Home / Büyü Nasıl Bozulur / Muska Nasıl Bozulur?

Muska Nasıl Bozulur?

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Muska nasıl bozulur , muska nasıl yok edilir? Sizi çekemeyen, evliliğinizde mutluluğunuzu, eşinizi kıskanan, iş hayatınızda sizi rakip gören, başarılarınızı kıskanan kişiler tarafından size büyü yapılmış olabilir.  Büyünün yapılış amacına göre çok çeşitleri vardır. Bunlardan birisi de evinize, iş yerinize muska bırakılmasıdır.

muska nasıl bozulur

Muska Nasıl Bozulur?

Peki, evinizde, iş yerinizde muska bulduğunuz zaman ne yapmalısınız? Bulduğunuz muskayı, çöpe atmak, toprağa gömmek çözüm müdür? Bulduğunuz, muskayı çöpe atmak, toprağa gömmek çözüm değildir. Birçok yazımızda belirttiğimiz üzere büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır, bu cinler kişiye musallat edilir. Büyünün kişi üzerinde çok çeşitli ruhsal ve bedensel olumsuz etkileri vardır. Büyü belirtileri konusunda detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Evinizde, iş yerinizde muska bulduğunuz zaman yapmanız gereken, işin ehli, dürüst bir havas hocasına müracaat etmek olmalıdır. Piyasada o kadar çok medyum var ki hangisine inanıp, güveneceksiniz. Üzerine basa basa belirtmek isterim ki, gerçek bir havas hocası kesinlikle büyü yapmaz. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, evli insanları ayırmak, insanlara herhangi bir şekilde zarar vermek, birini kendinize aşık ettirmek gibi konularda kesinlikle çalışma yapmaz. Tarafımca da kesinlikle büyü yapılmaz. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi ehli sünnete uygun konularda ilmi havas çalışma desteği sağlanır.

İnternetten araştırdığınız zaman muska nasıl bozulur büyü nasıl bozulur konularında karşınıza çok çeşitli terkipler, okunacak dualar, uygulamalar, vs çıkabilir. Havas, gerçekten bir ilimdir, bilgi, tecrübe, riyazat, halvet dönemleri ve icazet gerektirir. Dolayısı ile okuduğunuz bilgiler doğrultusunda kendini kendinize muska nasıl bozulur, büyü nasıl bozulur konularında çalışmalar, terkipler yapmamanızı, bulduğunuz muskayı kesinlikle açmamanızı, atmamanızı tavsiye ederiz.

Bu konularda tarafımdan çalışma desteği almak isteyenlere önce bakı yapılarak gerçekten büyüye maruz kalıp kalmadıkları tespit edilir. Bulunan her muska büyüye maruz kaldığınız anlamına gelmez. Eğer, kişi gerçekten büyüye maruz kalmış ise öncelikle tarafımca yapılacak havas çalışmaları ile kişi koruma altına alınır. Sonrasında tariflerim doğrultusunda muska imha edilir. Diyebilirsiniz ki, “peki hocam size nasıl güveneceğiz?” Zaman zaman sahte hocalara müracaat edip mağdur olmuş, parasını kaptırmış insanlar ile görüşüyorum. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere kendimi ispatlamak için bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler oluyor. Metafizik alanında yayınlanmış 4 adet kitabım bulunmaktadır.

Muska nasıl bozulur , büyü nasıl bozulur konularında ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, yapmış olduğum havas çalışmaları tarafınıza kargo ile gönderilmektedir.

 

 

facebooktwittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetumblr
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Hakkında tılsımlı dualar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir