Home / Büyü Nasıl Bozulur / Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur , ayırma büyüsü nasıl bozulur , eşleri, nişanlıları ya da birbirini seven iki kişiyi ayırmak için yapılan soğutma büyüsü nasıl bozulur? Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunların sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz! Eşler arasında zaman zaman anlaşmazlıkların, olması sorunların çıkması gayet normaldir. Bu anlaşmazlıkların makul, anlaşılabilir sebepleri varsa insanlar karşılıklı konuşarak ayrılık noktasına gelmeden bu sorunlarını çözebilirler. İnsanlar arasındaki, eşler arasındaki her anlaşmazlığın sebebi tabi ki büyü değildir. Bu nedenle, öncelikle bakım yapılarak yaşanan sorunların sebebi büyüden mi, cin musallatından mı yoksa başka bir şeyden mi kaynaklanıyor tespit etmek gerekiyor. Yazıyı sonuna kadar okumanızı rica ederim. En başından şunu belirtmek isterim sadece cin musallatından kurtarma, büyü bozma ve giden eşin geri getirilmesi konularında ilmi havas çalışmaları yapıyorum. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. 

Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur , Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur bu konuda bilgi vermeden önce kısaca soğutma büyüsü belirtileri nelerdir bunlardan bahsedelim. Sizler de ona göre hayatınızda karşılaştığınız sorunların sebebi büyü mü yoksa başka bir şey mi ayırt edebilesiniz ki çözüm bulabilesiniz. Öncelikle, bakım yaptırmalısınız. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım sırasında ve ilmi havas çalışmaları yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur - soğutma büyüsü nasıl bozulur - eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur - ayrılık büyüsü nasıl bozulur - ayırma büyüsü nasıl bozulur
Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Eşleri Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsü belirtileri nelerdir? Ayırma büyüsü ya da diğer bir adıyla soğutma büyüsü, eşleri, nişanlıları, birbirini seven iki kişiyi ayırmak amacı ile kadına, erkeğe ya da her ikisine birden yapılır. Ayırma büyüsünün çeşitli belirtileri vardır. Ayırma büyüsü belirtileri kadında ve erkekte farklılık gösterir.

Eğer büyü kadına yapılmışsa, genellikle aşağıdaki belirtiler gözlemlenir;

 • Kadın kocasını, nişanlısını ne kadar çok severse sevsin ayırma büyüsü yapıldıktan sonra nefret etmeye başlar,
 • Eşini ya da nişanlısını düşmanı olarak görmeye başlar,
 • Ayrıca, kadında kendi anne ve babasına karşı asi davranışlar olur,
 • Kadın büyü yapılmadan önce hamile bile olsa büyüden sonra kadının doğurganlığı biter.

Eğer büyü erkeğe yapılmışsa, genellikle aşağıdaki belirtiler gözlemlenir;

 • Karısını, nişanlısını ne kadar çok severse sevsin büyü yapıldıktan sonra nefret etmeye ve şiddet uygulamaya başlar,
 • Erkek asabileşir. İş yerinde patronu ile mesai arkadaşları ile sorunlar yaşamaya başlar, bir süre sonra işten kovulur,
 • Büyü öncesi el üstünde tuttuğu eşini büyü sonrasında hor görür, insanlar içerisinde küçük düşürmekten zevk alır.

Eşler bir araya geldiklerinde havadan sudan sebepler ile tartışmaya başlarlar. Aslında, ortada çözülecek bir sorun da olmadığı için büyü yapılan kişi ile kurulmaya çalışılan diyaloglar, mantık çerçevesindeki konuşmalar bir fayda sağlamaz. Ayırma büyüsü belirtileri gözlemleniyor ise derhal, hiç vakit kaybetmeden yapılması gereken, bu büyünün bozulmasıdır.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur , ayırma büyüsü nasıl bozulur . Bazı insanlar ya da yakınları eşleri ayırma büyüsü yapılmış olabileceğini belirtilerden anlarlar. Fakat, büyü kavramının ciddiyetini yeteri kadar bilmedikleri için, internetten, kitaplardan, vs. edindikleri bir takım bilgiler ile kendi kendilerine dualar okuyarak, terkipler düzenleyerek büyüyü bozmaya çalışırlar. Çoğu zaman, bu yapılan çalışmalar sonuçsuz kalır hatta sorunlar daha da büyür. Bir çok yazımızda belirttik, büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır, bunlar büyü yapılan kişilere musallat edilir. Bu nedenle, büyü bozma işleminde başarılı olmak için bu konuda ilmi bilgiye, tecrübeye, riyazata, icazete gerek vardır.

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur , soğutma büyüsü nasıl bozulur , ayırma büyüsü nasıl bozulur bu soruların cevabı ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde namazında bir havas hocasından ilmi çalışma desteği almaktır.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

 • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/
 • Rabıta ile bakım yapıyorum. Rabıta yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Özel bir yöntem ile bakım yapıyorum. Gerçekten kendilerine cin mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış,  büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum.
 • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca, uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
 • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer , eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara maddi-manevi zarar vermek, eşleri ayırmak, vs konularında çalışma yapmam.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

eşlere yapılan büyü nasıl bozulur , eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur , eşime büyü yapılmış nasıl bozulur , soğukluk büyüsü nasıl çözülür , eşler arasına yapılan büyü nasıl bozulur , soğukluk büyüsü nasıl bozulur , eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır

Tarafımca hazırlanan eşleri ayırmak için yapılan büyüsü büyüsü nasıl bozulur , soğutma büyüsü nasıl bozulur , ayırma büyüsü nasıl bozulur ve diğer tüm büyü bozma çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Tarafımdan havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

15 comments

 1. yedirilerek yapılan büyü nasıl bozulur?

 2. eşimle bende büyü varmı?Bunu net olarak nasıl ogrenirim

 3. Merhaba eşime büyü yapıldığını düşünüyorum sürekli kavga etmeye başladık aklım almıyor Başka biri oldu çıktı ama bunun kesin büyü olduğunu nereden anılacağım nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 4. Erkut Şahintürk

  slm alk ben Almanya/Hannover şehrinden yazıyorum benim 22 sene evliliğim vardı 10 aydan beri evde değilim 1 oğlum 21 yaşında 1 kızım 18 yaşında inişli çıkışlı yıllarımız geçti ama böylesi olmadı biz severek evlendik herkes bizi örnek bile alırdı ama şu son bir buçuk yılda hanımının tavırları değişti
  ben ne kadar diller döktüysem hiç biri kafi etmedi şiddet yok çoğu alışkanlıklardan da vaz geçtim zaten 10 seneye yakın alkol da kullanmıyorum kadın kız hayatım yok
  çok diller döktüm dinimiz açısından da ailenin çok büyük kutsal olduğunu çocuklarımızın geleceği yeni bir sayfa açalım çok söyledim ama kafi gelmedi hep anlica şekilde cevap lar bana yardım ederseniz çok minnettar olurum

 5. benim eşim benden nefret ediyor çocukları arayıp sormuyor 5 aydır bizden uzak duruyor bizi istemiyor esimde boyu mu var bize yardımcı olur musun

 6. Ailem sürekli sevdiğimle bana büyü yapıyor. Diğerlerini bozdurduk ama en son yine tas ile ayırma büyüsü yaptiklar. Taktigimiz muskalarimiz var ama yine de büyüklerin bize etki ettiğini düşünüyorum onu. Son zamanlarda hep kavga uzaklaşma içerisindeyiz gerçekten etki ediyor olabilir mi?

 7. Erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyorduk ama erkek arkadaşım 1yil geçtikten sonra bana çok kötü davranmaya şiddet uygulamaya ve küfürlü konuşup hakaret dolu sözler etmeye başladı şimdi benden sebebi belirsiz bir şekilde nefret ediyor Ama bizim aramızda hiç büyütülücek bi kavga geçmedi erkek arkadaşım en küçük şeyi bile sorun eder oldu büyü yapıldığını düşünüyorum bunu nasıl anlarım hocalara gidicek param olmadığı için yardımcı olurmusunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir