Home / Büyü Nasıl Bozulur / Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur

Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur

Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur , erkeklik bağlama büyüsü yapılırken erkeğin cinsel hayatının sekteye uğratılması hedeflenir. Erkek, eşi ya da başka bir kadın ile ilişkiye giremez, iktidarsızlık yaşar. Erkeklik bağlanması büyüsü, erkeğin ya da eşinin düşmanı tarafından evliliklerinin sekteye uğraması için yapılabildiği gibi erkeğin eşi tarafından da yaptırılıyor.

Erkeğin eşi neden böyle bir büyü yaptırır? Maalesef, bazı erkekler helal haram bilmezler. Evlerinde gül gibi hanımları dururken, helal dairede cinsel ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda olmasına rağmen bu erkekler başka kadınlar ile de birlikte olmaya devam ederler. Eğer, karısı bunu fark ederse kızgınlıktan eşinden intikam almak için erkeklik bağlanma büyüsü yaptırabilirler. Bazı hanımlar yuvaları yıkılmasın diye de bu büyüyü yaptırabilir. 

Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur
Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur

Öncelikle, her türlü büyüye karşı olduğumu belirtmek isterim. Büyü yapılırken şeytani cinlerden faydalanılır, bu cinler kişiye musallat edilir. Büyü yapılan kişinin ruhsal ve bedensel hayatı sekteye uğratılır. Helal dairede eşinizi kendinize bağlamak için dualar, terkipler vardır.

Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur

Erkeklik bağlanması için yapılan büyü esnasında diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi şeytani cinlerden faydalanılır. Musallat olan bu cinler büyü yapılan kişiyi kolay kolay terk etmek istemezler. Bu nedenle, kendi kendinize okumalar yaparak, terkipler uygulayarak büyü bozma çalışmaları yapmamanızı tavsiye ederiz. Bu cinler büyünün bozulmasını istemezler, mücadele ederler. Yaptığınız okumalar, terkipler ile bu cinlerin etkilerini daha da arttırabilirsiniz.

Dikkatli olun!

Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılıp yapılmadığından, cin musallatı olup olmadığından emin olmak için bakım yaptırmalısınız. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Whatsapptan ucretsiz bakim yapan hocalar başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Tüm çalışmalarım Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Not 3: Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Hoca olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle kanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz. Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor. 

Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. 

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

 

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

(www.buyunasilbozulur.net)

 

büyü nasıl bozulur

erkeklik baglanmasi nasıl çözülür , büyü ile bağlanan erkek nasıl çözülür , erkekliği bağlanan erkek nasıl olur , erkeklik bağlanması büyüsü nasıl çözülür , erkekligin baglanmasi nasil anlasilir .

büyü ile erkekliğin bağlanması nasıl bozulur , erkeklik bağlamak nasıl çözülür , cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur , erkeklik baglama büyüsü nasıl bozulur .

erkeklik baglama büyüsü nasıl bozulur , iktidarsızlık büyüsü nasıl çözülür , cinsel iktidarsızlık büyüsü nasıl bozulur .

büyü ile erkekliğin bağlanması nasıl bozulur , cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur , büyü ile bağlanan erkek nasıl çözülür , baglama buyusu nasil bozulur

erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur bakım hizmeti almak ve ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir