Home / Büyü Nasıl Bozulur / Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur , yedirilen büyü nasıl bozulur , yedirme büyüsü nasıl bozulur bu şekilde yapılan büyülerin etkilerinden nasıl kurtulabilirsiniz. Bu konuda kısaca bilgi vermeden önce insan neden büyüden medet umar, büyü ile elde edilenler bize bir fayda sağlar mı bu konulardan bahsedelim.  Büyüden, cin musallatından, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz sorunlardan kurtulup, maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Allah’ın izni ile bakım yapılarak sorunlarınızın nedeninin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz!

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur , öncelikle bakım yapılarak gerçekten büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün çeşidinin belirlenmesi gerekir. Bunun için de en doğru yöntem bakım yapılmasıdır. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Sadece büyü bozma, cin musallatından kurtarma ve giden eşin getirilmesi konusunda ilmi havas çalışmaları yapıyorum. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam.

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur - yedirme büyüsü nasıl bozulur - yapılan muska nasıl bozulur
Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

İnsanoğlu neden büyüye maruz kalır, neden bir insan diğer bir insana büyü yapar, büyü yaptırır?

Sorunun cevabı gayet basit, nefis. İnsanı büyü yapmak, yaptırmak dahil her türlü kötülüğe, bataklığa sürükleyen nefistir. İnsanın dünyevi isteklerinin, arzularının olması gayet normaldir. Sevdiği birisi ile mutlu bir yuva kurmak, iş hayatında başarılı olmak, kariyer sahibi olmak, zengin olmak, büyük ve güzel evlerde oturmak, güzel arabalara binmek, vs bunlar gayet insani arzulardır. İnsanoğlu, bu dünyada da her şeyin en kalitelisini hak ediyor. Fakat, bütün bu isteklerimize ulaşmak isterken kullandığımız yöntemler meşru olmalı, bunlara sahip olmak için çalışmalıyız, hak etmeliyiz, başkalarının hakkını gasp etmemeli, başkalarına zarar vermemeliyiz. 

Başkasının eşine sahip olmaya çalışmak üstelik büyü gibi dinimizce haram olan yollardan, bize hayatta mutluluk getirmez. Belki istediğimiz kişiye sahip oluruz ama diğer taraftan bir yuva yıkılır. Er ya da geç başkalarına yaşattığımız mutsuzluğu bizler de hayatımızda yaşarız. 

Diğer taraftan iş hayatında kendimize rakip gördüğümüz kişilere büyü yaptırarak onların kazançlarına engel olmak, onların kazançlarını kendi üzerimize çekmek, bu da çok sık başvurulan büyü amaçlarındandır. Belki büyü yaparak yaptırarak çok zengin olabiliriz ama başka sıkıntılar, hastalıklar peşimizi bırakmaz. 

Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur

Çevremizde diyalog içerisinde olduğumuz insanlara çok dikkatli olmalıyız. Yakından tanımadan herkes ile dost olmak, evine girip çıkmak, evinde bir şeyler yemek-içmek doğru değildir. Siz insanlara iyi niyetle yaklaşıyor olabilirsiniz ama karşınızdaki kişinin niyetini bilemezsiniz. Size karşı göstermiş olduğu yakınlık, dostluk, eşinize olan yakınlığından, eşinizi elinizden almak istemesinden olabilir. Bazı insanlar da vardır ki inanılmaz derecede kıskançtır, sizin mutluluğunuzu kıskanırlar. Sırf bu nedenle sizin yuvanız yıkılsın diye büyü yapabilir, yaptırabilir. Yediğiniz yemeğe, içtiğiniz çaya bir takım büyüler yapabilir. Yedirilerek, içirilerek yapılan büyüler oldukça etkilidir.

Peki, yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur ?

Öncelikle şunu belirtelim, büyünün etkili olmasını, büyünün bozulmasını da sağlayan Allah’tır. Allah (c.c.) izin vermedikçe hiçbir şey olmaz. Nasıl ki, hastalıkları da şifasını da veren Allah olduğu gibi, doktorlar bir vesiledir. Hastalandığımız için iyileşmek için doktorlara gidip onları vesile olarak gördüğümüz gibi, büyüye maruz kaldığımız zaman da havas hocalarını vesile olarak görmeliyiz. Büyü yapılırken cinler kullanıldığı için büyü bozma işlemi uzmanlık gerektirir.

 • Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur ?
 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekmektedir. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır yazımı okumanızı tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
 • Gerçekten kendilerine büyü mü yapılmış,  sorunların sebebi başka bir şey mi, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir. 
 • Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.
 • Bakım ile yapılan büyünün türü belirlendikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca, uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi sürecine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal temizlik ve arınma sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas yazı çalışmalarına başlanır.
 • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde taşıması, evinde belirtilen yerde saklaması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları yazılır.
 • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmakta, malzemeler bizzat Mekke, Medine’den alınmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas vefk yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.
 • Ayrıca, tarafımızca çeşitli terkipler düzenlenir, okumalar yapılır. 

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden çoğu insanların ortak sorunu, : “çeşitli hocalardan çalışma desteği aldık, dünya paralar ödedik, fakat bir türlü üzerimizdeki büyü bozulamadı, büyünün etkilerinden kurtulamadık” Bu nedenle büyü bozma çalışmaları yaptırmak istediğiniz kişi konusunda çok dikkatli olmalısınız. Özellikle bazı cindar kişiler, cinlerin yardımı ile sizin hayatınız hakkında bir takım şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler. Fakat, bu cindar kişiler bırakın sizi büyüden kurtarmayı, üzerlerindeki cinler de size musallat olur, işin içinden daha da çıkılmaz hale gelirisiniz. Size bu konuda bir ipucu vermek istiyorum: Dürüst, işin ehli havas hocası, siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, kesinlikle büyü yapmaz, sadece büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi,  gibi konularda ilimi havas çalışmaları yapar.

Diyebilirsiniz ki,  “peki hocam size nasıl güveneceğiz?Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı ile bana ulaşıyor.  “Diğer  hocalardan sizin farkınız nedir?” diye sorabilirsiniz. Uzun yıllar süren araştırmalarımın yanı sıra, büyüklerin himmeti, riyazat ve halvet dönemlerim neticesinde, tarafıma Allah tarafından yüklenmiş manevi donanım ile rabıta yoluyla öncelikle bakım yaparak çalışmalarıma başlıyorum. Hakkımda detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz. http://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri

Bu konuda detaylı bilgi edinmeniz için büyü nasıl anlaşılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

yedirilen büyü nasıl bozulur , içirilerek yapılan büyü nasıl bozulur , yedirilen muska nasıl bozulur , yedirilerek yapılan büyü belirtileri .

Tarafımızca yapılan çalışmalar tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

5 comments

 1. merhabalar,
  Adım Serkan, babam ben 7 yaşlarımda iken ikinci evliliğini yapmıştır.Kendisi ikinci eşi ile birlikte yurt dışında yaşamaktadır. evlendıkten sonraki ortalama 5 – 8 yıllar arası bana ve beraber yaşadığım babanneme yani annesine karşı babam çok iyi davranırdı, daha sonra bir anda ne olduysa bizden nefret etmeye başladı. gözü bizleri görmedi. 2016 yılında babannem vefat etti ne hastalıgında nede cenazesine geldi. akrabalarım ile görüştüğümüz zamanlarda baban eskiden boyle degıldı, mutlaka ıkıncı esi birşeyler yaptırmıs çünkü ona karşı hiçbirşey diyemiyor ağzının içine bakıyor diyorlar.Babamın maddi durumu iyi. ben ise borç içindeyim. paradan cok babalık yapmasını istiyorum. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

 2. Bi akraba var anca buraya gelip gidiyo hergun yiyecek bisey getiriyo bugunde yemek getirmis yedim ama buyulu mu degil mi bilmiyorum cok korkuyorum lutfen yardim edin

 3. Arkadaşlar çok kötü durumdayım kayın validem büyü yaptı sanırım daha öncesi de yapmış diye biliyorum eşim açıklamıştı şimdi beni terk etsi benden nefret ediyor anlamadım herşey bir anda oldu lütfen yardımcı olursanız sevinirim allah rızası için.

 4. Hocam dün gece yaşlı bir amca oğlumdan poşetlerini taşıması için yardım istemiş evine geldiklerinde ona bir anahtar uzatıp kapımıda açabilirmisin demiş oğlum kapısını açmış sonra oğlumun yüzüne bakmış ve oğlum sana yedirme büyüsü yapılmış sen şuan aşk acısı çekiyosun ki gerçekten bu doğru sana yedirilerek büyü yapılmış kız arkadaşın bir anda senden soğumuş annene söyle bir ipe 101 düğüm atsın sende bu düğümleri felak ve nas surelerini okuyarak çöz sonrada ipi yakın küllerini suya koyup bir dereye atın demiş.Acaba bu oğluma şifası için mi gönderildi bu söylenenleri yapmalımıyım.Allah razı olsun hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir