Home / Büyü Nasıl Bozulur / Muska Nasıl Bozulur?

Muska Nasıl Bozulur?

Muska nasıl bozulur , muska nasıl yok edilir , büyü nasıl bozulur? Sizi çekemeyen, evliliğinizde mutluluğunuzu, eşinizi kıskanan, iş hayatınızda sizi rakip gören, başarılarınızı kıskanan kişiler tarafından size büyü yapılmış olabilir.  Büyünün yapılış amacına göre çok çeşitleri vardır. Bunlardan birisi de evinize, iş yerinize muska bırakılmasıdır.

muska nasıl bozulur

Muska Nasıl Bozulur?

Peki, evinizde, iş yerinizde muska bulduğunuz zaman ne yapmalısınız? Bulduğunuz muskayı, çöpe atmak, toprağa gömmek çözüm müdür? Bulduğunuz, muskayı çöpe atmak, toprağa gömmek kesinlikle çözüm değildir. Birçok yazımızda belirttiğimiz üzere büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır, bu cinler kişinin üzerine musallat edilir. Büyünün kişi üzerinde çok çeşitli ruhsal ve bedensel olumsuz etkileri vardır. Büyü belirtileri konusunda detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı önemle tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız.

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Evinizde, iş yerinizde muska bulduğunuz zaman yapmanız gereken, işin ehli, dürüst bir havas hocasına müracaat etmek olmalıdır. Piyasada o kadar çok medyum var ki hangisine inanıp, güveneceksiniz. Üzerine basa basa belirtmek isterim ki, gerçek bir havas hocası kesinlikle büyü yapmaz. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, evli insanları ayırmak, insanlara herhangi bir şekilde zarar vermek, birini kendinize aşık ettirmek gibi konularda kesinlikle çalışma yapmaz. Tarafımca da kesinlikle büyü yapılmaz. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi ehli sünnete uygun konularda ilmi havas çalışma desteği sağlanır.

İnternetten araştırdığınız zaman muska nasıl bozulur , büyü nasıl bozulur konularında karşınıza çok çeşitli terkipler, okunacak dualar, uygulamalar, vs çıkabilir. Havas, gerçekten bir ilimdir, bilgi, tecrübe, riyazat, halvet dönemleri ve icazet gerektirir. Dolayısı ile okuduğunuz bilgiler doğrultusunda kendini kendinize muska nasıl bozulur, büyü nasıl bozulur konularında çalışmalar, terkipler yapmamanızı, bulduğunuz muskayı kesinlikle açmamanızı, atmamanızı tavsiye ederiz.

Muska ile Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur konusunda bilgi almak için internetten çeşitli forumları okuyabilirsiniz fakat bunlar sizi yanıltmasın. Kesin ve kalıcı çözüm, gerçek bir havas hocasından çalışma desteği almaktır. 

Cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Gerçekten kendilerine büyü mü yapılmış,  büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir. Ayrıca, kişiye büyü yolu ile ya da bir şekilde cinler musallat olmuş olabilir.
  • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye ya da cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca uzaktan tarafımca yapılan görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
  • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
  • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler, umre ziyaretlerim esnasında Mekke-Medine’den tarafımca alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Çalışmalarımı, Türkiye içi, Almanya, Fransa, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile göndermekteyim.

Peki hocam size nasıl güveneceğiz?

Zaman zaman sahte hocalara müracaat edip mağdur olmuş, parasını kaptırmış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler oluyor. Metafizik alanında yayınlanmış ve halen satışta olan Kültür Bakanlığı’ndan onaylı 4 adet kitabım bulunmaktadır. Tarafımca da sadece büyü nasıl bozulur çalışmaları, giden eşi geri getirme, cin musallatından kurtarma, gibi ehli sünnete uygun alanlarda ilmi çalışma yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz birisini kendine aşık etmek, birisinin ticari hayatına zarar vermek, vs konularda kesinlikle çalışma yapılmaz. 

Tarafımızca hazırlanan ilmi havas çalışmaları tüm Türkiye’ye ve Almanya, Fransa, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir. Sorunlarınızın çözümüne yönelik ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur.

Muska nasıl bozulur , büyü nasıl bozulur konularında ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, yapmış olduğum havas çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

 

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir