Home / Büyü Nasıl Bozulur / Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır , manevi bakım, insanoğlunun karşılaşmış olduğu problemlerin sebebinin belirlenmesi ve ruhani alemden kaynaklanan sorunların tespit edilmesi için metafizik aleme astral seyahattir. Burada astral seyahat bakım yapan kişi tarafından yapılır. Bir başka deyişle, bakı-bakım, problemlerin ruhani veya cismani tezahürlerinin sebebini belirlemek için yapılan spiritüel bir uygulamadır.

Bakım, çeşitli yöntemler ile yapılmaktadır. Bakımın kendine özgü hassasiyetleri vardır. Bakım ile meşguliyeti olan kimsenin, İslami hassasiyetlere önem vermesi, haram-helal ve şüpheli şeylerden uzak durması gerekir. Ruhani alemle irtibatı sekteye uğratmaması için, bakı yapan kişinin yaşantısında ibadet ve teatlarda gevşekliğe, gaflete mahal vermemesi gerekir. Ruhani alemi titreşime geçirecek olan, ulvi hizmetlilerin manyetizmidir. Spiritüel derinlik manevi ruhaniyeti celb eder.

Bakım hizmeti nasıl alınır
Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır , aşağıda anlatılanları dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

 • Tarafımca rabıta yolu ile bakım yapılmaktadır. Bakı-bakım esnasında kesinlikle cinler ile irtibata geçilmemektedir.
 • Tarafımdan bakım hizmeti almadan önce mutlaka bu web sitemi inceleyerek, hakkımda bilgi sahibi olmanızı rica ederim. Tarafıma ulaşan kişilerin bilgilerinin gizliliği açısından telefonlara kendim bakıyorum, sekreterim ya da yardımcım yok. Yoğun bakı ve metafizik çalışmalarım nedeni ile telefon ile tarafımı arayan kişilere kendimi anlatacak, güven telkin edecek ne vaktim, ne de buna ihtiyacım var. 
 • Tarafımdan bakı hizmeti almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken 120 TL bakım ücretini aşağıda belirtilen banka hesap numarama yatırmak.
 • Sonrasında, WhatsApp’tan bakım yaptıracak kişinin annesinin ve kendi adını bildirmesi yeterlidir. Bakım yaptıracak olan kişi evli ise ayrıca ücret alınmadan hem eşine hem de kendisine bakım yapıyorum.  Örneğin, ben Ayşe kızı Fatma, eşim Zeynep oğlu Ali, gibi. Bu bilgilerin dışında kişinin resmini, doğum tarihini, vs bilgilerini istemiyorum. WhatsApp’tan bu bilgileri göndermeyin.
 • Tarafıma bu bilgiler WhatsApp’tan ulaştıktan sonra sıra ile kişileri arayarak telefonda bakımı anlatıyorum. Bakım hizmeti almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yoğun talepler nedeni ile buna ayıracak benim vaktim de yok. 

Not: Telefonda ücretsiz bakım yapan kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler cinler aracılığı ile bakım yaptıkları için sizin üzerinize cinleri musallat ederler.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını söylüyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, dürüstlüğümü, çalışmalarımın etkisini ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor.

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diyebilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Bakım Yapan Hocalar

Bakım yapan hocalar konusunda çok dikkatli olmalısınız. İnternette araştırıp bulduğunuz herkese bakım yaptırmamalısınız. Bu kişilerin web sitelerini çok iyi incelemelisiniz. Ehli sünnete uygun yaşamayan, abdestinde, namazında olmayan cindar kişierden uzak durmalısınız. Özellikle, ücretsiz bakım yaptığını belirten kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler bakımı cinleri kullanarak yaparlar ve cinleri sizin üzerinize musallat ederler. Sonrasında sizin paralarınızı almak için bu cinleri kullanarak kendilerine adeta sizi bağımlı hale getirirler. Bırakın sorunlarınızın çözülmesini hayatınız kabusa döner.

Bakım Sonrası Büyü Nasıl Bozulur Havas Çalışmaları

 • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye maruz kalmış kişiler, 2 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas çalışmaları yapılır.
 • Yazı çalışmaları yaparken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafıma özel olarak hazırlanır.
 • Tarafımca hazırlanan çalışmalar ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Bakım Ücreti 120 TL

120 TL bakım ücretini banka kanalı ile havale-EFT yapmak için hesap bilgileri: Akbank T.A.Ş. TR70 0004 6000 6788 8000 0730 33

Büyü nasıl bozulur konusunda detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

www.buyunasilbozulur.net

Bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , İstanbul’da bakım yapan hocalar , Ankara’da bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , büyü bozan hocalar , bakım hizmeti nasıl alınır .

Hakkında tılsımlı dualar

2 comments

 1. Slm hocam ücreti yatırdıktan sonra sizinle nasıl iletişime geçicez no vs iletişim bilgisi yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir