Home / Büyü Nasıl Bozulur / Giresun’da Büyü Bozan Hocalar

Giresun’da Büyü Bozan Hocalar

Giresun’da büyü bozan hocalar , büyüden ve etkilerinden kurtulup maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde yaşayabilirsiniz. Giresun’da derin hocalar , Giresun’da hocaya gidenler , Giresun’daki ünlü hocalarGiresun’daki en iyi hocalar . Allah’ın izni ruhani-bedeni sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü, sıkıntılarınızın giderilmesi için doğru adrestesiniz. Büyüden, cin musallatından kurtulup maddi ve manevi anlamda bolluk içerisinde, ruhani-bedeni huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Allah, hiç kimseyi bu dünyada maddi-manevi sıkıntı çekmesi için yaratmamıştır. Fiziki olarak hastalandığımız zaman doktora gitmemiz nasıl ki caiz ise, bu tür ruhsal sorunların çözümü için de ilmi havas çalışma desteği almak caizdir.

Giresun'da büyü bozan hocalar
Giresun’da büyü bozan hocalar

Dikkatli olun!

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ yazımı okumalısınız. 

Büyü nedir, etkileri nelerdir ?

Bir çok yazımızda büyü kavramı konusunda sizleri bilgilendirmeye vermeye çalıştık, ısrarla, büyünün büyük günahlardan olduğunu yazdık. Maalesef, bazı insanlar “ben büyüye inanmam” deyip geçiyor ama büyüye inanıp inanmamak kendilerine bir fayda sağlamaz. Büyü vardır ve nefsine yenik düşmüş şeytani insanlar geçmişte de bugün de büyü yaygın olarak müracaat etmektedir.  İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu metafizik alemde yaşayan ve cin olarak adlandırılan varlıklar yaşamaktadır. Bu cinlerin de, aynı insanlar gibi  şeytani ve rahmani olanları bulunmaktadır. Nefsine yenik düşen bazı insanlar, bu şeytani cinleri kullanarak, iş hayatlarında kendilerine rakip gördükleri, özel hayatlarında kıskandıkları  ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta ya da yaptırmaktadır. (www.buyunasilbozulur.net)

Giresun’da büyü bozan hocalar , büyü, insanın ruhani-bedeni hayatını maddi ve manevi olarak alt üst eden çok çeşitli olumsuz etkilere sahiptir. Büyünün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan olumsuzluklara, sorunlara bir türlü anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, işin içinden çıkamamaktadırlar. Kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Sonuç olarak mağdur olmakta, maddi-manevi zararlara uğramaktadırlar.

Piyasadaki kişilere karşı çok dikkatli olmalısınız!

Piyasada kendini medyum-havas hocası olarak tanıtan kişilerin sayısı oldukça fazla. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani cinler ile irtibatta olup, bu cinler aracılığı ile bakım yapıyorlar. Şeytani cinler sayesinde sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, bunlara sakın aldanmayın. Bu şeytani cinler, sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını, cin musallatından kurtulmanızı kesinlikle istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyüden, cin musallatından kurtulamazsınız. Hatta, üzerinizdeki büyünün ve cin musallatının etkileri, üzerinizdeki rahatsızlıklar daha da artar. Nedeni, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinlerin musallat edilmesidir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin sizi terk etmesini, büyünün bozulmasını istemezler, engel olmak için mücadele ederler.

Giresun’da büyü bozan hocalar

Giresun’da büyü bozan hocalarGiresun’da derin hocalarGiresun’da hocaya gidenlerGiresun’da ünlü hocalar , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında, aşık etme, soğutma vs. büyüler de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekiyor. Sorunlarınızın neden kaynaklanıyor, bakım yaparak tespit etmeliyim. Bakım yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmem. Özel bir yöntem ile bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi insiyatifine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas vefk yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndermekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmayın. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı ile bana ulaşıyor. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz eşleri ayırmak, birisini size aşık etmek veya zarar vermek, vs hiç bir konuda büyü yapmam.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Sizden gelenler

 

Not 3 : Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımı da mutlaka okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Giresun’da büyü bozan hocalarGiresun’da derin hocalar , Giresun’da hocaya gidenler , Giresun’da ünlü hocalar ,  Giresun büyü bozan hocalar , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir