Home / Büyü Nasıl Bozulur / Bakım yapan hocalar

Bakım yapan hocalar

Bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , İstanbul’da bakım yapan hocalar , Ankara’da bakım yapan hocalar , telefonda bakım yapan hocalar , büyü bozan hocalar , nasıl olmalıdır? Öncelikle, şunu belirtelim, Allah’ın izniyle rahmani yol ile bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın nedeninin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz! Tarafınıza yapılan büyüden, cin musallatından, eşinizle aranızda yaşamış olduğunuz sorunlardan kurtularak maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde, mutlu bir yaşam sürebilirsiniz. Manevi bakım, insanoğlunun hayatta karşılaşmış olduğu sorunların sebebinin belirlenmesi ve ruhani alemden kaynaklanan sorunların tespit edilmesi için metafizik aleme yapılan astral seyahattir. Bu astral seyahat bakım yapan hoca tarafından yapılır. Diğer bir ifadeyle bakım, hayatta karşılaşmış olduğumuz sıkıntıların ruhani veya cismani tezahürlerinin sebebini belirlemek için yapılan spiritüel bir uygulamadır. Halk arasında yaygın olarak bilinen tanımı ile size ya da eşinize büyü yapılıp yapılmadığı, üzerinizde cin musallatı olup olmadığı bakım yapılarak tespit edilebilir.

Cindar, medyum ve büyücülerden uzak durun, onlara bakım dahi yaptırmayın.

Dikkatli Olun!

Kişiye büyü yapılırken üzerine şeytani cinler musallat edilir. Cindar kişilere bakım yaptırdığınız zaman bu şeytani cinler, büyünün bozulmasını istemezler, mücadele ederler. Cindar kişilere ücretsiz bile olsa kesinlikle bakım yaptırmayın. Bu kişiler sizin üzerinize cinleri musallat ederler ve sonrasında siz onların her istediğini yapar hale gelirsiniz.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Bakım, çeşitli yöntemler ile yapılmaktadır. Bakımın kendine özgü bir takım hassasiyetleri vardır. Bakım ile meşguliyeti olan kimsenin, İslami hassasiyetlere önem vermesi, helal-haram ve şüpheli davranışlardan uzak durması gerekir. Ruhani alemle irtibatı sekteye uğratmaması için, bakı yapan kişinin yaşantısında ibadet ve teatlarda gevşekliğe, gaflete mahal vermemesi gerekir. Ruhani alemi titreşime geçirecek olan, ulvi hizmetlilerin manyetizmidir. Spiritüel derinlik manevi ruhaniyeti celb eder.

Bakım Yapan Hocalar

Çok dikkatli olmalısınız, internette araştırıp bulduğunuz herkese bakım yaptırmayın. Bu kişilerin web sitelerini çok iyi incelemelisiniz. Ehli sünnete uygun yaşamayan, abdestinde, namazında olmayan cindar kişierden uzak durmalısınız. Özellikle, ücretsiz bakım yaptığını belirten kişilere kesinlikle bakım yaptırmamalısınız. Bu kişiler bakımı cinleri kullanarak yaparlar ve cinleri sizin üzerinize musallat ederler. Sonrasında sizin paralarınızı almak için bu cinleri kullanarak kendilerine adeta sizi bağımlı hale getirirler. Bırakın sorunlarınızın çözülmesini hayatınız kabusa döner.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Şu ana kadar tarafımdan çalışma desteği alıp, sorunlarına çözüm bulan kişilerin memnuniyet yazılarını aşağıdaki sizden gelenler linkini tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Sizden gelenler

Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını söylüyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, dürüstlüğümü, çalışmalarımın etkisini ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor.

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diyebilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere havas ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  birisini size aşık etmek, cin musallat etmek, vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Bakım hizmeti nasıl alınır

Bakım hizmeti nasıl alınır , aşağıda anlatılanları dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

 • Tarafımca rabıta yolu ile bakım yapılmaktadır. Bakı-bakım esnasında ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum, cinlerden faydalanmıyorum.
 • Tarafımdan bakım hizmeti almadan önce mutlaka bu web sitemi inceleyerek, hakkımda bilgi sahibi olmanızı rica ederim. Tarafıma ulaşan kişilerin bilgilerinin gizliliği açısından telefonlara kendim bakıyorum, sekreterim ya da yardımcım yok. Yoğun bakı ve metafizik çalışmalarım nedeni ile telefon ile tarafımı arayan kişilere kendimi anlatacak, güven telkin edecek ne vaktim, ne de buna ihtiyacım var. 
 • Tarafımdan bakı hizmeti almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken, bana WhatsApp’tan mesaj atmanız. “Hocam, bakım yaptırmak istiyorum, 300 TL bakım ücretini hesabınıza para yatıracağım, isim soyad ve IBAN numaranızı bana gönderir misiniz”, şeklinde bir mesaj. 
 • Sonrasında, WhatsApp’tan bakım yaptıracak kişinin annesinin ve kendi adını bildirmesi yeterlidir. Bakım yaptıracak olan kişi evli ise ayrıca ücret alınmadan hem eşine hem de kendisine bakım yapıyorum.  Örneğin, ben Ayşe kızı Fatma, eşim Zeynep oğlu Ali, gibi. Bu bilgilerin dışında kişinin resmini, doğum tarihini, vs bilgilerini istemiyorum. WhatsApp’tan bu bilgileri göndermeyin.
 • Tarafıma bu bilgiler WhatsApp’tan ulaştıktan sonra sıra ile kişileri arayarak telefonda bakımı anlatıyorum. Bakım hizmeti almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yoğun talepler nedeni ile insanlar ile yüz yüze görüşecek vaktim de yok. 

*** TEL 0532 162 74 24

Bakım Sonrası Büyü Nasıl Bozulur Havas Çalışmaları

 • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye maruz kalmış kişiler, 2 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
 • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas çalışmaları yapılır.
 • Yazı çalışmaları yaparken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafıma özel olarak hazırlanır.
 • Tarafımca hazırlanan çalışmalar ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Büyü nasıl bozulur konusunda detaylı bilgi almak için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

Not: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

http://buyunasilbozulur.net/

Bakım Ücreti 300 TL

300 TL bakım ücretini banka kanalı ile havale-EFT yapmak için hesap bilgileri: Akbank T.A.Ş. TR70 0004 6000 6788 8000 0730 33

Tarafımdan bakım hizmeti almak istiyorsanız öncelikle WhatsApp’tan bu talebinizi belirten mesaj atmalısınız. “Bakım hizmeti almak istiyorum kendi ismim ……. annemin adı …….” şeklinde. Sonrasında tarafınıza gerekli bilgiler gönderilecektir. Yukarıda belirtilen bakım ücretini yatırdıktan sonra da halk içerisinde çağrılan isminizi ve anne adınızı mesaj atmanız gerekiyor. Evli ya da nişanlı iseniz ayrıca bakım ücreti almadan eşinize ve nişanlınıza da bakım yapılır. Örneğin, ben Ayla oğlu Mehmet, eşim Zeynep kızı Fatma, gibi. Sonrasında, tarafınıza dönüş yapılarak telefonda bakım sonucu anlatılacaktır. Bakım hizmeti almak için ofisime gelmenize gerek yoktur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

whatsapptan ucretsiz bakim yapan hocalar , ücretsiz bakım yapan hocalar , telefonda ücretsiz bakım yapan hocalar , bedava bakım yapan hocalar  , bu tür vaatte bulunan kişilere kesinlikle kanmamalısınız. Bakım yaparak üzerinize cinleri musallat ederler. Bu kişilere bağımlı hale gelirsiniz. Sorunlarınız daha da çıkılmaz hale gelir.

İzmir’de bakım yapan hocalar , Bursa’da bakım yapan hocalarbüyü nasıl bozulur , uzaktan bakim yapan hocalar , cin musallatından nasıl kurtulunur , Sinop’ta büyü bozan hocalar , Türkiye’de bakım yapan hocalar, Anadolu’da bakım yapan hocalar, Avrupa’da bakım yapan hocalar

WhatsApp’tan ucretsiz bakim yapan hocalar başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Bakım yapan hocalar , Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Hakkında tılsımlı dualar

46 comments

 1. Büyü olup olmadığı tarafımca yapılacak olan rabıta ile bakım sonrasında belirlenmektedir. Rabıta ile bakım linkini okuduktan sonra tarafıma ulaşmanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

 2. Selam.
  Esim benden gittikce cok sogudu ve kac gündür gece evde defol arabada uyuyor. Isden sonra gelip yemegini yiyip cikiyor, ama iki gündür hic gelmiyor. Ben büyü yapildigindan süpeleniyorum esime.

 3. Hocam merhaba 2015 yılında bir kadınla tanıştım bana büyü yaptırdı yapan hocamıza tanıyorum cinleri resmen görüyordum ve başka hocalara gittim.zar zor.duzeldim ama büyünün tam etkisi geçmedi göğüs kafesinde perşembeye cuma günleri arada yanmalar hissediyorum .bu kadına tekrar geri dönmek istiyorum ama evliyim.kadin azılı katil insanları birbirine düşman etmeyi çok seviyor herşey benim olsun istiyor.esim beni seviyor ama benesime karşı çok soğuktu.neyapmamgerekiyor beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 4. Hocam merhaba,
  Oğlum bundan 11 yıl önce intihar etmiş bir arkadaşını ipte asıli bulmuş.O günden sonra majör depresyon tanısıyla yaşıyor.Gittiği psikolog ve psikiyatrların tedavisi bir işe yaramadı.İntihar etmiş birini bu durumda bulduğu için orada cinlerinveya bir büyünün var olma olasılığından söz edilebilir mi?

 5. Hocam Benim esime Domuz büyüsü yapilmis bizi ayirmak icin edin evini terk etti Beni görmek bile istemiyo Cok Güzel evliligimiz vardi Ona Bu Domuz büyüsünü yedirmisler Bana yardim edin lütfen bozmak icin ne yapilmali Ve ne kadara mal Olur ?

 6. Hocam hayırlı geceler esim 10 yıldan beri tıbben okb dinen vesvese takıntı rahatsızlığı yaşıyor hayatimiZ zehir oldu bu konuda sizden yardımınızı rica ediyorum size ulaşabilecek numaranızı verirseniz görüşmek istoyorum

 7. hocam bugün ilginç bi olay oldu. işyerime bi adam geldi menzilden geldiğini söyledi hocam bana bir ipi beşkere düğümletti sonra onu kalbime koymamı söyledi bi bardakta su istedi birde bez bardağın üstünü getirdiğim bezle kapattı bir süre sonra elimi açmamı söyledi elimi açtığımda ipteki düğüm çözülmüştü bardakta toprakla dolmuştu.bu nasıl olur

 8. Hocam ben tam evlenecekken terkedildim 45 günü geçti her yerden engelledi dönmesini herşeyden çok istiyorum ne olur bana yardım edin n olur

 9. Hocam İnş hayırlı olur benim

 1. Pingback: Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur? 7 günde büyüden kurtulun.

 2. Pingback: ip büyüsü nasıl bozulur ? 7 Günde Büyüden Kurtulun

 3. Pingback: Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 4. Pingback: Kara büyü nasıl bozulur | 7 günde büyüden kurtulun

 5. Pingback: İzmir'de büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 6. Pingback: Antalyada büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 7. Pingback: Bursada büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 8. Pingback: ankarada büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 9. Pingback: Domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur | 7 günde büyüden kurtulun

 10. Pingback: Eve domuz yağı sürüldüğünü nasıl anlarız | 7 Günde Büyüden Kurtulun

 11. Pingback: avusturya da büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 12. Pingback: Samsunda büyü bozan hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 13. Pingback: Saç büyüsü belirtileri | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 14. Pingback: kayseride büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 15. Pingback: Konyada büyü bozan hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 16. Pingback: Büyü bozan en iyi hocalar | Doğru adrestesiniz. 7 günde büyüden kurtulun

 17. Pingback: Voodoo büyüsü nasıl bozulur | 7 günde büyüden kurtulun

 18. Pingback: Giresun'da Büyü Bozan Hocalar | 7 Günde Büyüden Kurtulun

 19. Pingback: Çorlu'da Büyü Bozan Hocalar | 7 Günde Büyüden Kurtulun

 20. Pingback: Çorum'da büyü bozan hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 21. Pingback: Endonezya'da Büyü Bozan Hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 22. Pingback: Jakarta'da Büyü Bozan Hocalar | BÜYÜ NASIL BOZULUR | Büyü Bozan Hoca

 23. Pingback: Adıyaman'da büyü bozan hocalar | 7 günde büyüden kurtulun

 24. Pingback: Bilezik büyüsü nasıl bozulur | 7 günde büyüden kurtulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir