Home / Büyü Nasıl Bozulur / Rabıta ile Bakım

Rabıta ile Bakım

Bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , İstanbul’da bakım yapan hocalar , Ankara’da bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , büyü bozan hocalar , nasıl olmalıdır? Manevi bakım, insanoğlunun karşılaşmış olduğu problemlerin sebebinin belirlenmesi ve ruhani alemden kaynaklanan sorunların tespit edilmesi için metafizik aleme astral seyahattir. Problemlerin ruhani veya cismani tezahürlerinin sebebini belirlemek için yapılan spiritüel bir uygulamadır.

Not: Telefonda ücretsiz bakım yapan kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler cinler aracılığı ile bakım yaptıkları için sizin üzerinize cinleri musallat ederler.

Bakım, çeşitli yöntemler ile yapılmaktadır. Bakımın kendine özgü hassasiyetleri vardır. Bakım ile meşguliyeti olan kimsenin, İslami hassasiyetlere önem vermesi, helal-haram ve şüpheli şeylerden uzak durması gerekir. Ruhani alemle irtibatı sekteye uğratmaması için, bakı yapan kişinin yaşantısında ibadet ve teatlarda gevşekliğe, gaflete mahal vermemesi gerekir. Ruhani alemi titreşime geçirecek olan, ulvi hizmetlilerin manyetizmidir. Spiritüel derinlik manevi ruhaniyeti celb eder.

Bakım Yapan Hocalar

Bakım yapan hocalar konusunda çok dikkatli olmalısınız. İnternette araştırıp bulduğunuz herkese bakım yaptırmamalısınız. Bu kişilerin web sitelerini çok iyi incelemelisiniz. Ehli sünnete uygun yaşamayan, abdestinde, namazında olmayan cindar kişierden uzak durmalısınız. Özellikle, ücretsiz bakım yaptığını belirten kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler bakımı cinleri kullanarak yaparlar ve cinleri sizin üzerinize musallat ederler. Sonrasında sizin paralarınızı almak için bu cinleri kullanarak kendilerine adeta sizi bağımlı hale getirirler. Bırakın sorunlarınızın çözülmesini hayatınız kabusa döner.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını söylüyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, dürüstlüğümü, çalışmalarımın etkisini ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler müracaat ediyor. Metafizik alanında yayınlanmış, Kültür Bakanlığı’ndan onaylı ve yaklaşık 4 yıldır satışta olan kitaplarım bulunmaktadır. 

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diyebilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Bakım Sonrası Büyü Nasıl Bozulur Havas Çalışmaları

 • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye maruz kalmış kişiler, 2 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas çalışmaları yapılır.
 • Yazı çalışmaları yaparken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafıma özel olarak hazırlanır.
 • Tarafımca hazırlanan çalışmalar ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Büyü nasıl bozulur konusunda detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Bakım Ücreti 120 TL

120 TL bakım ücretini banka kanalı ile havale-EFT yapmak için hesap bilgileri: Akbank T.A.Ş. TR70 0004 6000 6788 8000 0730 33

Bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , İstanbul’da bakım yapan hocalar , Ankara’da bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , büyü bozan hocalar

Hakkında tılsımlı dualar

32 comments

 1. Büyü olup olmadığı tarafımca yapılacak olan rabıta ile bakım sonrasında belirlenmektedir. Rabıta ile bakım linkini okuduktan sonra tarafıma ulaşmanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

 2. Selam.
  Esim benden gittikce cok sogudu ve kac gündür gece evde defol arabada uyuyor. Isden sonra gelip yemegini yiyip cikiyor, ama iki gündür hic gelmiyor. Ben büyü yapildigindan süpeleniyorum esime.

 3. Hocam merhaba 2015 yılında bir kadınla tanıştım bana büyü yaptırdı yapan hocamıza tanıyorum cinleri resmen görüyordum ve başka hocalara gittim.zar zor.duzeldim ama büyünün tam etkisi geçmedi göğüs kafesinde perşembeye cuma günleri arada yanmalar hissediyorum .bu kadına tekrar geri dönmek istiyorum ama evliyim.kadin azılı katil insanları birbirine düşman etmeyi çok seviyor herşey benim olsun istiyor.esim beni seviyor ama benesime karşı çok soğuktu.neyapmamgerekiyor beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 4. Hocam merhaba,
  Oğlum bundan 11 yıl önce intihar etmiş bir arkadaşını ipte asıli bulmuş.O günden sonra majör depresyon tanısıyla yaşıyor.Gittiği psikolog ve psikiyatrların tedavisi bir işe yaramadı.İntihar etmiş birini bu durumda bulduğu için orada cinlerinveya bir büyünün var olma olasılığından söz edilebilir mi?

 5. Hocam Benim esime Domuz büyüsü yapilmis bizi ayirmak icin edin evini terk etti Beni görmek bile istemiyo Cok Güzel evliligimiz vardi Ona Bu Domuz büyüsünü yedirmisler Bana yardim edin lütfen bozmak icin ne yapilmali Ve ne kadara mal Olur ?

 6. Hocam hayırlı geceler esim 10 yıldan beri tıbben okb dinen vesvese takıntı rahatsızlığı yaşıyor hayatimiZ zehir oldu bu konuda sizden yardımınızı rica ediyorum size ulaşabilecek numaranızı verirseniz görüşmek istoyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir