Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü Bozan Hocalar Konusunda Çok Dikkatli Olmalısınız

Büyü Bozan Hocalar Konusunda Çok Dikkatli Olmalısınız

Büyü bozan hocalar kimlerdir, dürüst büyü bozan hoca nasıl olmalıdır? Ehli sünnete uygun yaşayan, dürüst, gerçekten havas ilminin üstadı büyü bozan hocalar nasıl anlaşılır, ilmi havas çalışması yaptıracağınız kişiye nasıl güvenebilirsiniz? Büyü, insanoğlunun varoluşundan günümüze kadar varlığını sürdüren, bazı insanlar tarafından maalesef kullanılan insanların hayatlarını alt üst eden bir etkidir. İnsanlık tarihi boyunca büyü nasıl varsa, büyü yapan, sorunların çözümü için büyü bozan hocalar da var olmuştur, var olmaya da devam edecektir. Öncelikle şunu belirtelim, tarafımızca sadece büyü bozma çalışmaları, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi,  gibi ehli sünnete uygun konularda ilmi havas çalışmaları yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz tarafımca büyü yapılmaz, eşleri ayırmak, insanlara zarar vermek, iş hayatlarını sekteye uğratmak, vs konularda tarafımca kesinlikle çalışma yapılmaz. İlmi havas çalışmaları dışında tarafımca yazılmış ve halen satışta olan 4 adet kitabım bulunmaktadır. Çalışmalarım hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın lütfen: http://tilsimlidualar.com/calismalarim/

Büyü bozan hocalar - büyü nasıl nasıl bozulur
Büyü bozan hocalar

İnsanoğlu bir takım nefsani arzuları nedeni ile büyüye başvurmaktadır. Sevgisine karşılık bulamayanlar, eşlerin arasını açmak isteyenler, iş yerinde arkadaşının başarısını çekemeyenler, nefsani arzularına yenik düşüp, büyü yapan cinci hocalara, kendisini medyum olarak nitelendiren insanlara müracaat ederek, onlardan medet ummaktadırlar. Büyü yapılırken kafir cinlerden yani şeytani varlıklardan yardım alındığı için büyü tutsun ya da tutmasın, yapan, yaptıran ve yaptırılan kişinin üzerine cin musallat olur. Bu cinler zamanla, insanlar üzerinde kısmetsizlik, gece uykusunda korkma sıçrama, uyurken rüyada vahşi hayvanlar, kedi, köpek, yılan görme durumları, mutsuzluk, huzursuzluk, iç sıkıntısı, aile içi huzursuzluklar, aniden eşinden soğuma, ticari hayatlarının, işlerinin alt üst olması , vesvese, asabiyet gibi bir çok maddi manevi sıkıntılar ortaya çıkar.

Başlıca büyü çeşitleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü olmak üzere çok sayıda büyü çeşidi vardır. Özellikle büyü için müracaat edilen medyumlar büyünün günah olduğunu asla belirtmezler. Bu kişiler büyü yaparken şeytani yani kafir cinlerden yardım alırlar.

BÜYÜ BOZAN HOCALAR

Allah (c.c.) istemediği sürece aslında büyü de tutmaz. Büyünün tutmasına izin verecek olan da ancak sadece Allah’tır (c.c.). O zaman, şöyle bir soru sorabilirsiniz Allah (c.c.) günah olmasına rağmen neden büyünün tutmasına izin verir? Büyü tutmasa, büyü bozan hocalar a da bu dünyada ihtiyaç olmazdı, diyebilirsiniz. Bu sorunun cevabını şu şekilde verebiliriz: Bizler bu dünyada imtihandayız, Allah (c.c.) bizleri çeşitli yollarla imtihan etmektedir. İnsanların nefsani arzulara kapılıp, büyüye müracaat etmeleri de bu dünyadaki imtihanlara yenik düştüklerinin bir göstergesidir. Diğer, taraftan da büyüye maruz kalmış insanların da bu konuda bilinçli olup, İslamiyet ile alakası olmayan hem büyü yapan hem de büyü bozduğunu iddia eden medyumlara, cinci hocalara gitmek yerine, Havas ilmi konusunda gerçekten alim, ehli sünnete göre yaşayan, abdestinde namazında, asla büyü yapmayan büyü bozan hocalar  a müracaat edebilme kabiliyetini göstermeleri de bir imtihandır.

Büyü bozan hocalar, gerçek havas alimleri nasıl olmalı?

 • Öncelikle, ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde namazında kişiler olmalı,
 • Kesinlikle büyü yapmalı,
 • Çalışma konuları ehli sünnete uygun olmalı, kırmızı çizgileri olmalı, para için her şeyi yapabilecek kişilerden uzak durmalısınız,
 • Toplum içerisinde mümkünse tanınan, kolayca ulaşabileceğiniz kişiler olmasına özen göstermelisiniz. (Tarafımca yazılmış ve halen satışta olan 4 adet kitabım bulunmaktadır.)

Bu dünyanın geçici bir imtihan dünyası olduğunun bilincinde olan bir insan, nefsani hırsları nedeni ile asla büyü yaptırmaz. Kendisinde büyü belirtileri olan kişi de büyü bozan hocalar konusunda öncelikle araştırma yapmalı, bu kişilerin ehli sünnete uygun bir yaşantı sürmelerine, abdestinde namazında olmalarına dikkat etmeli. Büyü bozan hocalar konusunda sizleri uyarmak bilgilendirmek, aydınlatmak bizim görevimiz, tercih sizin, sorunlarınızın çözüm bulmak amacı ile ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, çalışmalarımız Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına kargo ile gönderilmektedir.

Hakkında tılsımlı dualar

6 comments

 1. hocam benim eşim beni aldattı ve halada aldatıyor ve bana hala yalan söylüyor bana çocuklarıma yılan gibi bütün kazan cınıda ailesine yediriyor kendine üstüne başına kıyafetler çeşit çeşit alıyor çocuklarımla bana gelinc alırız diyip geçiştiriyor sevgisi yok bana karşı bi yardım et hocam

  • tılsımlı dualar

   Nuray Hn. Allah’ın izni ile eşiniz ile aranızdaki sorunlar çözülebilir. Bu konuda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 2. Mrb. Sayfanızı gördüm. Sormak istedim. Sevdiğim kişi benimle evlilik düşünürken ortada hiçbir sebep yokken soğudu bnden ve sonrasında 2 ay içinde tanıdığını Sandığı biriyle nişanlandi aradım sebebini sordum mecbur bıraktılar istemiyorum aslında dedi sabrettim geri döner diye ama olmadı gitti o kadinla evlendi. Kadın ilk evliliginde eşini aldattığı için boşanan birisi. Bu konu ile ilgili bir bakım yapılabilir mi? Bu kadının birseyler yaptırmış olduğundan şüpheleniyorum. Bazı belirtiler var üzerimde bacaklarıma iğne batiriliyor hissi durup dururken ağlamaya başlıyorum çabuk sinirleniyorum Uykumda sıçrıyorum birden bire boşluğa düşüyorum sanki. Ve sürekli takip ediliyorum hissi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir