Home / Büyü Nasıl Bozulur / Jakarta’da Büyü Bozan Hocalar

Jakarta’da Büyü Bozan Hocalar

Jakarta’da büyü bozan hocalar , büyüden ve etkilerinden kurtulup maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir hayat yaşayabilirsiniz. Özellikle, büyük şehirlerde yaşayan insanların büyük bölümü stresten, depresyondan, panik ataktan muzdarip. İnsanlar eskiye göre çok daha fazla sosyal ilişkilerinde, aile hayatında, iş hayatında sorunlar yaşıyor, depresyona giriyor. İnsanlar arasında kıskançlık, çekememezlik çok fazla. Tabi ki, yaşanan bu sorunların hepsinin büyüden, cin musallatından kaynaklanıyor olduğunu söylemek doğru değildir. Ama, şunun bilinmesi gerekir ki, toplumda büyü oldukça yaygın. İnsanlar hayatlarında çekemedikleri, rakip gördükleri kişilere büyü yapmakta, büyü yaptırmaktadır. Büyü insanların hayatını alt üs eden etkilere sahiptir.

Jakarta'da büyü bozan hocalar
Jakarta’da büyü bozan hocalar

Jakarta’da derin hocalar , Jakarta’da hocaya gidenler , Jakarta’daki ünlü hocalarJakarta’daki en iyi hocalar . Allah’ın izni ile ruhani-bedeni problemlerinizin çözümü, sıkıntılarınızın giderilmesi için doğru adrestesiniz. Büyüden, cin musallatından kurtularak maddi ve manevi anlamda bolluk içerisinde, ruhani-bedeni huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Allah (c.c.), hiç kimseyi bu dünyada maddi-manevi sıkıntılar çekmesi, problemler ile boğuşması için yaratmamıştır. İnsan, yaratılmışların en şereflisidir ve buna yaraşır bir şekilde yaşamalıdır. Fiziki olarak hastalandığımız zaman doktora gitmemiz nasıl ki normal, caiz ise, büyü, cin musallatından kaynaklı sorunların çözümü için de ilmi havas çalışma desteği almak caizdir.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Büyü nedir, etkileri nelerdir ?

Bir çok yazımızda büyü hakkında sizlere bilgi verdik, ısrarla, büyünün, büyük günahlardan olduğunu yazdık. Maalesef, bazı insanlar “ben büyüye inanmam” diyor, ama büyüye inanıp inanmamak kendilerine bir fayda sağlamaz. Büyü, tarih boyunca hep olmuştur ve nefsine yenik düşen şeytani insanlar büyüye yaygın olarak müracaat etmektedir.  İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu metafizik alemde yaşayan ve cin olarak adlandırılan varlıklar yaşamaktadır. Bu cinlerin de, aynı insanlar gibi  rahmani ve şeytani olanları vardır. İnsanlar, bu şeytani cinleri kullanarak, iş hayatlarında kendilerine rakip gördükleri, özel hayatlarında kıskandıkları  ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta ya da yaptırmaktadır. (www.buyunasilbozulur.net)

Jakarta’da büyü bozan hocalar , büyü, insanın ruhani-bedeni hayatını maddi ve manevi olarak alt üst eden çok çeşitli olumsuz etkilere sahiptir. Büyünün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan olumsuzluklara, sorunlara bir türlü anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, işin içinden çıkamamaktadırlar. Kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamıyor. Sonuç olarak, insanlar mağdur oluyor, maddi-manevi zararlara uğruyorlar.

Piyasadaki hocalara karşı çok dikkatli olmalısınız!

Piyasada kendini medyum-havas hocası olarak tanıtan kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani cinleri kullanmakta, bu cinler aracılığı ile size bakım yapıyorlar. Şeytani cinler sayesinde sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, bu kişilere kanmayın. Neden mi? Bu şeytani cinler, sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını, cin musallatından kurtulmanızı kesinlikle istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar, okumalar ile üzerinizdeki büyü bozulmaz, cin musallatından kurtulamazsınız. Hatta, üzerinizdeki büyünün ve cin musallatının etkileri, sorunlarınız daha da artar. Nedeni, büyü yapılırken zaten sizin üzerinize cinler musallat edilir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin sizi terk etmesini, cin musallatından kurtulmanızı, büyünün bozulmasını istemezler, engel olmak için mücadele ederler.

Jakarta’da büyü bozan hocalar

Jakarta’da büyü bozan hocalarJakarta’da derin hocalarJakarta’da hocaya gidenler , Jakarta’da ünlü hocalar , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında ayrıca, kişileri kendine aşık etme, soğutma vs. büyüler de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Öncelikle, sorunlarınız neden kaynaklanıyor, bakım yaparak tespit etmeliyim. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekmektedir. Bakım hizmeti almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan WhatsApp’tan bakım hizmeti almak istiyorum, diye mesaaj atmanız gerekli. Sonrasında tarafınıza banka hesap bilgileri gönderilecektir. Bakım hizmeti olan 150 TL’yi hesaba yatırdıktan sonra anne adınızı ve kendi adınızı mesaj atmalısınız. Örneğin, ben Fatma kızı Zeynep, bakım ücretini hesabınıza yatırdım. Sonrasında, telefon ile sizi arayıp bakımda çıkan bilgileri aktaracağım. Bakım yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmem, yani piyasadaki cinci hocalardan değilim. Özel, rahmani bir yöntem ile bakı-bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır yazımı okumanızı tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi insiyatifine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas vefk yazı çalışmaları hazırlamaya başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim sırasında Mekke ve Medine’den almakytayım.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapacağınızı detaylı olarak yazıyorum ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya veriliyor. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan bakım ve ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndermekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle kanmayın. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı ile bana ulaşıyor. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz eşleri ayırmak, birisini size aşık etmek veya zarar vermek, vs hiç bir konuda büyü yapmam.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Toplumumuzda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Jakarta’da büyü bozan hocalarJakarta’da derin hocalar , Jakarta’da hocaya gidenler , Jakarta’da ünlü hocalar ,  Jakarta büyü bozan hocalar , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir