Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kara büyü bozma yöntemleri

Kara büyü bozma yöntemleri

Kara büyü bozma yöntemleri , öncelikle şunu belirtmek isterim büyünün her türünü yapmak yaptırmak büyük günahlardandır. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. Tarafımca sadece büyü bozma, giden eşin getirilmesi, cin musallatından kurtarma konularında ilmi havas çalışmaları yapılır. İnsanlık tarihi boyunca şeytani insanlar hep olmuştur. Bu şeytani insanlar çekemedikleri, kendilerine rakip gördükleri insanlara zarar vermek amacıyla büyü yapmakta ya da yaptırmaktadırlar. Allah’ın izni ile bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Kara büyü bozma yöntemleri
Kara büyü bozma yöntemleri

Büyü belirtileri

Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sıkıntıların sebebini büyüye bağlamak tabi ki doğru değildir. Büyünün bazı belirtileri vardır, büyüye maruz kalmış kişilerin bedeni ve ruhani hayatlarında ani değişiklikler gözlemlenir. Büyü nasıl anlaşılır başlıklı yazımızda yapılan büyünün fiziki ve ruhani ne tür belirtileri olduğunu detaylı olarak anlattık, mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Sizin ya da bir yakınınızın büyüye ya da cin musallatına maruz kalıp kalmadığını öğrenmenin en garanti yolu bakım yaptırmaktır. Fakat, bakım basite alınmamalı, rast gele kişilere bakım yaptırılmamalıdır.

Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Not 3: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka Whatsapptan ucretsiz bakim yapan hocalar başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/whatsapptan-ucretsiz-bakim-yapan-hocalar/

Kara büyü bozma yöntemleri

İnternetten kendi kendinize araştırma yaparak edindiğiniz bilgiler ile kesinlikle büyü bozma çalışmaları yapmamanızı tavsiye ederiz. Büyü yapılırken kişiye cinler musallat edilir. Siz bilmeden yaptığınız bu çalışmalar ile ile cinleri azdırır hatta kendi üzerinize musallat edersiniz.

Cindar, abdestinde namazında olmayan kendilerini hoca olarak tanıtan kişilerden uzak durmalısınız.

  • Öncelikle, bakım yapılarak yapılan büyünün türünün tespit edilmesi gerekir. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
  • Bakım yaparak gerçekten kişiye büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü ya da kişide cin musallatı mı var, bunu tespit ediyorum. Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibat içerisinde olmuyorum. Rahmani, özel bir kanal ile bakım yapıyorum.
  • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca uzaktan yapacağım görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, vefkleri hazırlayarak, büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlıyorum.
  • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazı çalışmaları hazırlıyorum.
  • Yazı çalışmaları yaparken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır.
  • Hazırlamış olduğum vefk çalışmalarını ayrı ayrı zarflara koyuyorum, üzerine tariflerini yazıp ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya veriliyor. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Bu sorusunun aklınıza gelmesi gayet normal. Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan, uzun yıllar sadece havas ilmi ile ilgili araştırmalar ve çalışmalar yapan birisiyim. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

buyunasilbozulur.net

Tavsiye Yazılar

Tarafımca hazırlanan tüm büyü bozma çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir.Kara büyü bozma yöntemleri konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir