Home / Büyü Nasıl Bozulur / Voodoo büyüsü nasıl bozulur

Voodoo büyüsü nasıl bozulur

Voodoo büyüsü nasıl bozulur , voodoo büyüsü nedir , genellikle aşk ve sevda büyüsü olarak bilinmekle birlikte, herhangi bir kişiye kendi istemi dışında bir şeyler yaptırabilmek amacıyla da kullanılabilir. Voodoo büyüsü, kara büyü çeşitlerinden olup kişiler üzerinde oldukça etkilidir. Voodoo büyüsü yapılırken şeytani cinlerden faydalanılır, cinlerle yapıldığı için kişilerin davranışlarında aniden ortaya çıkan garip değişiklikler gözlemlenir. Büyü yapılan kişiler artık kendisi gibi davranmamaya, büyü yaptıran kişinin istediği gibi hareket etmeye başlar.

Allah’ın izniyle yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Voodoo büyüsü nedir ?

Tüm büyülerin yapımı, dinimizce haram olduğu ve büyük günahlardan olduğu için biz burada voodoo büyüsünün nasıl yapıldığını anlatmayacağız. Sadece voodoo büyüsü hakkında genel bir bilgi vereceğiz. Voodoo büyüsü yapılırken voodoo bebeği adı verilen bir bez bebek kullanılır. Bu bebek üzerine iğneler batırılır, çeşitli işlemler yapılır, ayrıca üzerine çeşitli okumalar yapılır. Bu bebek üzerine yapılan işlemlerden direkt büyü yapılan kişi bedensel ve ruhsal olarak etkilenir. Büyü yapılan kişi artık büyü yaptıran kişinin istediği şekilde davranmaya başlar. 

Voodoo büyüsü nasıl bozulur
Voodoo büyüsü nasıl bozulur

Dikkatli olun!

Metafizik alemden kaynaklı sorunlarınızın diğer bir değişle tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü mü yapılmış, cinler mi musallat olmuş öğrenmek için yapılması gereken en doğru şey, bakım yaptırmaktır. Bakım, basit bir şey değildir. Ücretsiz diye herkese bakım yaptırmak kendinize yapacağınız büyük bir kötülüktür. Sebebini bu yazımızda açıkladık, mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/whatsapptan-ucretsiz-bakim-yapan-hocalar/

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda detaylı olarak açıklayacağız.

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ ve rabıta ile bakım yazılarımı da okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Voodoo büyüsü genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşmak için yaptırdıkları bir büyü çeşididir. Bu büyü ile kişinin davranışlarında anında bir değişme olur ve artık daha durgun, tek başına düşünemez ve karar veremez bir hal alır. Kendisine büyü yapılan kişi cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar. Kısa süre içerisinde artık kişi sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Bu şekilde büyü yaptırarak kendinize birisini aşık ettiğinizi düşünün. Bu kişi artık kendisi olmaktan çıkmıştır, cinlerin kontrolü altına girmiştir. Size aşık olduğunu söylese bile bu kişi ile ömür boyu mutlu olacağınızı düşünmeniz gerçekten bir hayaldir. Cinlerin etkisi altına giren bir kişiyi bir süre sonra cinlerin farklı bir şekilde yönlendirmeyeceğinin, psikolojisini bozmayacağını garantisi yoktur. Birisini çok sevseniz karşılık görmeseniz bile büyüye başvurmak yerine yapmanız gereken dua ile Allah’tan istemektir. O kişi olmasa bile hakkınızda daha hayırlısı olacak başka bir kişiyi mutlaka Allah karşınıza çıkaracaktır. 

Voodoo büyüsü nasıl bozulur

Voodoo büyüsü nasıl bozulur konusunda tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce yapmanız gereken tarafımdan bakım hizmeti almak olmalıdır. Rabıta ile bakım yapmaktayım, kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Tarafıma telefon ile ulaşmadan, mesaj atmadan önce mutlaka aşağıdaki yazılarımı okumanızı rica ederim:

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden kesinlikle uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekiyor. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumanızı tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmaları hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmem. Özel bir yöntem olan rabıta ile bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. 
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi insiyatifine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndemekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Voodoo büyüsü nasıl bozulur , diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da dikkat etmemelisiniz. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, ilmi havas çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı bana ulaşıyor .Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda herhangi bir çalışma, büyü yapmam. Yapılan büyüyü bozma, cin musallatından kurtarma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. www,buyunasilbozulur.net

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımı da okumanızı önemle tavsiye ederim.

Voodoo büyüsü nasıl bozulur , ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir