyla büyü yapılmış olabilir. Büyü belirtileri konusundaki büyü nasıl anlaşılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Maalesef toplumda hasta ruhlu, nefsani arzularına hakim olamayan çok fazla kişi var. Eşinize aşık olmuş, evinize girip çıkan bir akrabanız, arkadaşınız, komşunuz, yuvanız yıkılsın diye büyü yaptırıp, muskayı kolaylıkla evinizde bir yere koyabilir. Dolayısıyla, evinize girip  çıkan kişilere çok dikkat etmelisiniz. Herkes ile arkadaşlık kurmak başınıza bu tür sorunların gelmesine yol açabilir.

Evde muska buldum ne yapmalıyım ?

İnsanlara zarar vermek, büyü yapmak amaçlı muska hazırlanırken şeytani cinler kullanılır. Bu şeytani cinler büyü yapılan kişiye, eve musallat edilir. Kişinin düşünce ve davranışları kontrol altına alınmaya, kişinin istenilen şekilde tutum ve davranış sergilemesine çalışılır. Evde huzurun bozulması, eşlerin arasının açılması amacı ile yapılan büyüde de ev içerisinde, eşler arasında huzursuzluk çıkması için şeytani cinler görevlendirilir. Bu nedenle, evde bulduğunuz muskayı atmak, yakmak, suya atmak çözüm değildir. Bu muska ile yapılan büyünün bozulması gerekir.

Peki bu muska, büyü nasıl bozulur ?

Büyü bozma işlemi, işin ehli, dürüst, abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan havas hocaları tarafından yapılmalıdır. Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

  • Tarafımızca büyü bozma çalışmalarına başlamadan önce, kişiye bakım yapılarak, yapılan büyünün türü tespit edilir.
  • Yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, evde bulunan muska, telefonda yapacağımız tariflerimiz üzerine, kişi tarafından imha edilir.
  • Sonrasında, büyüye maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrası tarafımızca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
  • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp beli bir süre içmesi için ilmi havas çalışmaları yapılır.
  • Yazı çalışmaları yaparken kullandığımız mürekkep organik olup, tarafımızca özel olarak hazırlanır.
  • Tarafımca hazırlanan çalışmalar ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcıya teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Büyü nasıl bozulur konusunda detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Peki hocam size nasıl güveneceğiz?

Öncelikle şunu belirteyim, tarafımca sadece büyü nasıl bozulur , giden eşin geri getirilmesi , cin musallatından kurtarma gibi konularda ilmi havas çalışma desteği sağlanır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, birisine zarar vermek, birisini kendine aşık etmek, eşleri ayırmak, vs konularında çalışma yapılmaz.

Havas ilmi ile neredeyse çocukluğumdan bu yana ilgileniyorum. Metafizik alanda tarafımca yazılmış ve yaklaşık 5 yıldır satışta olan 4 adet kitabım bulunmaktadır.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Çalışmalarım tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Büyü bozma çalışmaları için ofisime gelmenize gerek yoktur.

Evde muska buldum ne yapmalıyım, evde muska bulunca ne yapmalıyım , muska bulunca ne yapmalıyım konusunda ilmi Havaş çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir