Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü bozan en iyi hocalar

Büyü bozan en iyi hocalar

Büyü bozan en iyi hocalaren iyi vefk yapan hocalartürkiyedeki en iyi hocalaren iyi büyü bozan hocalarmuska yapan iyi hocalaren iyi muska yapan hocalar . Cin musallatından, büyüden, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz sorunlardan kurtulup maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz.  Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunların sebebinin tespiti ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz! Bir çok yazımızda büyü kavramı ve cin musallatı konularında sizlere bilgi vermeye, sizleri aydınlatmaya çalıştık. Israrla, büyünün büyük günahlardan olduğunu belirttik. İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu metafizik alemde yaşayan ve cin olarak adlandırılan varlıklar bulunmaktadır. Bu cinlerin de, aynı insanlar gibi rahmani ve şeytani olanları vardır. Maalesef, nefsine yenik düşen bazı insanlar, bu şeytani cinlerden faydalanarak, özel hayatlarında, iş hayatlarında kıskandıkları, çekemedikleri, kendilerine rakip gördükleri ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta ya da cindar kişilere yaptırmaktadır. 

Büyü bozan en iyi hocalar
Büyü bozan en iyi hocalar

Dikkat !

Ücretsiz diye tanımadığınız kişilere bakım yaptırmayın!

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Büyü bozan en iyi hocalar , büyü, insanın ruhani-bedeni hayatını alt üst eden çok çeşitli olumsuz etkilere sahiptir. Büyü kavramı hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan olumsuzluklara, sorunlara anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, bir türlü işin içinden çıkamamaktadırlar. Kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler ise, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Mağdur olmakta, maddi-manevi çeşitli zararlara uğramaktadırlar.

Dikkat

Piyasada kendini havas hocası-medyum olarak lanse eden kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani cinler ile irtibatta olup, bu cinlerden faydalanarak bakım yapmaktadırlar. Şeytani cinler aracılığı ile sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, buna sakın kanmayın. Bu şeytani cinler sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını kesinlikle istemezler. Bu sebeple, bu hocaların-medyumların yaptıkları yazı çalışmaları ile üzerinizdeki büyü ortadan kalmaz. Hatta, üzerinizdeki büyünün etkileri daha da artar. Sebebi, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinler musallat edilmektedir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin, sizi terk etmesini, büyünün etkilerinin bozulmasını istemezler, engel olmak için mücadele ederler.

Büyü bozan en iyi hocalar

Büyü bozan en iyi hocalaren iyi vefk yapan hocalartürkiyedeki en iyi hocalaren iyi büyü bozan hocalarmuska yapan iyi hocalaren iyi muska yapan hocalar . diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler aracılığı ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden kesinlikle uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

 • Tarafıma ilmi havas çalışmaları yaptırmak için müracaat eden kişilerin öncelikle bakım hizmeti alması gerekiyor. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve ilmi havas çalışmaları yaparken hiçbir şekilde cinler ile irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
 • Yapmış olduğum bakımın ardından yapılan büyünün türünü belirleyip, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
 • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma, cin musallatından kurtarma havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
 • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
 • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum havas yazı çalışmalarını tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile gönderilmekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Karşınızdaki kişinin söylemleri ile yaşam tarzı birbirine uyuyor mu, ona bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı bana ulaşıyor. Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda herhangi bir çalışma, büyü yapmam. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Büyü bozan en iyi hocalaren iyi vefk yapan hocalar , türkiyedeki en iyi hocalar , en iyi büyü bozan hocalarmuska yapan iyi hocalar , en iyi muska yapan hocalar , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

8 comments

 1. Selam ben zor durumdayim esimle her gun kavga cikiyo bide buyuk oglumula cookk sougklum var ne yapmaliyim

 2. Hocam 2 kızım var sıkıntılarımız büyük ruh daralması panik atak uykusuzluk yorgunluk gibi bir sürü şeyler çekiyoruz tesadüfen sizin sayfanızı gördüm bize nasıl yardımcı olursunuz

 3. Hocam,eşimle hiç konuşamaz olduk,surekli tartışma yaşıyoruz,ve eşim beni gormek bile istemez hale geldi.sadece çocuğunu gormeye geliyor haftada bir.suan o ben annemlerdeyim o ise çalıştığı farklı şehirde yaşıyoruz ..bu konu için arıyorum verdiğiniz numarayı ama açılmıyor…

 4. Hocam 2 buçuk senedir eşimden ayrıyım 3 yaşında oğlum var eski eşim çocuğunu hiç gözü görmüyor evliliğimizdede beni gözü görmüyordu bu yüzden bitmişti normal olduğunu düşünmüyorum yok sayıyor çocuğunu. Oğlum çok sıkıntılı çok bağırıyor ağlıyor sinirli içinden çıkamıyorum çare arıyorum yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir