Home / Kısmet Açma / Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır , kısmet bağlanması nasıl anlaşılır ,  kısmet kapama büyüsü belirtileri nelerdir , kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur , bu yazımızda sizleri bu konularda bilgilendirmeye çalışacağız. Çevremizde zaman zaman öyle insanlar ile karşılaşırız ki, işleri hep aksi gider.  Gayet iyi niyetli, çalışkan olmalarına rağmen bir türlü iş hayatında başarılı olamazlar, hatta bir iş bulup çalışamazlar, iş bulup girseler de bir süre sonra işten ya kovulurlar ya da çıkmak zorunda kalırlar. Evlenmek isterler bir türlü evlenemezler.

Hayatımızda karşılaştığımız her sorun karşısında, benim kısmetim kapalı, bana büyü yapılmış demek tabi ki doğru değildir. Burada önemli olan hayatımızı ve karşılaştığımız sorunları iyi analiz edip doğru çözüm yollarını aramaktır. Öncelikle, bir insanın kısmeti nasıl kapanır bu konuda kısaca bilgi verelim.

kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır

İnsanın kısmeti nasıl kapanır?

Allah (c.c.) yaratmış olduğu kullarının kısmetini kapatmaz. Allah (c.c.), tüm kullarını yaratırken kısmetleri açık olarak yaratır. Ama, çevremizdeki bizi çekemeyen, kendisine rakip gören, kötü niyetli insanların yaptığı büyüler, yaydıkları negatif enerji nedeni ile başta iş ve evlilik hayatı olmak üzere birçok alanda kısmetimiz kapanır.

Kısmet kapalılığının bir sebebi de birisinin bedduasını almak olabilir.

Allah’a olan kulluk vazifelerimizi, ibadetlerimizi tam olarak yerine getirmeyip, doğru yoldan (Hakk yolundan) uzaklaşarak, yanlış yollara saptığımız takdirde de, kendi kendimize de kısmetimizin kapanmasına sebep olabiliriz.

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır?

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır hayatımızda karşılaştığımız her sorun, her aksilik tabi ki kısmetimizin kapalı olduğu anlamına gelmez. Bizler öncelikle iş hayatında karşılaştığımız aksilikler karşısında kendimizi sorgulamamız gerekiyor. Bizler yeterli gayreti gösteriyor muyuz, işimizi özenli yapıyor muyuz, eksiklerimiz nelerdir bunlara bakmalıyız. Evlilik kısmeti için de aynı şey geçerli. Evlilik de çaba ister gayret ister. 

Hayatımızda bizler gereken çabayı göstermemize rağmen işlerimiz hep aksi gidiyorsa kısmetimizin kapalı olduğundan, tarafınıza kısmet kapama büyüsü yapılmış olabileceğinden  şüphelenebiliriz.

  • İş hayatında her şey yolunda giderken birden bire sorunlar yaşamaya başladıysanız ya da işleriniz hep aksi gidiyorsa tarafınıza kısmet kapama büyüsü yapılmış olabilir.
  • İnsanlar ile ilişkileriniz gayet iyi iken aniden sorunlar yaşamaya başladıysanız, iş hayatında, sosyal hayatta insanlar sizinle birlikte vakit geçirmekten kaçınıyor, sizden uzaklaşıyor ise kısmet kapama ya da başka bir alanda büyüye maruz kalmış olabilirsiniz.
  • Nişanlınız ile evlilik yolunda ilerleyen mutlu bir ilişkiniz olmasına rağmen birden bire sorunlar yaşamaya başladınız ve ayrıldıysanız büyü nedeni ile olmuş olabilir. 

Tabi ki yukarıda belirttiklerimiz dışında büyünün çeşitli belirtileri vardır. Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır büyü belirtileri konusunda bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur?

Tarafınıza büyü yapılmış olabileceğinden şüpheleniyorsanız öncelikle yapmanız gereken gerçek bir havas alimine müracaat etmelisiniz. Bu işin ehli, dürüst havas hocaları öncelikle bakım yaparak tarafınıza gerçekten büyü mü yapılmış yoksa yaşadığınız sorunların sebebi başka bir şey mi bunu tespit ederler. Birçok yazımızda belirttiğimiz gibi büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır. Bu nedenle büyü bozma konusu uzmanlık ister kendi kendinize yapacağınız okumalar, terkipler ile büyünün etkilerinden kurtulamayabilir hatta bu cinleri daha da azdırabilirsiniz. Tarafımıza müracaat eden kişilere öncelikle bakım yapılır. Eğer, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türüne göre ilmi havas çalışmaları yapılır. Çalışmalar özel mürekkep ile hazırlanmakta olup Türkiye’ye ve Almanya, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Maalesef kendini havas hocası olarak lanse eden cindar kişiler piyasada çok. Bu kişilere müracaat edip mağdur olmuş insanlar ile hemen hemen her gün telefon ile görüşüyorum. Cindar kişilerin bırakın sizin sorunlarınızı çözmeyi kendilerine hayrı yoktur. Uzun yıllar edinmiş olduğum bilgi, tecrübe ve riyazat dönemlerim sonrası büyüklerin himmeti ile Allah (c.c.) tarafından tarafıma yüklenen donanımlar ile çalışmalarımı yapmaktayım. Tarafımca sadece büyü bozma, giden eşin geri getirilmesi ve cin musallatından kurtarma gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapılmaz. Ayrıca, metafik alanda yayınlanmış ve şu an satışta olan 4 adet kitabım bulunmaktadır.

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur bu konularda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

8 comments

  1. Mrb benim abim 26 yaşında ve kismetinin kapalı olduğunu düşünüyoruz sizin sayfanizi da görünce sizden yardım almak istedim bana hatta bize yardım edermeder misiniz

  2. Hocam ben 21 yasinda genc bir bayanim evliyim cocugum var ama hic bir isim rast gitmiyor ozellikle is hayatim bir markette calisiyordum mudure ne dedilerse benimle cok kizisti ve isten ciktim bu yuzden bunalima girdim butun kapilar yuzme kapaniyor sizce ben de buyu varmidir .

  3. Merhaba Ben evlenemiyorum evlenmeyi geçtim sevgililik durumum bile yok bundan yıllar önce bi ilişkim olmuştu eski kız arkadasım cüzdanıma bakarken vesikalık fotoğrafımı gördü ve aldı üzerimden zaman geçti biz ayrıldık 1 veya 2 ay geçmeden talihsiz iş kazası geçirdim yüzümü kestim kesi oldukça büyük ve O zaman dan bu zamana anlaştığım 2 kız oldu 1 ay demeden ayrıldım ve aldatıldım üzerimde büyü olabilir mi

  4. Merhabalar ben 28 yaşındayım bir türlü evlilik yoluna giremiyorum hep bir aksilik oluyor iş hayatımda ters gitti uzun süredir işsizim yardımcı olur musunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir