Home / Büyü Nasıl Bozulur / Endonezya’da Büyü Bozan Hocalar

Endonezya’da Büyü Bozan Hocalar

Endonezya’da büyü bozan hocalar , dünyanın neresinde olursanız olun fark etmez, büyüden ve etkilerinden kurtulup maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde yaşayabilirsiniz. Çağımızda insanların çoğu depresyondan, stresten, panik ataktan muzdarip. İçine kapanık bir hayat yaşayanların sayısı oldukça fazla. Sosyal ilişkilerinde, aile hayatında, iş hayatında sorunlar yaşıyor.  Bu amaçla kullanılan ilaçlar çoğu kişiye bir fayda vermiyor. Geçici olarak bir rahatlama sağlıyor, sonrasında sorunlar katlanarak büyüyor. Tabi ki, yaşanan bu sorunların hepsinin büyüden, cin musallatından kaynaklanıyor olduğunu söylemek doğru değildir. Ama, şunun bilinmesi gerekir ki, toplumda büyü oldukça yaygın. İnsanlar iş hayatlarında rakip gördükleri ya da akrabalar arası birbirlerini çekemedikleri  kişilere büyü yapmakta, büyü yaptırmaktadır.

Endonezya'da büyü bozan hocalar
Endonezya’da büyü bozan hocalar

Endonezya’da derin hocalar , Endonezya’da hocaya gidenler , Endonezya’daki ünlü hocalarEndonezya’daki en iyi hocalar . Allah’ın izni ruhani-bedeni sorunlarınızın çözümü, sıkıntılarınızın giderilmesi için doğru adrestesiniz. Büyüden, cin musallatından kurtularak manevi ve manevi anlamda bolluk içerisinde, ruhani-bedeni huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. Allah (c.c.), hiç kimseyi bu dünyada maddi-manevi eziyet çekmesi, problemler ile boğuşması için yaratmamıştır. Bedeni  olarak hastalandığımız zaman nasıl ki doktora gitmemiz normal, caiz ise, büyü, cin musallatından kaynaklı sorunlarımızın  çözümü için de ilmi havas çalışma desteği almak caizdir.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak anlatacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım yapsın ?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Büyü nedir, etkileri nelerdir ?

Bir çok yazımızda büyü hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık, ısrarla, büyünün, büyük günahlardan olduğunu yazdık. Maalesef, bazı insanlar “ben büyüye inanmam” diyor, ama büyüye inanıp inanmamak kendilerine bir fayda sağlamıyor. Büyü insanlık tarihi boyunca hep olmuştur. Nefsine yenik düşen şeytani insanlar büyüye yaygın olarak müracaat etmektedir.  İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de açıkça yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu metafizik alemde yaşayan ve cin olarak adlandırılan varlıklar yaşamaktadır. Bu cinlerin de, aynı insanlar gibi  şeytani ve rahmani olanları bulunmaktadır. İnsanlar, bu şeytani cinleri kullanarak, iş hayatlarında kendilerine rakip gördükleri, özel hayatlarında kıskandıkları  ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta ya da yaptırmaktadır. (www.buyunasilbozulur.net)

Endonezya’da büyü bozan hocalar , büyü, insanın ruhani-bedeni hayatını alt üst eden çok çeşitli olumsuz etkilere sahiptir. Büyünün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan olumsuzluklara, sorunlara bir türlü anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, işin içinden çıkamamaktadırlar. Kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Sonuç olarak mağdur olmakta, maddi-manevi zararlara uğramaktadırlar.

Piyasadaki kişilere karşı çok dikkatli olmalısınız!

Piyasada kendini medyum-havas hocası olarak tanıtan insanların sayısı oldukça fazla. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani Çin’lere sahip, bu cinler aracılığı ile bakım yapıyorlar. Şeytani cinler sayesinde sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, bunlara kanmayın. Bu şeytani cinler, sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını, cin musallatından kurtulmanızı asla istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyü bozulmaz, cin musallatından kurtulamazsınız. Hatta, üzerinizdeki cin musallatının ve büyünün etkileri, sorunlarınız daha da artar. Nedeni, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinlerin musallat edilmesidir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin sizi terk etmesini, büyünün bozulmasını istemezler, engel olmak için adeta savaşırlar.

Endonezya’da büyü bozan hocalar

Endonezya’da büyü bozan hocalarEndonezya’da derin hocalarEndonezya’da hocaya gidenler , Endonezya’da ünlü hocalar , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında ayrıca, kişileri kendine aşık etme, soğutma vs. büyüler de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekmektedir. Sorunlarınız neden kaynaklanıyor, bakım yaparak tespit etmeliyim. Bakım yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmem, yani piyasadaki cinci hocalardan değilim. Özel bir yöntem ile bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır yazımı okumanızı tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi insiyatifine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas vefk yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndermekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmayın. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı ile bana ulaşıyor. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz eşleri ayırmak, birisini size aşık etmek veya zarar vermek, vs hiç bir konuda büyü yapmam.

Toplumumuzda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Endonezya’da büyü bozan hocalarEndonezya’da derin hocalar , Endonezya’da hocaya gidenler , Endonezya’da ünlü hocalar ,  Endonezya büyü bozan hocalar , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir