Home / Büyü Nasıl Bozulur / İp büyüsü nasıl bozulur

İp büyüsü nasıl bozulur

ip büyüsü nasıl bozulur , düğüm büyüsü nasıl bozulur , 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur , aşağıda bu konulardaki sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz. Büyüden ve etkilerinden kurtulup, maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Öncelikle, kısaca düğüm büyüsü nedir, hangi amaçlar ile yapılır bundan bahsedelim. Düğüm büyüsü, ip kullanılarak yapıldığı için ip büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. İp büyüsü 4 farklı amaç ile yapılmaktadır. Bunlar;

 • Kişinin iradesini düğümleyerek etki altına alma ve ona istediğini yaptırma,
 • Kişinin idrarını bağlayarak ona bedensel olarak acı verme, işkence yapma,
 • Eşini ya da bir başkasını kendine aşık etme, bağlama,
 • Bir kişinin ya da bir ailenin tamamının hayatını düğümleme

Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Tüm çalışmalarım Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Dikkatli olun!

Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılıp yapılmadığından, cin musallatı olup olmadığından emin olmak için öncelikle bakım hizmeti almalısınız. Whatsapptan ucretsiz bakim yapan hocalar başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

ip büyüsü nasıl bozulur - düğüm büyüsü nasıl bozulur - 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur
İp büyüsü nasıl bozulur

ip büyüsü nasıl bozulur

ip büyüsü nasıl bozulur , sorusuna cevap vermeden öncelikle şunu belirtelim, hayatınızda karşılaştığınız tüm sorunların sebebi büyü değildir. Büyünün bir takım belirtileri vardır. Büyü belirtileri, büyü nasıl anlaşılır konusunda bilgi sahibi olmak için mutlaka bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz, http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Gelelim ip büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabına, her yazımızda belirttiğimiz üzere büyü yapılırken şeytani cinlerden destek alınır. Bu cinler, büyü yapılan kişiye musallat edilir. Bu işin ehli değilseniz kendi kendinize yapacağınız okumalar, uygulamalar ile bu cinleri daha da azdırabilirsiniz. Hem vakit kaybetmiş olursunuz, hem de büyünün etkilerini daha da arttırmış olursunuz. ip büyüsü nasıl bozulur , düğüm büyüsü nasıl bozulur , 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını ancak bu işin uzmanı, abdestinde namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, dürüst bir havas hocasında bulabilirsiniz. büyü nasıl bozulur

Tarafımca izlenen yol

 • Tarafıma müracaat eden kişilerin öncelikle bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/
 • Rabıta yolu ile bakım yapıyorum. Bakım öncesi, bakım esnasında ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurmuyorum. Siz de cindar kişilerden uzak durmalısınız. Özellikle, ücretsiz bakım yapan cindar kişilere bakım yaptırmamalısınız.
 • Bakım esnasında, kişiye cinler mi musallat olmuş ya da büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum.
 • İlmi havas yazı çalışmalarına başlamadan önce, büyüye, cin musallatına maruz kalmış kişi tarafımca uzaktan ruhsal-manevi arınma, temizlenme işlemine tabi tutulur. Bu işlem 1-2 gece boyunca devam eder. 
 • Sonrasında, yapılan büyünün türüne göre tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır. Bu yazılar 3 kategoride olur. Birincisi, suya konulup 1 gece bekletilir ve belirlenen süre boyunca sabahları aç karna içilir. Örneğin, 7 gün boyunca içilecek ise cam bir kavanoza 7 çay bardağı içme suyu konur. Tarafınıza gönderilen vefk yazısı bu suyun içerisine konur, 1 gece bekletilir, ertesi gün aç karna içmeye başlanır. Hazırlanan ikinci vefk yazısını kişi muska haline getirip üzerinde taşır. Üçüncü vefk yazısı da evin belirtilen bir köşesine konur, burada saklanır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine sizlerin tarafından ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır. Vefk yazıları alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
 • İlmi havas vefk yazılarını hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler, Mekke, Medine’den yıllık düzenli olarak yaptığım umre ziyaretlerim esnasında tarafımca alınmaktadır. 

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını belirtiyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor.  

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diye bilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

 

(www.buyunasilbozulur.net)

41 düğüm büyüsü bozma , düğüm büyüsü nasıl bozulur .

Maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir hayat yaşamak sizin elinizde. Yeter ki siz sorunların çözümü için çaba harcayın. ip büyüsü nasıl bozulur , 40 düğüm büyüsü nasıl bozulur , ip büyüsü nasıl bozulur konusundaki mağduriyetinizi gidermek, büyünün etkilerinden tamamen kurtulmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz, tarafımca kişiye özel olarak hazırlanan çalışmalar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına kargo ile gönderilmektedir.

 

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir